Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Partizan

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Sta je tu je...
    Ovaj poraz sto pre zaboraviti, nakantati Skoplje u nedelju, pa sta Bog da sledeceg cetvrtka.

    I meni tesko padaju porazi protiv Barse i da smo pobedili ne bi nam to puno znacilo, jer je pobeda nad Bambergom neophodna.
    Ja za razliku od nekih necu na nikog svaliti krivicu.
    Last edited by Ricma; 06-12-12, 22:13.

    Comment


    • Originally posted by Layzick View Post
      Faul je rezonski jer bi verovatno primili kos preko Dzavaija.Ceo produzetak primamo koseve iz reketa i zato se islo na faul.Vujosevic vec godinama pravi faul,retko kada se Dule odlucivao da brani napad.S obzirom koliko smo tanki pod kosem rezonski potez na kraju,steta sto Gagic nije sa malo vise hrabrosti odigrao taj zadnji napad.
      Pa onda bi daleko bolje bilo da smo to cekali i pravili faul na Dzavajiju , vece su sanse da Dzavaji omasi jedno bacanje nego da Huertas omasi a mi damo kos u napadu ;)
      Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

      Comment


      • Meni se svidja Duletov potez. Dupe dajem da bi nam Navaro dao kos
        It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

        Comment


        • Zajebite sve ..

          "It's not a good idea to look at Tommy Shelby the wrong way..."

          Comment


          • Originally posted by Miko View Post
            Valjda Gagica a ne Muslija. Mislim da bi bolje bilo da smo branili , kroz istoriju smo bolje prolazili kad smo branili zadnji napad a i ostalo bi nam 5s da napravimo napad tj da uzmemo sut da su oni dali , nzm jesmo imali TO ?

            Pa zavrsili smo ako Lijetuvas sutra dobije Bamberga a sanse da nece su jako male , u svakom slucaju imamo 7 puta otezan posao i sutra vece cemo znati na cemu smo , vise bih volio da Bamberg dobije sutra u Litvaniji pa da jurimo -5 nego da Lijetuvas dobije pa da oni imaju sudbinu u njihovim rukama ;)
            Potkrala se mala greska kod Muslija ;) Elem, nije ni prvi ni poslednji put da ce nesto zavisiti od drugih, ne od nas samih, i nece biti ni poslednji put. Ali realno je da smo se mi svi potajno nadali pobedi nad Barsom. Niko ovo nije ni ocekivao, cak ni mi najveci optimisti.

            Idemo dalje, jbg, sta je tu je... A sto kaze Ljuba, i ja bih voleo da uzmemo ABA ligu, i to u inat JK Divi.
            Originally posted by Brajkula
            Veruj meni, radi kako hoćeš

            Brajkula, 2014. N.E

            Comment


            • Originally posted by Layzick View Post
              Faul je rezonski jer bi verovatno primili kos preko Dzavaija.Ceo produzetak primamo koseve iz reketa i zato se islo na faul.Vujosevic vec godinama pravi faul,retko kada se Dule odlucivao da brani napad.S obzirom koliko smo tanki pod kosem rezonski potez na kraju,steta sto Gagic nije sa malo vise hrabrosti odigrao taj zadnji napad.
              A kad napravis faul na Huertasu, primas sigurno 2 poena, i dovidjenja. Bas me zanima koliki mu je % uspesnosti ove taktike (gluposti) tokom cele karijere koliko je bio trener.
              sigpic

              Comment


              • Ritas da bi prosao mora da dobije Bamberga i Besiktasa u gostima tako da nista nije gotovo i oni su najdalje od plasmana,ne vidim cemu panika.Pa sutra ce i Bamberg da pogine za pobedu a nesto ne vidim da Ritas igra bolje od njih,cak sta vise Ritas igra najslabije u grupi.

                Comment


                • Originally posted by Mladen View Post
                  I to u inat JK Divi.
                  Prvo bih voleo da mi objasnis skracenicu. A drugo je da nas ne pominjete bas posle svake utakmice, majku mu. Svaka treca jos i nekako.
                  Na celom svetu samo Crvena zvezda

                  Comment


                  • Originally posted by colke995 View Post
                    A kad napravis faul na Huertasu, primas sigurno 2 poena, i dovidjenja. Bas me zanima koliki mu je % uspesnosti ove taktike (gluposti) tokom cele karijere koliko je bio trener.

