Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Partizan

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nepune tri minute u igri, dva skoka i jedna ukradena




    <3
    "It's not a good idea to look at Tommy Shelby the wrong way..."

    Comment


    • Originally posted by Sara View Post
      Nepune tri minute u igri, dva skoka i jedna ukradena




      <3
      Vise je uradio nego Tomas...

      Comment


      • http://www.b92.net/sport/kosarka/ves...&nav_id=660733

        Comment


        • Auuu kakvo vece u Pioniru, posle duzeg vremena sam ponovo bio u mogucnosti da odem na tekmu i zaista sam ispunjen emocijama. Nisam spavao 35 sati. Dosli mi iz BG oko 1 i blejali do 8 ujutru po gradu, nismo znali sta cemo od srece. Sad sa sigurnoscu mogu da kazem da je ovo opet nas evroligaski Partizan. Jos sutra derbi jbt, kakva 2 ludila u 3 dana.

          Ono rano budjenje u 7 ujutru posle derbija je razbudilo i Duleta i igrace. Dule je fenomenalno vodio utakmicu i nadam se da je sad dosao na svoje. Jedino je prevideo onih +16 ali mislim da se o tome zaista nije razmisljalo vec samo o bilo kakvoj pobedi. Skinut je pritisak. Protiv Zvezde se nisu dovoljno zalagali ali sinoc su maksimalno to ispravili. Bili smo tim u svakom smislu te reci. Pogledao sam i snimak sa uzivanjem, fenomenalno. Prakticno rutinski dobijen mec. Sve vreme smo kontrolisali igru. TV ili hala, nebitno jer u oba slucaja najjaci utisak ostavlja Leo Vesterman. Kako dominantno izgleda na terenu, kakav vodja tima. Sa tolikom minutazom u ovim godinama tako racionalna partija pod velikim pritiskom. Masina koja radi uvek ono sto treba. Krenu da nas nadskacu, uhvati par lopti. Nema resenja, izmisli ga. Losa kretnja u napadu, svojim utrcavanjem stvori poziciju saigracu ili postigne poen. Ispadne neko u odbrani, preuzima lagano. Nisam skoro u Evropi video takav mozak i fizicke predispozicije na jednom mestu. Ne pamtim kad smo imali takvog igraca i kapa dole za to sto ima visegodisnji ugovor. Uz njega, Milosavljevic obelezio utakmicu. Prethodne 2 godine je radio sa Vladom te se nadam da iz njega Dule moze da izvuce kakav-takav kontinuitet jer je vrlo vazan igrac za tim zato sto je fizicki najspremniji, bez problema podnosi ritam cetvrtak/petak-vikend, odradi gomilu prljavih poslova koji se malo teze primete, ima potpuno isti pristup i protiv CSKA i protiv Sirokog a ne plasi se da preuzme odgovornost. Mnogi ga svrstavaju u rang sa Cakarevicem ali tu postoji ogromna razlika. Ovaj decko ima cuku i mnogo vise krvi u sebi. Takodje, zna mnogo vise kosarke od Cakara za kog se nadam da igra svoju poslednju sezonu u KKP.

          Sledeci je decko koji po zakonu ne bi smeo da udje u kladionicu ili kupi pivo. Zaista mi je cast sto mogu da kazem da sam igrao sa njim, clanom KKP. Duletu kapa dole za njegovih 15 minuta gde je iskoristio svaki sekund. Da je srece da igramo zajedno u Partizanu ali jbg, ne moze sve. Drago mi je zbog njega, ovo ce mu mnogo znaciti i nadam se da sad u ABA ligi ako dobije vecu minutazu moze u kontinuitetu da doprinese dosta i da menja za sada prve dve centarske opcije koje kubure sa povredama i fizickom spremom. Bravo Dzoni! Kad su druga dvojica u pitanju, povrede rade svoje. Djole je protiv Bamberga bio jedan od najboljih, treba ga jos sacekati jer nije igrao pre Partizana preterano ozbiljnu kosarku i nije imao ovaj ritam. Od januara ocekujem da kida. Musli i pored povrede sasvim dobra rola. Mora mnogo ipak da se radi s njim, neke ciste situacije ne resava. Bez obzira na povrede, previse varira iz meca u mec a i u toku samog meca. Ono sto je najbitnije, gine kao i svi ostali iako se pricalo da je obican splavar.

