Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Partizan

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Iskulirajte se malo. Popite pivo. Sigurno necu pljuvati nikoga iz kluba. Ubedjen sam da ce ovo biti jedna zajebana ali na kraju uspesna sezona.

    Idemo dalje!

    Comment


    • Ma ni ja, ja sa Duletom do groba ! Samo da budemo prvi u regularnom delu ABA, nista me vise ne zanima.
      Cuj prvi maj

      Comment


      • To je to

        "It's not a good idea to look at Tommy Shelby the wrong way..."

        Comment


        • Jbt radujem se Gordicu kao da je u pitanju NBA igrac

          Mislim da ce biti odlicno pojacanje, pre svega zato sto je Grobarcina.

          Dobrodosao Gordi

          Comment


          • Thomas -------> Gordic

            Bice dobro pojacanje svakako , od Thomasa losiji ne moze biti
            Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

            Comment


            • Dal' sam ja budala ili sta vec ali vec jedva cekam sledecu tekmu

              Comment


              • Mislim da problemi u nasoj igri u poslednjih nekoliko utakmica poticu od igre visokih igraca ... Musli je bukvalno stao u prethodne 3-4 utakmice, Gagic je poceo i nesto da pogadja ali meni je to strasno nesigurno, Gordon je nesiguran koao Gagic samo x2. Svaki put kada krene u neki prodor i u neku od svojih akcija ja unapred vidim korake da ne pominjem da skoro svaki drugi put ispusti loptu u tim njegovim improvizovanim akcijama. Nema vise zidanja, centri nisu vratili krstenu loptu spolja od pocetka sezone, nema vise onih high-low kombinacija koje su nas krasile do skoro, Gordon ne moze uopste da rasiri i petice su nam uvek u gomili igraca. Sto se tice odbrane, svaki put kada se brani pik ili centri moraju da izadju malo vise krenu da se gube i konstantno kasne korak/dva za protivnicima. Nisu ovo neki specijalni i neresivi problemi ali sa obzirom da se nasa igra vekovima u nazad zasnivala na unutrasnjoj igri i konstantnom spustanju lopti na centre ovi nasi mladi i neiskusni centri moraju znatno brze da napreduju da bi ceo tim napredovao. Sto je najgore danas smo usli u trku i pucanje trojki sa njima kao prosle godine sa Rosterom...

                Ono sto me vise brine je pad forme Lucica. Da li na njega kao kapitena posebno utice pritisak oko EL ali je poceo da gresi u osnovnim stvarima sto se njemu kao nasem najboljem igracu (po meni) ne bi smelo da se desava. Pad forme/koncentracije/motivacije je evidentan u poslednje 4 utakmice. Mozda je samo bolje skautiran ili je mozda nesto drugo ne znam, ali se nadam da ce se vec u cetvrtak vratiti na pravi kolosek...

                Nama je utakmica u cetvrtak daleko bitnija od ove veceras i sve treba snage da usmerimo da dobijemo Turke, kako bi se uz pobede CSKA i Barse vratili u trku za Top 16...
                Verujem da ce povratak BB-a i novi plej uneti malo svezine preko potrebne za narednih mesec dana...
                Last edited by K.Garnett 5; 12-11-12, 04:03.

                Comment


                • rece mi drugar malopre da su zvezdini navijaci ispalili topovski udar ka mestu gde su bili igraci koji ne igraju, da je tom prilikom povredjen bogdanovic i da mu se ukazivala pomoc...

                  Comment


                  • Ima vise od jednog kluba u Beogradu...
                    Na celom svetu samo Crvena zvezda

                    Comment


                    • Ali je iz Zeleznika samo jedan
                      Cuj prvi maj

                      Comment


                      • Originally posted by asprilja View Post
                        Ali je iz Zeleznika samo jedan
                        Al kad sam znao, samo je bilo pitanje ko ce Videcemo kako se Nemanji svidja porodicni koncept iz predgradja, mirnije je kod nas Sad bez zezanja, bice vam pojacanje ako dodje, Tomas je gadan promasaj.
                        Na celom svetu samo Crvena zvezda

                        Comment


                        • Originally posted by NebojsaNS View Post
                          Al kad sam znao, samo je bilo pitanje ko ce Videcemo kako se Nemanji svidja porodicni koncept iz predgradja, mirnije je kod nas Sad bez zezanja, bice vam pojacanje ako dodje, Tomas je gadan promasaj.
                          Na penal si dosao Upgrade u odnosu na Tomasa bi bio i Filip Covic, tako da nam Gordic dodje nesto kao Stokton u ovoj situaciji. Ipak ja sam misljenja da nam treba dzamuga, blagi siledzija koji moze da igra 1/2 i da iskreira za sebe kada tim nema resenja. Jbg, jajarili smo kod Pulena, nudili mu 200 000 dolara, a on trazio 200 000 evra, Danilovicev ego nije mogao da podnese taj bezobrazluk " On ce meni da menja valutu, sisica crna" pa smo se odlucili za citaca knjiga, dobrotvora Torija Tomasa koji je potpisao za 100 000, samo smo zanemarili jednu bitnu stvar, da decko nije kosarkas.
                          Sve u svemu bice ovo jedna paklena sezona.
                          Cuj prvi maj

                          Comment


                          • Mec protiv Besiktasa definitivno prekretnica sezone , ako dobijemo imamo cemu da se nadamo , ako izgubimo sve karte na ABA ligu pa sta bude a verujem da jos ni u EL nije sve izgubljeno
                            Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                            Comment


                            • Originally posted by vladream View Post
                              rece mi drugar malopre da su zvezdini navijaci ispalili topovski udar ka mestu gde su bili igraci koji ne igraju, da je tom prilikom povredjen bogdanovic i da mu se ukazivala pomoc...
                              Uzas. Covic na svoju inicijativu uveo 300 gana(koji jel bojkotuju ABA ligu) u dogovoru sa generalom policije koji ih je pustio na svoju odgovornost a ako dodje do sranja mi snosimo odgovornost kao domacini. Ne mozes im nista.
                              sigpic

                              Comment


                              • Nash ti si bio u Pioniru i znas koliko je daleko takj deo gde su igraci koji ne igraju od tribine gde su bili Zvezdini navijaci. Onaj ko odatle moze da dobaci petardu odmah ga staviti u atletski olimpijski tim. Petarda je ironicno bacena sa dela gde su Partizanovi navijaci, sto je i potvrdjeno u nekoliko novinarskih izvestaja. Isti navijaci su bacali baklje, ubacivali predmete na teren. Covic jeste izboksovao da udju navijaci, ali je onda seo u tom delu gde su oni kao garant da nece biti problema i sa njihove strane ih nije ni bilo.
                                Na celom svetu samo Crvena zvezda

                                Comment

                                Working...
                                X