Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Partizan

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Veliko je razocarenje ovaj poraz, ali mislim da niko u timu nije odustao od top 16 a posebno to nece uraditi Dule...
    Nama je bitno da CSKA, Barsa i Turci nastave da igraju kao do sada i da ne kalkulisu (osim protiv nas) i mi mozemo cak i sa tri pobede dalje...
    A to vadjenje bolje nam je zbog Jadrana je teska glupost iz mnogo razloga...

    Comment


    • Ako budemo ostvarili 2 ili 3 pobede u sledece cetiri utakmice, odlucujuca utakmica ce biti kada gostujemo Bambergu koji vec sada ima dve pobede.Ne verujem da ce do sledeceg meca sa nama ostvariti jos koju, treba uzeti u obzir da gostuju Ritasu i Besiktasu, a dolaze im Barsa i CSKA.Ne verujem da ce se Ritas tu nesto pitati, jedino da naprave senzaciju.Ovako kada bolje pogledas puno smo mi pomogli Bambergu i trenutno su oni najblizi TOP 16 fazi.
      Ne pobedimo li Besiktas u cetvrtak, necemo imati cemu da se nadamo.

      Comment


      • Znaci da bi prosli dalje mi moramo dobiti Besiktasa i Lijetuvasa kod kuce i Bamberga sa 6 razlike u gostima , ili eventualno da iznenadimo ove iz Spanije pa da nam igra samo pobeda bilo kakva protiv Bamberga , mnogo teska situacija , nadam se da mozemo da se izvucemo ali bice tesko
        Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

        Comment


        • Ne moramo da jurimo razliku protiv Bamberga, ako budemo imali isti broj pobeda kao i oni.
          A i cisto sumnjam da oni mogu na svom terenu dobiti CSKA i Barsu, ali iznenadjenja su moguca.Bas kao i da mi mozemo dobiti Barsu u Pioniru za manje od mesec dana.

          Comment


          • Kako ne moramo ? Sta se onda gleda ako imamo isti broj pobeda ? Oni imaju vec 2 pobede , a ja racunam da ce imati 3 sto verovatno nece
            Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

            Comment


            • Originally posted by Miko View Post
              Kako ne moramo ? Sta se onda gleda ako imamo isti broj pobeda ? Oni imaju vec 2 pobede , a ja racunam da ce imati 3 sto verovatno nece
              Oce da kaze ako budemo imali isti broj pobeda do zadnjeg kola ne moramo da jurimo razliku jer u slucaju pobede tamo imacemo pobedu vise od njih.
              Cuj prvi maj

              Comment


              • Ma skontao sam ali ja se utripao da ce oni imati 3 pobede do zadnjeg kola
                Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                Comment




                • Ovako Cedeviti ove godine
                  Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                  Comment


                  • oce biti prenosa protiv cigana?

                    Comment


                    • Originally posted by peca View Post
                      oce biti prenosa protiv cigana?
                      arena1.

                      Comment


                      • mislio sam osim arene. bice valjda neki link. ne znam sta je ovima sa RTSa ,rekli su svaki vikend po jednu utakmicu ABA lige domacih klubova. Ove nedelje nije bilo nista. Izgleda da im je arena roknula neki veto il neka klauzola ima za Derbi.

                        Neam arenu Ljubo

                        Comment


                        • Prenosio je rts juce radnciki.

                          Bice streamova ne brini se

                          Comment




                          • ima li ga ljubo, anyone?

                            Comment


                            • ima ovaj ali je kita. nesto secka

                              http://tashsport-tv-live.blogspot.co...channel-1.html

                              Comment


                              • Ocajno smo krenuli a i njih kenja sve zivo , jebote odbrana 30 poena nam dadose u 1/4
                                Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                                Comment

                                Working...
                                X