Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Partizan

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ne razumem zasto se nije islo na branjenje napada, pa ako primimo kos, primili smo. Ovako poklanjamo protivniku vodjstvo bez potrebe po meni. Volim Vujosevica vise nego biklo kog trenera, ali ti faulovi i ta taktika mi na zivce idu.
    sigpic

    Comment


    • Ni Bamberg, ni Ritas, ni Besiktas, ni CSKA nije mogao ovako da se nosi sa Barsom i to u dve utakmice vec samo nas PARTIZAN!


      Kakvo vece, hvala vam crno-beli momci! Ja se osecam kao da smo pobedili .

      volim Partizan!
      "It's not a good idea to look at Tommy Shelby the wrong way..."

      Comment


      • U cemu je realno tvoj problem Miko ? Nemoj da si jedan od onih, razmazenih navijaca koji je uz tim samo kad dobijaju. Pa sta i da smo zavrsili sa EL za ovu godinu (a nismo) ? Meni ovakva igra i zalaganje znace isto kao da smo pobedili. Pa sledece godine ce ovaj tim da melje ostane li na okupu. Ajde da nekad za promenu budemo srecni zbog igre, ne samo zbog rezutlata. Pa ko je u par godina unazad ovako uvek mucio Barsu? CSKA koji je bre finansijski i cenovno ko zna koliko jaci od nas gubi sa 20+ a mi ih spustamo na -65 na utakmici.
        Originally posted by Brajkula
        Veruj meni, radi kako hoćeš

        Brajkula, 2014. N.E

        Comment


        • Kad ne moze protivnik da nas pobedi, mozemo mi sami. Verujte mi da bi mi 5 puta bilo lakse da su ubacili trojku za pobedu, nego da na ovako debilski nacin izgubimo A ova pobeda bi bila ogroman vetar u ledja.
          sigpic

          Comment


          • Imali smo sut sa 2,3 metra za pobedu i to je lose? Nemamo srece cele sezoni i siguran sam da ce se sve to vratiti.

            Puna podrska timu!

            Comment


            • Originally posted by Mladen View Post
              U cemu je realno tvoj problem Miko ? Nemoj da si jedan od onih, razmazenih navijaca koji je uz tim samo kad dobijaju. Pa sta i da smo zavrsili sa EL za ovu godinu (a nismo) ? Meni ovakva igra i zalaganje znace isto kao da smo pobedili. Pa sledece godine ce ovaj tim da melje ostane li na okupu. Ajde da nekad za promenu budemo srecni zbog igre, ne samo zbog rezutlata. Pa ko je u par godina unazad ovako uvek mucio Barsu? CSKA koji je bre finansijski i cenovno ko zna koliko jaci od nas gubi sa 20+ a mi ih spustamo na -65 na utakmici.
              Ne pricaj gluposti , gde sam ja rekao da nisam uz tim majke ti , sta ti ne bi volio da prodjemo dalje ? Ako ne bi nisi ni trebao gledati utakmicu , ovom timu bi samo tako znacilo da prodjemo dalje , 14 utakmica u EL jos nije mala stvar za ovako mlad i perspektivan tim , da budemo srecni zbog igre ? Ti stvarno mislis da je ovo bila maestralna igra , odbrana je bila odlican , napad je bio dosta los , 20 izgubljenih lopti , sut za 3 nula bodova neracunajuci Luciceve dve trojke , tako da nemoj vise da me prozivas , samo bi itekako znacilo da smo dobili ovo jer bi zavisili iskljucivo od nas.

              Sto se tima tice , Leo nista posebno , rano usao u problem s faulima , Gordic toplo-hladno , malo vise toplo nego hladno , Milosavljevic odigrao odlicno danas , Lucica nigde nije bilo ali odigrao kada je bilo najpotrebnije kapitenski , Bogdanovic los danas u napadu , Cakarevic nesto malo igrao kao i Andjusic , Gordona isto manje-vise nigde danas nije bilo , Bertansa isto u napadu nigde , Musli na pocetku odigrao dobro kasnije dosta fizicki pao , delovalo kao da nema snage , Gagic odigrao odlicnu partiju , Milutinov cini mi se nije igrao ili nesto malo , nisam siguran , ovo pricam za napad , odbrana kolektivno odlicna
              Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

