Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Partizan

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Okrenuti se skroz ABA ligi. Tu moramo biti prvi.

    Comment


    • Ladno smo +10 prokockali
      Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

      Comment


      • I dalje ne verujem da smo spali na to da jebeni Bamberg iz pakla Pionira odlazi kao pobednik. Sad sam pomalo zabrinut.
        sigpic

        Comment


        • Stali su prosto... Nema objasnjenja ...
          sigpic

          Joking around is part of my personality, just who I am. Novak Djokovic

          Yesterday i was clever, so i wanted to change the world. Today i`m wise, so i`m changing myself.

          Without error there can be no brilliancy.

          Comment


          • Glavu gore. Nije sezona izgubljena jbt.

            Em i dalje imamo sanse da prodjemo dalje, em ima i bitnijih stvari. Od pocetka sezone pricam da je ABA najbitnije takmicenje ove sezone.

            Comment


            • Prva sezona sa potpuno renoviranim mladim timom, najmladjim bolje reci, ako uspemo da sacuvamo barem veci deo ovoga tima za sledecu godinu ovo ce biti velika iskustva za njih.

              Nije realno ocekivati da prodjemo nakon ovoga veceras ali .. realnost nije briga na koju se mi obaziremo!
              "It's not a good idea to look at Tommy Shelby the wrong way..."

              Comment


              • Originally posted by Ljuba90 View Post
                Glavu gore. Nije sezona izgubljena jbt.

                Em i dalje imamo sanse da prodjemo dalje, em ima i bitnijih stvari. Od pocetka sezone pricam da je ABA najbitnije takmicenje ove sezone.
                ABA je nasa, tu se mi pitamo. Daj TOP16.
                sigpic

                Comment


                • U ABA ligi cemo biti svakako medju 2 , ko moze biti bolji od nas u teoriji sem Cedevite koja igra smesno za sada u ABA ligi
                  Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                  Comment


                  • Imamo jos sanse. Strasno sam se iznervirao, kontrolisali smo mec, dusa me boli ali ima svoje prednosti iako ispadnemo. Zajebano bi bilo jos 14 utakmica u drugoj fazi u ritmu cetvrtak-nedelja, petak-nedelja, odrazilo bi se na ABA sigurno...Naravno probacemo da idemo dalje, ako ne uspemo, idemo da budemo prvi u ABA. Sad se treba oporaviti za nedelju. Sta da se radi, mrzim sebe, volim Partizan !
                    Cuj prvi maj

                    Comment


                    • Originally posted by S-Nash View Post
                      ABA je nasa, tu se mi pitamo. Daj TOP16.
                      Ne volim da izvlacim dobro iz poraza, pogotovo ispadanja, indijanski je, ali ako nekad nije katastrofa ispasti iz TOP 16 to je ove sezone zbog povecanog broja utakmica u drugoj fazi, a i prvi put se iskljucivo kroz ABA ide u EL, i to ako si prvi. Zamisli gostujes u Turskoj ili Rusiji petkom pa u nedelju ides Cedeviti i tako u krug, zajeban ritam...Opet, imamo jos sanse, ako bijemo kuci Besiktas i Ritas i tamo Bamberga sa vecom razlikom, mi idemo dalje. Sta je pametno, ne znam, da me jebes.
                      Cuj prvi maj

                      Comment


                      • Originally posted by asprilja View Post
                        Ne volim da izvlacim dobro iz poraza, pogotovo ispadanja, indijanski je, ali ako nekad nije katastrofa ispasti iz TOP 16 to je ove sezone zbog povecanog broja utakmica u drugoj fazi, a i prvi put se iskljucivo kroz ABA ide u EL, i to ako si prvi. Zamisli gostujes u Turskoj ili Rusiji petkom pa u nedelju ides Cedeviti i tako u krug, zajeban ritam...Opet, imamo jos sanse, ako bijemo kuci Besiktas i Ritas i tamo Bamberga sa vecom razlikom, mi idemo dalje. Sta je pametno, ne znam, da me jebes.
                        Navikli smo mi na te rasporede i u mnogo jacoj ABA ligi koja je sad senka lige od pre par godina i za par godina je vrlo moguce da se raspadne. Ovo je Dule izgubio sa Thomasom, Budalom i kurcoboljom u odbrani u zadnjih 5-6 minuta. Mislili su da su dobili. To nije nacin na koji KK Partizan razmislja, nikad bio.
                        sigpic

