Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Partizan

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • A sudija u blizini i ne reaguje

    Comment




    • Deca jbt

      Comment


      • Originally posted by Ljuba90 View Post


        Kakva je ovo dijabola
        Isto k'o sto je Gurke radio nekad.

        Comment


        • Ne znam da li ste primetili ali vratila se stara dobra akcija, tzv. Krug za Urosa, samo sada moze da se preimenuje u Krug za Davisa...

          Comment


          • Trener Partizana Duško Vujošević apsolutni je lider po broju izmena tokom utakmica Evrolige.

            Vujošević nikako nema mira, pa se kod njega igrači koji su na parketu smenjuju "kao na traci". To potvrđuje i činjenica da su crno-beli apsolutni lideri po broju izmena tokom 40 minuta utakmice.

            Trener crno-belih izvrši čak 40.2 izmene za 40 minuta. U ovaj prosek uračunate su i izmene obavljene u pauzama između četvrtina.

            Koliko je ova brojka velika najbolje govori činjenica da je prosek u ostalim timovima Evrolige 26 izmena po utakmici.
            Arise, Serbia!
            You fell asleep long ago,
            And have lain in the dark.
            Now wake up
            And rouse the Serbs!


            sigpic

            Comment


            • Originally posted by K.Garnett 5 View Post
              Ne znam da li ste primetili ali vratila se stara dobra akcija, tzv. Krug za Urosa, samo sada moze da se preimenuje u Krug za Davisa...
              pa dobro, igralo se to i posle Urosa, za Rasica, Andjusica ponekad

              Comment


              • Veceras prenos na RTRS, samo se nadam da nece skremblovati signal.

                Comment


                • Кад почиње, у 20:00ч?
                  Arise, Serbia!
                  You fell asleep long ago,
                  And have lain in the dark.
                  Now wake up
                  And rouse the Serbs!


                  sigpic

                  Comment


                  • Pola 9.

                    Comment


                    • http://tvsvuda.vektor.net/televizija/rtrs-tv-uzivo

                      Ako neko nema arenu.

                      Comment


                      • Preumorni smo...tesko ce se ovo izvuci.

                        Comment


                        • Hehe, nesta struja.

                          Comment


                          • Oducili nas od kosarke...Treba nam jedan vrhunski igrac inace ce oscilacije biti neminovne.

                            Comment


                            • Sa ovim veceras umor nema nikakve veze a ako i ima onda se ispoljava na drugaciji nacin.

                              Dok sam gledao utakmicu imao sam utisak kao da je na klupi Vlada Jovanovic i ako je neko izgubio ovu utakmicu onda je to Vujosevic. Bezidejna igra zasnovana na prodorima i guranje lopte pod kos ne moze da donese pozitivan rezultat i protiv daleko slabijih ekipa od Igokee.

                              Moze se reci da smo ovu utakmicu odigrali isto kao protiv Cedevite samo sto su i oni bili katastrofa pa nisu mogli nista da ubace.

                              Jedina nada nam je povratak Velicka jer bi on pokrenuo sve, dovesti nekog drugog novog igraca u ovom trenutku mislim da nije realno.

                              Comment


                              • Jedna lasta ne cini prolece. Kad god je Partizan pravio fantasticne rezultate, to nikada nije bilo zaslugom pojedinca, vec iskljucivo celog kolektiva. Ubica moze da pomogne dosta, tu nema sumnje, ali da ce on, kao pojedinac, pokrenuti nesto enormno i nezaustavljivo, nece. Samo neka tim ostane na okupu, sve ce da funkcionise kao svajcarski sat. A i siguran sam da je vecim delom utakmice momcima u glavama bila i utakmica protiv Barse.
                                Originally posted by Brajkula
                                Veruj meni, radi kako hoćeš

                                Brajkula, 2014. N.E

                                Comment

                                Working...
                                X