              Comment


              • Jeste, ali mozda nije bilo ni potrebe za taj sut. Zasto uzimat stvari u svoje ruke i ciniti stvari 6 puta tezim nego sto jesu. Nije mu ovo prvi put sa tim faulovima. Po meni, strasno glupa taktika. Da je bar bio neki prodor, pa da su nas izradili, rec ne bih rekao, ali da ti coveku pravis faul a da je on 9 metra od kosa, to ne mogu da skontam.
                sigpic

                Comment


                • zasto pravimo faul 20 sekundi pre kraja zasto im poklanjamo pobedu
                  Не постоји навијач Партизана који не зна Душкову епску реченицу: “Ми навијамо за Партизан пре свега зато што га волимо, а тек онда зато што је најбољи.”
                  Писао је и говорио чика Душко: “Партизан је добар. Толико добар да не морамо мрзети друге.” “Није увек лако, али је увек лепо навијати за Партизан.”“Ко је партизановац не треба му још много да би био срећан.” “Децо, водите рачуна како се понашате на Југу. Нисте у школи.”

                  Comment


                  • Zasto Dule zasto ? Nije mi jasno zasto nije branio Barsin napad. To mi nikada nece biti jasno...

                    Ne mogu da verujem. Nerviram se celu utakmicu cak sam i ranu napravio na ruci ali boli me dupe za sve samo mi nije jasno kako ovo nije moglo da se dobije -.-. Nikada se nisam ovoliko nervirao za neku utakmicu. Samo kad igra Srbija... A sad sam celo vece vikao i samo zeleo da dobiju i eto ga sad -.-. AAAAAAAAA. Besan do bola.
                    sigpic

                    Joking around is part of my personality, just who I am. Novak Djokovic

                    Yesterday i was clever, so i wanted to change the world. Today i`m wise, so i`m changing myself.

                    Without error there can be no brilliancy.

                    Comment


                    • Da jos dodam , ovaj tim ima ogroman potencijal i zelju , samo bi bilo dobro da ne izgore u svoj toj zelji , slazem se da je ABA liga prioritet ove godine i da bi bilo bolje tj sigurno da bi bilo bolje da budemo u 2 na kraju regularnog dela nego da prodjemo EL u top 16 a ne budemo u 2 , ponovo sa druge strane da se razumemo igrali mi top 16 ili ne mi cemo ponovo biti u vrhu u ABA ligi , to je moje misljenje iz vise razloga , isto kao sto mi igramo EL igraju i Zvezda,Buducnost i Krka Euro Kupove , naravno to nije ni blizu ovaj ritam koji mi imamo ali opet igraju 2 utakmice sedmicno , jos ako ides u Rusiju ili gde vec na putovanja daleka nije nikako lako i zabavno tako da bi bilo odlicno da prodjemo u top 16 jer verujem da bi ovi momci odigrali na oba fronta odlicno a imali bi sigurno tada vise priliku i Cakarevic,Andjusic i Milutinov da igraju. Pitanje je ponovo da li ce ovaj tim ostati na okupu , stalno se to provlaci ako ovaj tim ostane na okupu za 2 godine smo na F4 ? Ko garantuje da ce Milosavljevic,Lucic,Musli,Gordon,Bertans igrati sledece sezone ? Vece su sanse da hoce nego da nece ali budimo realni , nisam upucen ko ima kakav i do kada ugovor , znam da je Gordon na jednu godinu,ne znam do kada su domacim igracima ugovori , msm da je Musli isto na jednu ,ne znam sto se Bertansa tice i SA kako to stoji , da li on mora da ide ukoliko ga oni pozovu ili kako se to odvija
                      Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                      Comment


                      • Fazon, ZAVRSILI SMO SA EL OVE GODINE, ali bi jako voleo da prodjemo. Budi malo optimistican. U zivotu nista nije savrseno, tako ni danasnja utakmica. Odigrali smo odlicnu odbranu, slab napad. Desavalo se i suprotno, ali sve to mora da nam se vrati i ja sam siguran da hoce vec protiv Bamberga i sreca mora biti na nasoj strani.