                        Comment


                        • Razocaran sam, dobili su nas na cisto iskustvo.Nazalost jedini smo tim, koji jos nije ostvario pobedu, valjda ce se to promeniti uskoro.Ovakav poraz najvise boli kada vodis skoro 39 minuta i trenutak nepaznje te moze dovesti do poraza.Jos vise kada izgubis od direktnog konkurenta.Ne zameram im sto su jedva izgubili od CSKA i Barse jer se to i ocekivalo da ce izgubiti, ali preko ovoga ne mogu preci samo tako, jer sam tu racunao na pobedu.U poslednja dva minuta smo napravili vise gresaka nego tokom cele cetvrtine.Mnogo smo podbacili u napadu u poslednjoj cetvrtini i tada smo se stisli i nismo uspeli da zatvorimo utakmicu kako treba i protivnik je to iskoristio.Sta je tu je, sacekati mec sa Besiktasom, pa tek posle pricati da li smo ispali ili ne.Ja i dalje verujem da mozemo da skupimo tri pobede.
                          Last edited by Ricma; 09-11-12, 21:59.

                          Comment


                          • Originally posted by S-Nash View Post
                            Navikli smo mi na te rasporede i u mnogo jacoj ABA ligi koja je sad senka lige od pre par godina i za par godina je vrlo moguce da se raspadne. Ovo je Dule izgubio sa Thomasom, Budalom i kurcoboljom u odbrani u zadnjih 5-6 minuta. Mislili su da su dobili. To nije nacin na koji KK Partizan razmislja, nikad bio.
                            Secam se ja da smo mi osvajali ABA i kad nismo bili prvi u regularnom delu, trpeli su rezultati i tad. Sada je mnogo drugacije i duplo teze jer imas duplo vise utakmica u Top 16 a i pomereni su termini EL, sada se igra cetvrtak-petak, mnogo velika razlika, bukvalno ides sa gostovanja na gostovanje, sa tekme na tekmu i non stop putujes, nemas vremena ni fizicki ni psihicki da se pripremis a ni protivnika da skautiras valjano. Po meni mi moramo biti prvi u regularnom delu da bi i sledece godine igrali EL jer necemo biti domacini F4 i sumnjam da cemo osvojiti u Hrvatskoj uz sav pritisak i sudjenje jer smo neiskusni jos. Plus, ove godine je ABA ujednacenija nego ikada, skoro sve ekipe su zajebani domacini. Naravno da bih voleo da prodjemo ali i ispadanje ima svoje prednosti. Sledece sezone ova ekipa treba da zasija, sada je bitno obezbediti tu sledecu sezonu.
                            Cuj prvi maj

                            Comment


                            • Originally posted by asprilja View Post
                              Secam se ja da smo mi osvajali ABA i kad nismo bili prvi u regularnom delu, trpeli su rezultati i tad. Sada je mnogo drugacije i duplo teze jer imas duplo vise utakmica u Top 16 a i pomereni su termini EL, sada se igra cetvrtak-petak, mnogo velika razlika, bukvalno ides sa gostovanja na gostovanje, sa tekme na tekmu i non stop putujes, nemas vremena ni fizicki ni psihicki da se pripremis a ni protivnika da skautiras valjano. Po meni mi moramo biti prvi u regularnom delu da bi i sledece godine igrali EL jer necemo biti domacini F4 i sumnjam da cemo osvojiti u Hrvatskoj uz sav pritisak i sudjenje jer smo neiskusni jos. Plus, ove godine je ABA ujednacenija nego ikada, skoro sve ekipe su zajebani domacini. Naravno da bih voleo da prodjemo ali i ispadanje ima svoje prednosti. Sledece sezone ova ekipa treba da zasija, sada je bitno obezbediti tu sledecu sezonu.
                              Treba nam TOP16, treba nam to iskustvo, trebaju nam pare od Arene kakve-takve jer u celom SD dinara nema a niko nema nameru i nece skoro uloziti u Partizan.
                              sigpic

                              Comment


                              • Zbog toga nam je potreban top16, slazem se, ali opet dzaba i pare i sve ako ne udjemo u EL. Mac sa dve ostrice.
                                Kako god, ja sam se mnogo iznervirao odoh da popijem bromazepam pa da spavam. Laku noc brate moj.
                                Cuj prvi maj

                                Comment

                                Working...
                                X