Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Partizan

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Bolje se roditi bez kurca nego bez srece jer kad imas srece i kurac ce ti izrasti.
    Cuj prvi maj

    Comment


    • Nije trebao Bertans ovako da forsira sut preko ruke
      "It's not a good idea to look at Tommy Shelby the wrong way..."

      Comment


      • A zasto zurimo... Cekaj poslednji sekund ako treba,ali da je koliko toliko dobra pozicija.



        Srecu ti jebem. Ali vratice se ovo jednom.

        Comment


        • svaka cast momci,samo nastavite da kidate
          It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

          Comment


          • Sta je sili bre, mogao je jos jedan pas kako iz koraka preko trojice. Svaka cast majstori.
            Na celom svetu samo Crvena zvezda

            Comment


            • Mars bre... ne zna se da li su ogavniji u fudbalu ili u kosarci ...

              Bravo momci, jos jedno novo iskustvo <3
              "It's not a good idea to look at Tommy Shelby the wrong way..."

              Comment


              • Kad nece, nece. Pasce u Pioniru posle ovoga, siguran sam, posebno ako dodje neko pojacanje, to je to. Ovi momci su buduci evropski sampioni. Posle -15 u 3. cetvrtini na ovakvom gostovanju smo redovno pucali sa jos vecom razlikom ali ne i sa ovom ekipom. Najbolji trener i najmladji i najperspektivniji tim Evrope konstantno rastu. Cistimo Brose lagano za samopouzdanje i onda ka TOP16 gde nam je i mesto. Volim Partizan!
                sigpic

                Comment


                • Koja su govna ovi iz Barselone,ali ove sudije dominiraju...

                  Comment


                  • Najebace u Pioniru. Svaka cast, protiv dva najbolja tima u Evropi mi imamo sansu za pobedu, sa najmladjim timom u istoriji Evrolige! Kapa dole!

                    Marselinho verovatno MVP kola, kao i Weems onog puta.
                    Last edited by Dusan; 01-11-12, 21:37.

                    Comment


                    • Jbg,steta,zamalo.Totalno nejasna zadnja akcija,kao da nismo imali time-out

                      Comment


                      • KK Partizan, jebena institucija za sve ove klubove sto misle da se sve parama moze kupiti. Ako se prodje u top 16, siguran sam da idemo na F4

                        Comment


                        • Ponosan do neba, kako rastemo, a ovo ce da se vrati i to sa kamatom. Padaju svi u Pioniru !
                          Cuj prvi maj

                          Comment


                          • Nece se Barselona videti u Pioniru,pogotovo ona svinja...

                            Comment


                            • A sad malo da placemo uz Bulata.

                              Cuj prvi maj

                              Comment


                              • Koliko nemamo srece vise u qrac , kakve gluposti , koji je ovaj Musli balvan to je strasno , na ovih 14,15 poena je imao 3-4 promasena napada i to tesko , bacanje u prazno , nije mi krivo zbog poraza nego nacina kako je doslo do njega , igrali smo mi u vecem delu susreta prihvatljivo ali je necuveno kako gresimo u nekim sitnicama koje nas kasnije kostaju , kako glupo primljena trojka za +6 Valasa posle onog od tablu pa vracena , pa na +3 tu Vesterman gubi nepotrebno umesto da je spustio usporio napad , Tomas ponovo blago receno kardinalno los , Gordon nista do 4/4 nije ubacio , Lucic isto los do negde u drugom poluvremenu , ne znam , Bertans nas je trojkama spasavao
                                Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                                Comment

                                Working...
                                X