Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Partizan

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Meni je zasmetala ta izjava za ovu dvojicu,ne volim kada se igraci etiketiraju za poraz,al nisam nista rekao iz razloga sto ne znam sta se desava na treninzima i verovao sam mu da nije to uradio bzv,a Andjusa mi je poznat kao lelemud pa mi i nije bilo cudno sto ga riba ove sezone(kad se setim Tripka).Nazalost cela ta prica oko njih dvojice je poprimila prevelike razmere jer nije to toliko bitno al je bila iznenadjujuca jer Vujosevic stvarno retko prica o pojedincima.
    Suma sumarum,onaj juce potez nam je samo naskodio i samo ce nam jos vise pokvariti atmosferu oko klub koja ionako nije sjajna,bespotreban potez,ne vidim problem da igraci otpevaju pesmu,ipak su i oni dosli na minus u taj Pionir a regularna publika nije mogla,juce je Pionir bio sramotno prazan i nema opravdanja za to,al nema ni Vujosevic opravdanja za podelu na podobne i nepodobne.

    Comment


    • Meni je recimo to mnogo vise zasmetalo jer se tice iskljucivo KK-a.
      Lepo je Sone dole napisao da ne treba da se prelivaju problemi sa tuznog fudbala na lepu kosarku.

      Comment


      • Jeste,al ovog puta nisu navijaci napravili problem nego Vujosevic,stvarno ne vidim cemu polemika oko poteza koji ne moze da se opravda.Kome je interes da navijaci Partizana ne slave pobedu sa igracima?Jel to dobar potez,nezavisno ko ga napravio?Naravno da nije.

        Comment


        • Kome je u interesu da Zabranjeni u produzetku utakmice protiv CSKA, dok se rezultat lomi, ne pevaju Partizanu zajedno sa celom halom nego sa ruskim navijacima skandiraju CSKA? Napada CSKA, lomi se mec, cela hala zvizdi oni skandiraju sa njima CSKA tmtrm. To im ego manijak poput Debelog sigurno nije zaboravio i jedva je cekao da im vrati. Naravno, moguce je da Debeli ima neke skrivene motive, ne sporim ali isto tako se ne moze osporiti da se preterano ti Zabranjeni isticu i vode neku svoju borbu, pevala je cela hala sinoc "Volim ga" sa igracima, oni cute i traze da se sa njima posebno otpeva, kao da su oni iznad grobarstva. Dolaze svaku petu utakmicu, kad nacuju da nece doci ovi drugi da bi pravili sebi marketing. Sve u svemu, tribina nam je u rasulu, Alkatrazi kurton, sneg ih sprecava da dodju na tekmu, zene, Zabranjeni kurton, pakao Pionira proslost.
          Cuj prvi maj

          Comment


          • Originally posted by Layzick View Post
            Jeste,al ovog puta nisu navijaci napravili problem nego Vujosevic,stvarno ne vidim cemu polemika oko poteza koji ne moze da se opravda.Kome je interes da navijaci Partizana ne slave pobedu sa igracima?Jel to dobar potez,nezavisno ko ga napravio?Naravno da nije.
            Ti zabranjeni treba da zasluze postovanje igraca, a ja sam vec napisao da za sada nisu. Evo i asprilja se slaze, a i masa drugih ljudi po forumima.
            Mozes ti sada da kazes kako nismo u pravu i da ga teramo u krug do zore.

            Comment


            • Ja ta navijacka bratstva ne podrzavama jer ne navijam ni za Cska ni za Paok,ali razumem,Zabranjeni i navijaci Cska su celu utakmicu zajedno navijali,kako za Partizan tako i za Cska.Njihov odlazak na Rubin je po meni za svaki respekt,ja licno nikad ne bi isao da navijam za Cska protiv na primer Zvezde,Vojvodine,nemam pojma,ne osecam ta 'bratstva'.
              Nisu ni navijaci bez putera na glavi ali obrtati onu sinocnu pricu kako se eto Zabranjeni krivi za Duletov potez je Gebelsova skola.Zasto imate potrebu da opravdavate svaku gresku Vujosevica?Jel on to bezgresan?Idolopoklonstvo nikom nista dobro nije donelo.

