Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Partizan

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by asprilja View Post
    Nego da li da bijemo Bamberg ili da se stekamo zbog ABA?
    Prvo sto moram da kazem pre nego sto dam odgovor jeste,Bamberg je jedna tvrda i odvratna ekipa,gledao sam ih protiv Ritasa neverovatno koliko su zilavi.Utakmica ce biti teska iz razloga sto igramo protiv ekipe koja je TIM,za razliku od Besiktasa,Ritasa itd.Jako su uigrani i bore se za svaki poen,imaju tu odliku koja i nas prati,atmosfera i pozrtvovanje.Mislim da cemo dobiti,ali ce to biti egal do kraja meca,znaci 3-4 poena razlike najvise.Opet se plasim one utakmice u Turskoj,nadam se da ce Dzerels da odigra za Grobare,iako je vec izvrsen pritisak da se ne opusta u poslednjem mecu.

    Comment


    • Mene takodje najvise brinu Turci. Bio bih ubedjen da ce da izgube da nemaju onako mocnog trenera.

      A Grobari smaraju Kurtu na tviteru

      Comment


      • Originally posted by Ljuba90 View Post
        Ne daj Boze da smo ti i ja takvi navijaci.
        Meni smeta sto skaces na manji problem, a veci ti je nebitan. Kako onda da te ozbiljno shvatim? Kako da shvatim da ti ne pricas ovo samo zbog fudbala?
        Stvarno bi mogli da zavrsimo sa ovom temom, jer nicemu ne vodi.

        @asprilja ja sam za to da osvojimo ABU, kup, nase prvenstvo i Evroligu
        Tu gresis,nije ovo manji problem.Situacija sa Gordicem i Andjusicem je resena posle jedne kzs,a ova situacija ce se tesko tako resiti,bojim se da samo ne eskalira u vecim razmerama.I dalje ne shvatam zasto mu je trebao taj potez,pogotovo pred Bamberg,zasto narusavati atmosferu.

        Comment


        • Originally posted by Layzick View Post
          Tu gresis,nije ovo manji problem.Situacija sa Gordicem i Andjusicem je resena posle jedne kzs,a ova situacija ce se tesko tako resiti,bojim se da samo ne eskalira u vecim razmerama.I dalje ne shvatam zasto mu je trebao taj potez,pogotovo pred Bamberg,zasto narusavati atmosferu.
          Ispravio sam malo post u nadi da cemo da zavrsimo sa ovim.
          Sumnjam da je atmosfera narusena.

          Comment


          • Oni nikako nisu navijaci kao ti i ja, kad budem navijao za protivnika dok se lomi utakmica a ne za moj Partizan, obesicu se istog trena. Njima je grupa iznad kluba, potpisujem. Dosli su 3 puta ove godine u halu od toga su jednom navijali za CSKA, jednom non stop prozivali Al Kaponea, pevali Perovic Ivanu i terali Djurica, najvise su 3 pesme otpevali Partizanu za 40. minuta. Veoma moguce da ih Debeli ni ne dozviljava kao navijace Partizana vec kao jednu grupicu koja bira utakmice da bi se reklamirala i vodila svoje bitke.

            U svakom slucaju Ljubo, win win situacija u cetvrtak.
            Last edited by asprilja; 10-12-12, 16:12.
            Cuj prvi maj

            Comment


            • Inace Layzick slazem se u vezi Bamberga. Ja sam misljenja da ce to biti jedna neizsvesna, tvrda, nervozna utakmica, na mali broj poena, sa dobrim odbranama, losim sutem i mnogo faulova. Mislim da ce Besiktas odigrati za sebe, a samim tim i za nas. Imaju vruc teren, obrukali su se prosli mec protiv Barse kuci i ne sumnjam da ce odigrati maskimalno i da ce ici na pobedu.
              Nego ja se plasim i prolaza u top16, kukam od pocetka sezone da su mi pomesane emocije u vezi toga, rotiramo 9 igraca, tanka nam je rotacija za dva takmicenja, 14 dodatnih meceva, jos ovaj ritam cetvrtak(petak)-nedelja moze da nas dotuce i da ostanemo bez prvog mesta u regularnom delu a to je kljuc i glavni cilj ove sezone. Jebes top16 ako zbog toga izvisimo za EL dogodine.
              Cuj prvi maj