                        Sto se kenja sad za odluku Duleta sto je hteo da ovako resi utakmicu? Zar je ovaj napad i spustanje na Muslija bio los? Pa ovo da je proslo svi bi bili u fazonu "Dule legendo, majstore, rasni poznavaocu taktike" A sad ne valja jer je ovako odigrao.

                        Vecina trenera vole da imaju sudbinu u svoje ruke. I ja mu tu nista ne zameram. Iznervirao bih se da nije postojala nikakva akcija. A kod situacija kada protivnik ima poslednji sut me uvek najvise plasilo da ne dodje do dodatnog faula, sto je lako moglo doci uzimajuci u obzir neiskustvo i veliku zelju nasih igraca.
                        Originally posted by Brajkula
                        Veruj meni, radi kako hoćeš

                        Brajkula, 2014. N.E

                        Comment


                        • Faul je rezonski jer bi verovatno primili kos preko Dzavaija.Ceo produzetak primamo koseve iz reketa i zato se islo na faul.Vujosevic vec godinama pravi faul,retko kada se Dule odlucivao da brani napad.S obzirom koliko smo tanki pod kosem rezonski potez na kraju,steta sto Gagic nije sa malo vise hrabrosti odigrao taj zadnji napad.

                          Comment


                          • Nije da ne valja samo ja mislim da je bolje da je branio napad. Pa nisam ni ocekivao da ce da pravi faul i da ide na to da rese sve sami 15 sekundi pre kraja. Mislio sam da ide na to da brani.

                            I naravno da bi ga svi hvalili da je napad ali eto nije uspeo i sad je sve na Partizanu u tom poslednjem mecu a jos plus dosta zavisi i od sutrasnje utakmice ritas - bamberg ...
                            sigpic

                            Joking around is part of my personality, just who I am. Novak Djokovic

                            Yesterday i was clever, so i wanted to change the world. Today i`m wise, so i`m changing myself.

                            Without error there can be no brilliancy.

                            Comment


                            • Dajte mi snimak neke utakmice gde se na kraju, pri vodjstvu, pravi nameran faul, gubi se vodjstvo i sutira za pobedu.
                              sigpic

                              Comment


                              • Originally posted by Mladen View Post
                                Fazon, ZAVRSILI SMO SA EL OVE GODINE, ali bi jako voleo da prodjemo. Budi malo optimistican. U zivotu nista nije savrseno, tako ni danasnja utakmica. Odigrali smo odlicnu odbranu, slab napad. Desavalo se i suprotno, ali sve to mora da nam se vrati i ja sam siguran da hoce vec protiv Bamberga i sreca mora biti na nasoj strani.

                                Sto se kenja sad za odluku Duleta sto je hteo da ovako resi utakmicu? Zar je ovaj napad i spustanje na Muslija bio los? Pa ovo da je proslo svi bi bili u fazonu "Dule legendo, majstore, rasni poznavaocu taktike" A sad ne valja jer je ovako odigrao.

                                Vecina trenera vole da imaju sudbinu u svoje ruke. I ja mu tu nista ne zameram. Iznervirao bih se da nije postojala nikakva akcija. A kod situacija kada protivnik ima poslednji sut me uvek najvise plasilo da ne dodje do dodatnog faula, sto je lako moglo doci uzimajuci u obzir neiskustvo i veliku zelju nasih igraca.
                                Valjda Gagica a ne Muslija. Mislim da bi bolje bilo da smo branili , kroz istoriju smo bolje prolazili kad smo branili zadnji napad a i ostalo bi nam 5s da napravimo napad tj da uzmemo sut da su oni dali , nzm jesmo imali TO ?

                                Pa zavrsili smo ako Lijetuvas sutra dobije Bamberga a sanse da nece su jako male , u svakom slucaju imamo 7 puta otezan posao i sutra vece cemo znati na cemu smo , vise bih volio da Bamberg dobije sutra u Litvaniji pa da jurimo -5 nego da Lijetuvas dobije pa da oni imaju sudbinu u njihovim rukama ;)
                                Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                                Comment

                                Working...
                                X