              Comment


              • Originally posted by Ljuba90 View Post
                Ti zabranjeni treba da zasluze postovanje igraca, a ja sam vec napisao da za sada nisu. Evo i asprilja se slaze, a i masa drugih ljudi po forumima.
                Mozes ti sada da kazes kako nismo u pravu i da ga teramo u krug do zore.
                Ne razumem sta da zasluze?Sto jel nisu navijali celu utakmicu?Jel nisu bodrili tim kada vecini nije bilo shodno ni da se pojave u Pioniru?I na kraju pitanje,hipoteticki,ok oni nisu zasluzili a cime su Alkatrazi zasluzili,time sto ih doslo 10 na utakmicu?Po meni treba sa svima da pevaju,tu je 80-90% iskrenih navijaca Partizana nezavisno od grupacije,svi su oni tu zbog Partizana i tih igraca i daju sve od sebe.

                Comment


                • Evo neka je i pogresio. Poenta je da mene to ne potresa previse jer sam bas protiv zabranjenih. A tebe potresa iz drugih razloga, to je cinjenica.

                  Jedno je reci da je pogresio, a drugo da je nisko pao.

                  EDIT: Imam jako ruzno misljenje o manje vise svim grupama, ali najruznije svakako o zabranjenima. Znam ko im je vodja i ko su glavni ljudi. Oni vole Partizan koliko Sone i Mekinja
                  Ovo btw je prva utakmica na kojoj su se "istakli" (makedonci ih nadjacali ).

                  Comment


                  • Vujoseviceva greska je ono prozivanje Gordica i Vestermena tu imas pravo, imao je jos par ispada ove sezone, selekcija stranaca itd ali ovo moze da se tumaci na sto nacina. Koji kurac oni navijaju za CSKA dok se lomi rezultat, mislim koje je to odsustvo ljubavi prema klubu dok se lomi utakmica ti ne pevas svom Partizanu nego protivnickoj ekipi? Ja da sam trener iskreno, napusio bih ih na konferenciji i zabranio im ulaz u halu. Ajde ugostio si momke i sve, otpevaj par pesmica sa njima tokom utakmice i to je to, kad se lomi utakmica ja ocu da umrem za Partizan a oni navijaju za CSKA, kao braca smo, jesmo kurac, nista ti ja ne osetim prema njima, mrzim ih ko cigane kad igraju protiv Partizana. Mislim da je to prvi put u istoriji organizovanog navijanja da jedni navijaci skandiraju protivnickom timu u neizvesnoj zavrsnici.
                    Isto me nerviraju i ovi drugi dok se lomi mec pevaju "Oooo Paokara". Potpisao bih i da Paok i CSKA ispadnu u drugu ligu za samo jednu Partizanovu titulu, boli me kurac za njih, posebno za CSKA. Lazno bratstvo, da ih sve tamo pitas sa kim su igrali Paok i CSKA za vikend i koji je rezultat bio nastao bi muk, osim ako taj mec nisu igrali na kladionici.
                    Last edited by asprilja; 10-12-12, 15:53.
                    Cuj prvi maj

                    Comment


                    • Razlika je sto ti opravdavas ovaj potez zato sto je nacinjen protiv Zabranjenih a ja ga osudjujem nezavisno od toga sto su bili Zabranjeni,i da je ovo uradio Alkatrazu osudjivao bi taj potez jer nema pravo da deli navijace na podobne i nepodobne.Nisko je pao ne zato sto je pogresio nego zato sto je to uradio iz niskih pobuda.
                      Sto se tice grupa ima tu ljudi koji su zbog licne koristi a ne zbog Partizana i to je nesto sto se nikad nece promeniti dok god je ovakav sistem u drzavi,ali glupo je pricati o ljubavi koja se placa a toga ima na obe strane,pa mi je cudno ta netrepljivost prema Zabranjenima dok su Alkatrazi manje zlo,ja ih gledam isto i ne zanimaju me previse,svako ima svoju zivotnu borbu.

