Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Partizan

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ja verujem da cemo veceras proci, pre svega zato sto mislim da smo kvalitetniji od Bamberga, kao i od Ritasa, a nadam se da ce nam se sreca osmehnuti u Londonu

    Comment


    • U svakom slucaju smo u nekoj win win situaciji

      Ako prodjemo - 7 utakmica u Areni, 14 teskih utakmica koji ce znaciti klincima, pojacanje ili dva.

      Ako ne prodjemo - Bicemo odmorniji za ABA ligu i samim tim povecati nase sanse da i sledece godine igramo Evroligu. Sto i jeste prioritet ove sezone.

      Comment


      • Sad koliko je ovo pouzdano ne znam

        Stigao je Dasic juce u Beograd, samo prolaz i potpis je tu. Usmeno je vec sve dogovoreno.


        Usput, jeste li citali ovo i mozda razmisljali sta moze da znaci? http://www.b92.net/sport/kosarka/ves...&nav_id=668518
        "It's not a good idea to look at Tommy Shelby the wrong way..."

        Comment


        • 1. Kapiram da ce Dasic potpisati i ako ne prodjemo.
          2. Ma neki Seik se nalozio i hoce da gleda KKP Nema tu para Saro, ako si na to mislila...

          Comment


          • Je l' si siguran za Dasica Ljubo ??? Nisam bas upucen ove sezone kada je u pitanju njegova igra, vidim da se nije naigrao u Besiktasu ove sezone.
            sigpic

            “We have to change, from doubters, to believers, now.”
            -Jürgen Klopp

            Comment


            • Originally posted by Freshman91 View Post
              Je l' si siguran za Dasica Ljubo ??? Nisam bas upucen ove sezone kada je u pitanju njegova igra, vidim da se nije naigrao u Besiktasu ove sezone.
              Ma ako se dovede u red, on ce biti odlican. A nama je bilo kakava cetvorka pod must.

              Ako je tacno da je on dosao u Beograd to znaci da ce sigurno potpisati za nas ili Zvezdu Ne verujem da je EL bitna za njega u ovom trenutku.

              Comment


              • Originally posted by Ljuba90 View Post
                Ma ako se dovede u red, on ce biti odlican. A nama je bilo kakava cetvorka pod must.

                Ako je tacno da je on dosao u Beograd to znaci da ce sigurno potpisati za nas ili Zvezdu Ne verujem da je EL bitna za njega u ovom trenutku.

                Ne mora da znaci

                Spoiler




                Mada ne verujem da ce u zvezdu s obzirom na to da sam citala da je Grobar i to koliko ih je pljuvao. Samo me plasi ono sto je pricao Aspri, da je mentol zesci a i kad mu pogledas facu ovde vidi se da nekako ne odise inteligencijom

                Spoiler


                Ali ako bude igrao dobro ne bunimo se, gori ne moze biti od Djekica mada ni on jadnicak nije kriv, ne znam je li skupio 5. minuta ove sezone
                "It's not a good idea to look at Tommy Shelby the wrong way..."

                Comment


                • Originally posted by Ljuba90 View Post
                  Ma ako se dovede u red, on ce biti odlican. A nama je bilo kakava cetvorka pod must.

                  Ako je tacno da je on dosao u Beograd to znaci da ce sigurno potpisati za nas ili Zvezdu Ne verujem da je EL bitna za njega u ovom trenutku.
                  Dosao je kod Milene Ceranic

                  Sara brza od mene

                  Comment


                  • Naravno da Djekic, a i Andjusic i Cakravic jesu krivi za svoju minutazu. Pa nije ona slucajna. Kapiram da ce kakva takva cetvorka doci bez obzira na vecerasnji ishod. Ne mozes imati samo jednog KC u ekipi.

                    Nisam lud za Dasicem, al' se necu buniti ako potpise

                    Comment


                    • Originally posted by Ljuba90 View Post
                      Auuu al' sam nervozan krv ti jebem.

                      Znam da nemamo velike sanse da prodjemo, ali se nadam da ce sreca konacno biti na nasoj strani. 3,4 pobede nam je oduzela, sada bi mogla dve da nam da. Ova deca to zasluzuju.

                      Sta god da se desi veceras ja cu biti ponosan na ove momke i Duleta.

                      I mene brate , celi dan misli uprte ka jednoj stvari , vreme je da se kolo srece okrene
                      Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                      Comment


                      • Ma samo da momci odigraju maksimalno borbeno i hrabro. Srecu smo svakako zasluzili.

                        A i da Kurta odigra kako zna i ume

                        Comment




                        • Originally posted by Brajkula
                          Veruj meni, radi kako hoćeš

                          Brajkula, 2014. N.E

                          Comment


                          • Ako neko uhvati dobar link neka izbaci tu
                            Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                            Comment


                            • Srecno momci. Sta god da uradite veceras necu zaliti ni za cim
                              It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

                              Comment


                              • Srecno momci , do pobede
                                Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                                Comment

                                Working...
                                X