Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Partizan

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Da nema mozda na YT-u cela tekma? Bas bi voleo da je odgledam, nisam bio kod kuce juce pa nisam imao prilike da gledam nase junake.

    Comment


    • Mislim da jos nije izaslo ali bice sutra/prekosutra...





      Sudije su upropastile utakmice za gledanje ali mislim da je onakav nacin sudjenja vise nama odgovarao ali svejedno ovo je najvaznija pobeda ove sezone u ligi i ako bi dobili Cedevitu u nedelju zavrsili bi fin posao do kraja prvog dela...

      Gordon i Musli sve bolji, Milutinov sjajan i lagano postaje druga opcija na petici. steta za Lea ali ce valljda biti spreman za nedelju...
      Last edited by K.Garnett 5; 20-11-12, 17:43.

      Comment


      • Dobijamo Gordona, dobijamo i Milutinova sto me jako raduje. Iskreno, nisam verovao da cemo dobiti Olimpiju u gostima i zato bi voleo da pogledam tekmu natenane.

        Maljkovic napustio Cedevitu, mozda mozemo to da iskoristimo u Pioniru, posle ide tesko gostovanje Igokei gde nam nisu velike sanse, ali nisu ni minimalne, ovi klinci mogu da pobede svakoga, kada su mogli da priprete Barseloni i CSKA zasto ne bi mogli i Igokei?

        Vise mi je stvarno preko glave ove Arene. Ne znam kakva je situacija sa pravima na prenose jadranske lige i lige sampiona, ali zaista bi voleo kada bi Sport Klub mogao i to da im pokupi narednih godina, jer ovo stvarno nema nikakvog smisla. Ja ne znam da li 5% ljudi u ovoj zemlji ima Arenu, a oni uzeli da prenose domaca takmicenja, bolesno pa nema kud. Ne znam da li postoji drzava u svetu koja nije u stanju da omoguci svojim ljudima da prate domaca takmicenja u svim sportovima. Ovo sto je RTS otkupio mozemo da okacimo macku o rep jer je Arena ta koja diktira sta ce da prenose tako da ubuduce opet necemo moci da gledamo derbi niti bilo koju drugu jaku uktamicu.

        Comment


        • Leo je dobro, ali ne zele da rizikuju i procenjeno je da je mec protiv Cedevite vazniji od meca sa CSKA. Tj da imamo svoju sansu u EL nevezano za tu utakmicu.

          EDIT: Nije arena kriva sto se RTS raspada. Mrzim i jedne i druge, ali jbg.

          Comment


          • Originally posted by Ljuba90 View Post
            EDIT: Nije arena kriva sto se RTS raspada. Mrzim i jedne i druge, ali jbg.
            Ne kazem da je Arena kriva za to, ali kao sto si rekao, mrzim i jedne i druge. Jedne zato sto otkupljuju prava na takmicenje koje trebaju svi da gledaju a ne samo mala kolicina ljudi a druge zato sto su nesposobne slepcine.

            Comment


            • Ma za RTS me stvarno boli dupe sto se raspada. Pre smo imali pravo i na F1 i na EL i na LS iako se pretplata nije placala. Ta prica o pretplati treba da se zavrsi jednom za sva vremena, jer gospoda iz RTS-a nisu televizija koja nema reklame. I to im je sekunda po reklami najskuplja, tako da, molim lepo. Kako drugi tako i oni.

              Da ne idemo u off-topic pricom o RTS, jasno je ko je favorit u duelu Partizan i CSKA Moskve. Ali favoriti su na papiru, na terenu to moraju i da dokazu. Nije da nemamo sanse, ali su znatno manje ne igranjem Lea koji je fantastican ove sezone. Ali, videcemo vec u cetvrtak !
              Originally posted by Brajkula
              Veruj meni, radi kako hoćeš

              Brajkula, 2014. N.E

              Comment


              • Ja se ni ne secam kada sam poslednji put platio tu pretplatu.

                On topic: Mozda smo slabiji na pleju, ali smo zato mnogo jaci na centru posto im ne igra Krle. Ako Gordic bude uspeo koliko toliko da ukroti Teodosica, da ne udje u problem sa faulovima, mislim da mozemo da dobijemo bez obzira na Amerikace koje imaju.

                Comment


                • Mozda ce igrati Bogdan. A kada god je on cuvao Tea u prosloj tekmi ovaj nije mogao da dise.

                  Majstor ce to biti. Veliki majstor!

                  Comment


                  • Mislim da ce Budala cuvati Teodosica, a ako se vrati Bogdan moze da ga odmori na 5-10 minuta...
                    Mozda ocekivati vise Cakara u igri na Vimsu, ali onda bi imali igraca manje u napadu, mada bih ga ja najradije gledao u Megi...

                    Comment


                    • Kao i u prvom mecu,sin Dragan ce cuvati cupavog i zatvorice ga ko Bozic Navara.

                      Comment


                      • Mozda je ovaj mec prilika da Cakarevic dobije malo vecu minutazu, pratio sam ga jos dok je igrao ovde u Kragujevcu i mislim da sada samo nema samopouzdanja u napadu, ali da je u pitanju odlican kosarkas, definitivno jedan od najboljih odbrambenih igraca trenutno u ligi i jedini koji je koliko-toliko uspeo da cuva Vimsa u Beogradu (ako se secate kad mu je drzao ruku ispred lica).

                        Comment




                        • "It's not a good idea to look at Tommy Shelby the wrong way..."

                          Comment


                          • od ovoga sto igra Partizan bole oci.

                            Comment


                            • Sta smo doziveli da nam sin Dragan resava meceve.

                              Comment


                              • Dragan jeste budala, igrac koji mi ide na nerve vise od svih, ali covek svakoj pobedi Partizana daje ogroman doprinos, cak i ako ne ubaci puno poena. Najnezahvalniji zadatak u ekipi ima upravo on, jer se od njega ocekuje da ubacuje u napadu i da istovremeno uvek cuva najbolje igrace protivnickog tima. Ja licno mislim da nam takav igrac treba, ne samo u Partizanu vec i u reprezentaciji. On je decko prepun energije a ima i m**a da se zaleti na kos, da iznudi faul...

                                Comment

                                Working...
                                X