                      Comment


                      • Ne opravdavam ja nista, vec me jednostavno ne interesuju takve stvari i prema tome ne mogu to da mu uzmem za zlo.
                        Vec sam rekao...veci je problem ono sto je pricao o plejmejkerima. Ali to nema veze sa Djuratijem, pa tebi nije toliko strasno.

                        Comment


                        • Originally posted by asprilja View Post
                          Vujoseviceva greska je ono prozivanje Gordica i Vestermena tu imas pravo, imao je jos par ispada ove sezone, selekcija stranaca itd ali ovo moze da se tumaci na sto nacina. Koji kurac oni navijaju za CSKA dok se lomi rezultat, mislim koje je to odsustvo ljubavi prema klubu dok se lomi utakmica ti ne pevas svom Partizanu nego protivnickoj ekipi? Ja da sam trener iskreno, napusio bi ih na konferenciji i zabranio bi im ulaz u halu. Ajde ugostio si momke i sve, otpevaj par pesmica sa njima tokom utakmice i to je to, kad se lomi utakmica ja ocu da umrem za Partizan a oni navijaju za CSKA, kao braca smo, jesmo kurac, nista ti ja ne osetim prema njima, mrzim ih ko cigane kad igraju protiv Partizana. Mislim da je to prvi put u istoriji organizovanog navijanja da jedni navijaci skandiraju protivnickom timu u neizvesnoj zavrsnici.
                          Isto me nerviraju i ovi drugi dok se lomi mec pevaju "Oooo Paokara". Potpisao bih i da Paok i CSKA ispadnu u drugu ligu za samo jednu Partizanovu titulu, boli me kurac za njih, posebno za CSKA. Lazno bratstvo, da ih sve tamo pitas sa kim su igrali Paok i CSKA za vikend i koji je rezultat bio nastao bi muk, osim ako taj mec nisu igrali na kladionici.
                          Sto se tice kosarkaskih gresaka,licno nemam tu problem,mora da se gresi kako bi napredovao.Boze moj,ne moze uvek da se pogodi stranac,ili pravi tehnicka u pravom trenutku,to je sve normalno,verujem Vujosevicu da zna sta radi,dokazao je to nebrojan broj puta tako da i kad pogresi to ne moze da aminuje sve dobre poteze prethodnih godina.O navijackom delu ne zelim da se ponavljam,odgovor je vec napisan.

                          Comment


                          • Nego da li da bijemo Bamberg ili da se stekamo zbog ABA?
                            Cuj prvi maj

                            Comment


                            • Originally posted by Ljuba90 View Post
                              Ne opravdavam ja nista, vec me jednostavno ne interesuju takve stvari i prema tome ne mogu to da mu uzmem za zlo.
                              Vec sam rekao...veci je problem ono sto je pricao o plejmejkerima. Ali to nema veze sa Djuratijem, pa tebi nije toliko strasno.
                              Jbg,najlakse je gurnuti glavu u pesak kad ti nesto ne odgovara.Opet skreces temu,sraman je potez zato sto su to navijaci Partizana,kao ti i ja i tu nema opravdanja.

                              Comment


                              • Originally posted by Layzick View Post
                                Jbg,najlakse je gurnuti glavu u pesak kad ti nesto ne odgovara.Opet skreces temu,sraman je potez zato sto su to navijaci Partizana,kao ti i ja i tu nema opravdanja.
                                Ne daj Boze da smo ti i ja takvi navijaci.
                                Meni smeta sto skaces na manji problem, a veci ti je nebitan.
                                Stvarno bi mogli da zavrsimo sa ovom temom, jer nicemu ne vodi.

                                @asprilja ja sam za to da osvojimo ABU, kup, nase prvenstvo i Evroligu

                                Comment

                                Working...
                                X