              Comment


              • Originally posted by asprilja View Post
                Inace Layzick slazem se u vezi Bamberga. Ja sam misljenja da ce to biti jedna neizsvesna, tvrda, nervozna utakmica, na mali broj poena, sa dobrim odbranama, losim sutem i mnogo faulova. Mislim da ce Besiktas odigrati za sebe, a samim tim i za nas. Imaju vruc teren, obrukali su se prosli mec protiv Barse kuci i ne sumnjam da ce odigrati maskimalno i da ce ici na pobedu.
                Nego ja se plasim i prolaza u top16, kukam od pocetka sezone da su mi pomesane emocije u vezi toga, rotiramo 9 igraca, tanka nam je rotacija za dva takmicenja, 14 dodatnih meceva, jos ovaj ritam cetvrtak(petak)-nedelja moze da nas dotuce i da ostanemo bez prvog mesta u regularnom delu a to je kljuc i glavni cilj ove sezone. Jebes top16 ako zbog toga izvisimo za EL dogodine.
                B1 - Pa jel mozemo mi drugacije?
                B2 - Ako prodjemo dalje, siguran sam da bar jedno pojacanje dolazi.

                Comment


                • Dolazi Novica ali koliku razliku on moze praviti posle izlaska iz teske povrede? Misljenja sam da nam je pojacanje ili dva potrebno svakako, da bi izgurali ABA ligu mimo top16, zaista sam skeptican kako bi to izgledalo sa jos 14 utakmica u ovom paklenom ritmu. Lucic je na izmaku snage kao i Vesterman, Milosav sam trazi izmenu protiv Barse ne moze da dise, ne smem ni da zamislim sta bi se desilo da se neko povredi. Jednostavno pogubno bi bilo ne igrati EL dogodine i ako je zrtva top16 ja je prihvatam, ipak tako je grobarski nadati se da mozemo izgurati oba fronta
                  Cuj prvi maj

                  Comment


                  • Originally posted by asprilja View Post
                    Dolazi Novica ali koliku razliku on moze praviti posle izlaska iz teske povrede? Misljenja sam da nam je pojacanje ili dva potrebno svakako, da bi izgurali ABA ligu mimo top16, zaista sam skeptican kako bi to izgledalo sa jos 14 utakmica u ovom paklenom ritmu. Lucic je na izmaku snage kao i Vesterman, Milosav sam trazi izmenu protiv Barse ne moze da dise, ne smem ni da zamislim sta bi se desilo da se neko povredi. Jednostavno pogubno bi bilo ne igrati EL dogodine i ako je zrtva top16 ja je prihvatam, ipak tako je grobarski nadati se da mozemo izgurati oba fronta
                    Jesi siguran da dolazi Novica? Samo njegovo prisustvo bi mnogo znacilo klincima.

                    Comment


                    • Prica se da je to zavrsena prica ukoliko oporavak ne krene po zlu.
                      Cuj prvi maj

                      Comment


                      • Ja verujem ako prodjemo dalje da ce doci i Novica i stranac
                        Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                        Comment




                        • Comment


                          • Brate moj

                            Comment


                            • Pedja Materic mu menadzer pa pokupio malo
                              Na celom svetu samo Crvena zvezda

                              Comment


                              • Auuu al' sam nervozan krv ti jebem.

                                Znam da nemamo velike sanse da prodjemo, ali se nadam da ce sreca konacno biti na nasoj strani. 3,4 pobede nam je oduzela, sada bi mogla dve da nam da. Ova deca to zasluzuju.

                                Sta god da se desi veceras ja cu biti ponosan na ove momke i Duleta.

                                Comment

                                Working...
                                X