Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Partizan

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ljubo evo jedno za tebe retoricko pitanje : Da li ces i dalje podrzavati ove momke i ako se ne izbori EL sledece godine i da li ces podrzati Duleta sto se uzeo ovog zadatka ako se to desi ?

    Znaci ovo je retoricko pitanje , ja sam ponosan na njih , veoma ponosan , ostavili su srce na parketu u ovoj grupnoj fazi
    Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

    Comment


    • Jos jedna stvar koju sam zaboravio,nije mi jasno sta se desava sa Andjusicem?Zasto bez minuta veceras a mogao je mnogo da doprinese svojim sutem.

      Comment


      • Originally posted by Ljuba90 View Post
        Ne verujem sta citam ovde, a i na nekim drugim forumima.

        Govna smo, nema tu diskusije.
        Mi smo Srbi uvek i bili govna. Svi ostali medjusbno pomazu i podrzavaju jedan drugog, a mi se medjusobno pljujemo, trazimo neke krivce bez razloga, ali kad smo takvi, tako nam i treba. Kurac bi nas svako zezao da imamo karakter i da svakom pokazemo zube i da se drzimo zajedno, ali kad je 99% drzave spremno da se proda za punta, onda je sve jasno.
        sigpic

        Comment


        • Originally posted by JuanDelPotro View Post
          Ti ces da kazes da nema veze sa kosarkom ? ne moze 3 bacanja od 5 da pogodi slepac...na muci se poznaju junaci a on ocigledno nije junak...junaci su Gordon i Milutinov njima sve pohvale...
          Gordon ne moze da bude junak, a nije ni tragicar.Sve sto je dobro uradio u napadu, zasrao je u odbrani par puta, a ni on nije mogao da pogodi dva bacanja.Milutinov za kratko vreme pokazao mnogo vise nego Gagic.Da, za Milutinova se slazem.
          Last edited by Ricma; 13-12-12, 22:42.

          Comment


          • Originally posted by Miko View Post
            Ljubo evo jedno za tebe retoricko pitanje : Da li ces i dalje podrzavati ove momke i ako se ne izbori EL sledece godine i da li ces podrzati Duleta sto se uzeo ovog zadatka ako se to desi ?

            Znaci ovo je retoricko pitanje , ja sam ponosan na njih , veoma ponosan , ostavili su srce na parketu u ovoj grupnoj fazi
            Jok, pocece da navija za Covicev tim i prizivace Vladu Limara da se vrati.
            Cuj prvi maj

            Comment


            • O sudjenju (konkretno) Partizanu, tj na Partizanovim utakmicama ove godine moze da se napise knjiga. Jedino normalno je bilo kad je Lamonika sudio u Beogradu, mislim da je to bio mec protiv Besiktasa. Veceras Ford ostaje u igri posle petog faula, protiv Barselone se kradu dva bacanja, uz more nesviranih faulova u napadu, pa onda ona situacija kad su izvodili aut protiv Ritasa tamo kad su nam uzeli loptu... smejurija

              Comment


              • Originally posted by Miko View Post
                Ljubo evo jedno za tebe retoricko pitanje : Da li ces i dalje podrzavati ove momke i ako se ne izbori EL sledece godine i da li ces podrzati Duleta sto se uzeo ovog zadatka ako se to desi ?

                Znaci ovo je retoricko pitanje , ja sam ponosan na njih , veoma ponosan , ostavili su srce na parketu u ovoj grupnoj fazi
                Nije retoricko. Naravno da cu ih podrzavati! Ja navijam za Partizan a ne za Duleta, Luceta, Dragana, Lea, Danila.

                U zivotu mi jedan tim Partizana nije bio ovoliko drag. Oni su bre deca. Vise od pola njih je mladje od mene, ej bre!
                Podicice se oni i bice jaci nego ikad. Ne sumnjam u to.

                Comment


                • Stvarno mi niste jasni ljudi.
                  kako mozete da pljujete ljude koji su podredjeni timu, koji se bacaju po terenu, ginu za svaku loptu. Kako mozete da prigovarate Milosavljevicu koji je izginuo ne samo ovu tekmu, ne znam kako je mogao uopste ruke da podigne za ta jebena slobodna bacanja. Ne znam koja ste godista, ali ja sa 18,19,20 godina nisam znao dupe da obrisem a ovi se kolju sa najboljim evropskim kosarkasima
                  Last edited by prskaj; 13-12-12, 22:47.
                  It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

                  Comment


                  • Ja se izvinjavam ali svaka konstruktivna kritika je dobronamerna i pozeljna kritika,pustite me jednoumlja i svako je protiv Partizana ko uputi kritiku igracu ili strucnom stabu Partizana.

                    Comment




                    • Najjaci nas igrac u poslednje vreme!!! Gagi Milosavljevic
                      sigpic

                      Comment


                      • Jesmo li prosli?

                        Comment


                        • Jesmo...idemo direktno na final 4 preskacemo samo top 16...

                          Comment


                          • Svaka cast momcima, i zaista ne zasluzuju komentare kakve citam sada od pojedinaca. Najmladji tim na celom takmicenju, kidali su, borili se, nije bilo dovoljno, ali znam da ovaj tim ima ogroman potencijal i da ce ovo izgledati mnogo bolje, naredne sezone, zelim da verujem u to.

                            Milosavu da se sagnu svi, to se zove igrati za "sveti dres", gine svaku utakmicu i to najvise postujem i volim kod igraca pa makar bio najlimitiraniji igrac.

                            Vise vremena za koncentraciju na ABA-u, a i nekako mislim da je bolje ovako, ne znam kako bi ovako mlad tim izdrzao ovakav tempo utakmica, ali to su neke druge stvari, irelevantne sada.
                            sigpic

                            “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                            -Jürgen Klopp

                            Comment


                            • Originally posted by Layzick View Post
                              Ja se izvinjavam ali svaka konstruktivna kritika je dobronamerna i pozeljna kritika,pustite me jednoumlja i svako je protiv Partizana ko uputi kritiku igracu ili strucnom stabu Partizana.
                              Pa nije kritika kada neko pocne da pljuje igraca (Milosavljevica) koji cele sezone svaki minut na terenu igra kao pitt bull. Covek cuva najbolje napadace protivnicke ekipe, a igra daleko bolje u napadu nego kada ga je trenirao Vlade. On, Luce, Leo i Gordon su igraci koji su nas drzali u igri do kraja. Stvarno bi mi bilo ispod casti da ih pljunem.

                              Comment


                              • Originally posted by Ljuba90 View Post
                                Pa nije kritika kada neko pocne da pljuje igraca (Milosavljevica) koji cele sezone svaki minut na terenu igra kao pitt bull. Covek cuva najbolje napadace protivnicke ekipe, a igra daleko bolje u napadu nego kada ga je trenirao Vlade. On, Luce, Leo i Gordon su igraci koji su nas drzali u igri do kraja. Stvarno bi mi bilo ispod casti da ih pljunem.

                                U kom smislu mislis da ga pljujem , ne psujem ga , ne vredjam ga samo kazem da on i kosarka ne mogu zajedno i da covek nema herc za kosarku , igrac poput njega treba da bude smiren s obzirom da je medju najiskusnijima ako ne i najiskusniji i da ako on ne moze da pogodi bacanja za produzetak ko onda moze ?
                                Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                                Comment

                                Working...
                                X