Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Partizan

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Gde bre poredis NBA i ovo ;) NBA smo fanovi , za ovo se zivi
    Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

    Comment


    • drugari, nema veze i da ne prodjemo, meni je srce puno kad vidim da svi ovi momci, cak i stranci ginu na terenu za svaki kos, za svaku loptu. Kakav potencijal imamo, da gazimo sve redom.
      To. Nisam se ovako popalio jos od F4 sezone
      It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

      Comment


      • Originally posted by Miko View Post
        Gde bre poredis NBA i ovo ;) NBA smo fanovi , za ovo se zivi
        Tako je . Za ovako nesto se zivi.

        Poredjenje sam onako bacio . Naravno da je Partizan bitniji .
        sigpic

        Joking around is part of my personality, just who I am. Novak Djokovic

        Yesterday i was clever, so i wanted to change the world. Today i`m wise, so i`m changing myself.

        Without error there can be no brilliancy.

        Comment


        • Kako ih sut kenjao na kraju u pm , Nedovic ubaci dve trojke i s distance bez problema , Seibutis trojka Neverovatno sta im ulazilo , zamalo da bude svega , odlicno ovo zavrsilo
          Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

          Comment


          • Ma samo uzivajte

            Dule jeste bio nasmejan, ali se vidi da je besan kao pas. Pre svega zbog sudija, ali nema veze.

            Svaka neizvesna pobeda je velika psiholoska injekcija za ove nase mladice i zbog toga mi je ova pobeda veoma draga. Nije lako igrati pod pritiskom kada imas 20 godina. A ovi momci su sve bolji i bolji u neizvesnim zavrsnicama. To nije slucajno

            Bravo bre!

            Comment


            • Nadam se da ce sutra, kada budu pregledali snimak utakmice i radili analizu, uvideti da ipan NISU bolja ekipa od nas!
              Originally posted by Brajkula
              Veruj meni, radi kako hoćeš

              Brajkula, 2014. N.E

              Comment


              • Originally posted by Mladen View Post
                Nadam se da ce sutra, kada budu pregledali snimak utakmice i radili analizu, uvideti da ipan NISU bolja ekipa od nas!
                Realno smo trebali i sa vise razlike da dobijemo, ali nebitno je to sad.

                Mrzim Litvance i mnogo sam srecan kad ih pobedimo

                Comment


                • Zao mi sto vam kvarim temu, samo da pitam od kada batica Bonomo navija za vas, posto je za vreme derbija pisao da od trece godine navija za nas. Izgleda da je od drugog meseca svog zivota vas navijac..

                  Ljubasine, kakav mi je bio Nedovic, video sam da je statistika dobra..
                  sigpic

                  Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                  "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                  Batica Wilshere je gospodin covek...

                  All hail the Chan-Chan man!

                  Comment


                  • Sunce ti jos se tresem , kakav cemo mi biti tim za 2 godine ako ovo ostane na okupu , ako ova generacija ne uzme EL ne znam koja ce

                    Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                    Comment


                    • Bonomo je bi (sala Bonomo, nemo' se ljutis).

                      Wada napisao sam u EL temi. Odlican Nemanja.

                      Comment


                      • Dule : ,,Ovaj kao da sudi u haskom tribunalu,, Upuceno sudiji
                        Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                        Comment


                        • Nedovic blagoreceno LUD! A Duleta bre ne treba ni da komentarisemo
                          Last edited by Mladen; 29-11-12, 22:07.
                          Originally posted by Brajkula
                          Veruj meni, radi kako hoćeš

                          Brajkula, 2014. N.E

                          Comment


                          • Novinari su cudo...ali nema veze.

                            Sledeca je Igokea. Nema sumnje da smo jaci, ali Igosi kidaju ove sezone. Nadam se pobedi

                            Comment


                            • Sto se Igokee tice tu je od kljucne vaznosti oce li Edvards igrati , ako bude igrao bice ga tesko pod kosem pokriti , ako ne bude tu nam je sansa , mnogo je Musli bolje i od Komatine i od Sulovica
                              Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                              Comment


                              • Miko hoce li Igokea da pusti to? Da se ne mucimo previse

                                Comment

                                Working...
                                X