          Lucic kapiten, kakva zamena za Peru, kakva eksplozivnost kad je zastitio Dzonija, Dasic se zaledio. Pogodio sve bitne suteve od kojih su neki bili vrlo teski. Odbrana i skok standardno kapitenski, majstor. Bertans posle 2 strasne suterske partije malo slabiji, isto ocekujem i protiv njegovog bivseg tima a onda ima da sipa u Moskvi. Nema veze, igrao je kad drugi nisu. Cini se da je malo poboljsao odbranu kao i Danilo. Brat Drew se polako pronalazi u svemu ovome. Koncentracija je njegov najveci problem i ta ispadanja u odbrani a kosarku zna itekako. Verujem da bi ga Novica ili neko drugi tu rasteretio i da bi uz konkurenciju i bolje rasporedjenu minutazu bio jos bolji. Valjda ce i ta cetvorka doci majku mu. Zamislite da na sve ovo imamo nekog ozbiljnijeg na 4 u rotaciji + Bogdan kad se vrati. Ekipa samo takva. Ostade jos Gordic, dobar za to malo. Cekamo da odradi jos treninga i da se uklopi. Sad vidim jbt, tacno bi smo dobili bar jos jednu u EL da je Tomas imao minutazu ko Nemanja juce.

          Predivno vece sve u svemu. Jos kad su dosli svi zajedno da pevaju s nama, milina. Leo inace skoro svaku pesmu zna, za razliku od mnogih koji dodju na tribinu da se fenserisu. Juce ipak nije bilo takvih, bas lepa utakmica i prava ekipa u Pioniru na svakoj tribini. Bogdan je takodje ostavio jak utisak. Decko povredjen bez skoka pogodio 90% suteva na zagrevanju. Ne mogu da docekam da se vrati. Neki izvori kazu da je povreda nesto ozbiljnija, nazalost. Sve u svemu, noc za 10. Tacno ono sto je bilo potrebno ovom timu. Sada imaju ipak nesto vise vremena da se pripreme za jedno od najtezih gostovanja u ABA. Olimpija je imala tesku utakmicu sa Kantuom tako da ni oni nisu bas svezi i verujem u novu pobedu, jednu od najvaznijih u sezoni. Posle toga u ABA nam dolazi Cedevita pa idemo u Laktase. Ako bi se to izguralo i dobilo, verujem da je prvo mesto tu. Ipak, to je daleko jos, prvo dva gostovanja gde idemo po dve pobede i da se uhvati jak ritam za dalje. Nisu realne dve pobede ali zabole nas sta je realno. Ocekuje nas jos casova ljubavi.
          sigpic

          Comment


          • Gordic pravo pojacanje !! <3333
            Leo Westerman: "Neko sanja da zaigra u NBA ligi neko sanja da zaigra u ACB ligi a meni je bio san da zaigram za Partizan"

            Comment


            • Bogdan ce ici u Nemacku na neke analize, ali ce vec od sledece nedelje poceti sa koliko toliko normalnim treninzima.

              Mislim da nije ozbiljna povreda.

              Comment




              • Krv ti jebem koliko ih volim

                Comment


                • Za manje od pola sata pocinje utakmica protiv Olimpije. Nismo favoriti, ali mozemo do pobede.

                  Fali Bogdan

                  Comment


                  • http://tashsport-tv-live.blogspot.co...channel-1.html

                    Stream za ljude koji nemaju arenu1.

                    Comment


                    • Kakva rampa Gordon-a

                      EDIT: Strasno otvaranje kapitena
                      Last edited by colke995; 19-11-12, 19:42.
                      sigpic

                      Comment




                      • Comment


                        • Vec stigli da izbace, svaka cast. Gordon vrsi odlican posao u poslednje vreme, po mom misljenju, treba ga zadrzati.

                          EDIT: Odlicno igramo, ali odlicno. Jedina zamerka je centrima koji su napravili par licnih bez potrebe ali bice sve ok. Andjusa napokon poceo da siba kako se od njega ocekuje.
                          Last edited by colke995; 19-11-12, 20:12.
                          sigpic

                          Comment


                          • Originally posted by colke995 View Post
                            Vec stigli da izbace, svaka cast. Gordon vrsi odlican posao u poslednje vreme, po mom misljenju, treba ga zadrzati.
                            Ostaje on sigurno. Igra sve bolje i bolje, a gluposti maltene vise ni ne pravi.

                            Ne bi me cudilo da za par godina bude jedan od najboljih igraca u Evropi, mada on bas zeli u NBA. A nema kvalitet za to.

                            EDIT:





                            Milutinov odlican u napadu. Po hiljaditi put - Bravo Dule sto dajes detetu od 17 godina da ovoliko igra.

                            Comment


                            • drzimo utakmicu pod kontrolom, Bertans i Milutinov dosta lepo igraju

                              Comment


                              • To ce mu biti velika greska. Svi znamo kolika je konkurencija danas na poziciji 4 i u slucaju da ode, izgubice samo na vremenu. U Evropi za koju godinu moze biti jedan od boljih na toj poziciji, a i sto se para tice, moze se i ovde lepo zaraditi. Milutinov je veliki as, steta samo sto je dobio 4 licne, inace bi verovatno imao jos dosta minuta u drugom poluvremenu
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X