                    S tim sto sa Partizanovim centrima uvek moze da se desi da bude kos-faul.Ne vidim cemu potenciranje ove situacije kao da je greska kad nije.Partizan je sve dobro odradio,odlican zavrsni napad sve kako treba,da je usla sigurno ne bi ovde pricali o ovoj situaciji.Jbg Dzavaji je odradio odlicnu rolu u poslednjem napadu jer su odbranili napad samo na njegov individualni kvalitet a ne zato sto su ocekivali ovakav napad.

                    Comment


                    • Originally posted by Miko View Post
                      Pa onda bi daleko bolje bilo da smo to cekali i pravili faul na Dzavajiju , vece su sanse da Dzavaji omasi jedno bacanje nego da Huertas omasi a mi damo kos u napadu ;)

                      Ko da napravi faul nad njim,dajem ruku da bi dao uz faul kos,nijedan centar ne moze da mu parira u snazi.

                      Comment


                      • Originally posted by NebojsaNS View Post
                        Prvo bih voleo da mi objasnis skracenicu. A drugo je da nas ne pominjete bas posle svake utakmice, majku mu. Svaka treca jos i nekako.
                        1. Jelena Karleusa DIVA

                        2. Ja se izvinjavam desi se i meni ponekad
                        Originally posted by Brajkula
                        Veruj meni, radi kako hoćeš

                        Brajkula, 2014. N.E

                        Comment


                        • Ne volim samo da citam te pretpostavke, tipa sigurno bi primili kos, ili bio bi verovatno kos uz faul i da to bude opravdanje za ovako glup potez po meni. Ne secam se kad mu je to proslo i protiv slabijih ekipa a kamolii protiv neke u rangu sa Barsom.

                          Stvarno velika steta sto ovo nismo dobili, bio bi ogorman vetar u ledja. Nadam se da ce momci imati zivaca i dovoljno samopouzdanja da dobiju Bamberg sa preko 5, sto ce biti veoma tesko, ali verujemo im iz sve snage. NAPRED PARTIZAN!!!
                          sigpic

                          Comment


                          • Originally posted by Mladen View Post
                            1. Jelena Karleusa DIVA

                            2. Ja se izvinjavam desi se i meni ponekad
                            Izvinjavam se ja na ofu, ali toliko se ispiraju usta sa nama (ne govorim samo o ovom forumu) da vec postaje jako neprijatno i ekstremno nervira. nismo zasluzili, igramo jako lepu kosarku, dostojno predstavljamo Srbiju posle dugo godina. I provalio sam odmah sta je, zato mi je i zasmetalo.

                            Cestitke na jos jednoj herojskoj utakmici. Fali vam jedan pravi igrac evropskog kvaliteta da izvlaci ovakve meceve i zato cete ispastati u ovoj sezoni.
                            Na celom svetu samo Crvena zvezda

                            Comment


                            • Bio glup potez ili ne sad je gotovo. Nekad dobijes ovakve meceve a nekad izgubis. Prosto je tako.
                              sigpic

                              Joking around is part of my personality, just who I am. Novak Djokovic

                              Yesterday i was clever, so i wanted to change the world. Today i`m wise, so i`m changing myself.

                              Without error there can be no brilliancy.

                              Comment


                              • Originally posted by NebojsaNS View Post
                                Izvinjavam se ja na ofu, ali toliko se ispiraju usta sa nama (ne govorim samo o ovom forumu) da vec postaje jako neprijatno i ekstremno nervira. nismo zasluzili, igramo jako lepu kosarku, dostojno predstavljamo Srbiju posle dugo godina. I provalio sam odmah sta je, zato mi je i zasmetalo.

                                Cestitke na jos jednoj herojskoj utakmici. Fali vam jedan pravi igrac evropskog kvaliteta da izvlaci ovakve meceve i zato cete ispastati u ovoj sezoni.
                                Zavrsavam i ja sa off-om. Ne shvati pogresno, nemam ja nista protiv igraca KK i nacinom na koji Zvezda igra i predstavlja nasu zemlju, vec protiv ljudi koji je vode i koji takodje pricaju nepotrebne stvari o KK Partizanu ;) Izvinjavam se jos jednom ;)
                                Originally posted by Brajkula
                                Veruj meni, radi kako hoćeš

                                Brajkula, 2014. N.E

                                Comment

                                Working...
                                X