Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Partizan

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Ljuba90 View Post
    Dokle god postoje teoretske sanse da prodjemo dalje ja cu se nadati

    Navikli smo na cuda od Partizana!
    istina živa

    Comment


    • Bem ti sve...nemamo srece.

      Bice ovo gusto do kraja.

      Comment


      • Ja prezadovoljan 1/2
        Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

        Comment


        • Ma nek se ovako zavrsi i druga i odlicno !
          Originally posted by Brajkula
          Veruj meni, radi kako hoćeš

          Brajkula, 2014. N.E

          Comment


          • Samo ovako , jos 10 i imamo je , samo mirno
            Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

            Comment


            • Bravo Leo legendo. Igra skoro celu utakmicu bez greske. Sjajno razigrava saigrace i nema izgubljenu loptu.

              Ajde momci, samo hrabro!

              Comment


              • Najbolji igrac od pocetka sezone. Ali kako momci igraju, kako se bore za svaki napad, svaki posed, svaki sut, neverovatno !
                Originally posted by Brajkula
                Veruj meni, radi kako hoćeš

                Brajkula, 2014. N.E

                Comment


                • Jos 5 minuta sunce ti , dobro je 83-72 , vodimo bre , idemo dalje , samo polako i smireno i imamo je , imamo je
                  Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                  Comment


                  • DMB i leo najbolji veceras!

                    Bravo momci,BRAVO!

                    Mnogo bitna pobeda

                    Comment


                    • Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                      Comment


                      • Rutinski, ako smem da kazem puno mi je srce kad vidim kako igraju ovi momci, a prosek godina svega 21. Sta oni mogu da rade ovoj evropskoj eliti za godinu-dve. Idemo dalje, veoma vazna pobeda, da se podigne motivacija pred okrsaj sa Moskovljanima. Da dokazemo i tamo da onaj mec u Beogradu nije bio slucajnost, i da ih, ako da Bog dobijemo.
                        Originally posted by Brajkula
                        Veruj meni, radi kako hoćeš

                        Brajkula, 2014. N.E

                        Comment


                        • Originally posted by Ljuba90 View Post
                          DMB i leo najbolji veceras!

                          Bravo momci,BRAVO!

                          Mnogo bitna pobeda
                          Odlicni Milosav i Leo, odlicni. Ne zaboravi i Muslija koji je igrao povredjen i dao 14 poena za 16 minuta. On je na startu napravio razliku i kasnije dao onaj mnogo bitan poen iz ofanzivnog skoka na cini mi se 4 razlike i sledeci napad spakovao bacanje.
                          Takodje ni Lucu ne zaboraviti kad god su se priblizili spakovao je neki ne bas lak sut.
                          Dule odlicno vodio utakmicu, jedina zamerka sto nismo pravili faul zadnji napad na 15 i pokusali da stignemo 16 iz prvog meca. Jeste da imaju 2 pobede vise ali ima 4 kola do kraja, sta imamo mi da vracamo da su oni sigurno u 16, nista te ne kosta da pravis faul i pokusas da das zadnji napad.
                          Institucija !
                          Cuj prvi maj

                          Comment


                          • Budala je otkinuo utakmicu! Leo je delio asistencije kao Stockton svojevremeno, bez gledanja.

                            Raduje igra Gordona kod kog se vidi veliki napredak. Vise ne pravi korake, manje sutira spolja, vise ide na prodor i pod kos, skoro dabl-dabl veceras, sve pohvale.

                            Ono sto je razocaravajuce je igra Gagica i drago mi je da Dule to prepoznaje i da krece polako da forsira Milutinova koji je bio sasvim korektan veceras, i to u njegovoj prvoj utakmici u evroligi u kojoj je imao zapazeniju minutazu.

                            Comment


                            • Koliko sam ponosan na ove momke. Nakon dva teska poraza su se izdigli i odrali jedan ovako jak tim.

                              P.S. Svaka cas Duletu na minutazi Milutinova. Decko ce biti najbolji centar u Evropi za par godina!

                              Comment


                              • Leo i Luca 35 minuta na parketu, Budala 30.
                                Cuj prvi maj

                                Comment

                                Working...
                                X