Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Partizan

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Koji je on as
    Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

    Comment


    • Pregovaramo sa bivsim igracem na poziciji pleja.

      Dao bih levo jaje da dodje Tepic, a sto je najgore zadovoljio bi se i sa Rasicem.

      Nije Thomas za ozbiljnu kosarku.

      Comment


      • Da nije Bojan Popovic, i on je bivsi
        Cuj prvi maj

        Comment


        • Originally posted by asprilja View Post
          Da nije Bojan Popovic, i on je bivsi
          Ni on ne bi bio lose resenje. Nama treba backup plej koji nece sjebati kopletnu nasu igru kada Leo izadje.

          1. Tepic
          2. Popovic
          3. Rasic

          P.S. Ne zna se ime jos.

          Comment


          • Bice da je Pop.
            Cuj prvi maj

            Comment


            • Vukasin Aleksic?

              Comment


              • Originally posted by vladream View Post
                Vukasin Aleksic?
                Nije lepo ni da pomislis tako nesto.
                Cuj prvi maj

                Comment


                • Originally posted by vladream View Post
                  Vukasin Aleksic?
                  Igrao prosle godine rezervnog pleja u Igokei
                  Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                  Comment


                  • jel moze neko da mi objasni zbog cega je ovde uzeta lopta? jos je Dule dobio tehnicku i umesto da imamo 5 sekundi za napad mi primamo 2 sa bacanja i 3 posle tog napada, tj ukupno 5 poena

                    Comment


                    • Mozda bi i pobedili da je sudija tu sudija nije svirao nista, jer je realno pogresio. A od tog trenutka krece nas sunovrat.

                      Ali ni Dule nije trebao da se svadja previse. Mada navikli smo mi na Partizan u gostima, bar kada je Evroliga u pitanju.


                      Moram da napisem nesto na temu Partizana i Evrolige.

                      Prolazak u TOP16 bi nam doneo dosta para i 14 utakmica koje bi mnogo znacile ovoj decurliji. Ali ja idem toliko daleko da cak mislim da bi to bilo pogubno za nas. Moglo bi da utice na plasman u svim ostalim takmicenjima.

                      Ova ekipa bi mogla da ima problem da skoro cele sezone igra 2 utakmice nedeljno.

                      Sa dve zveri na "poziciji crnca" ne bih imao nikakav strah, ali ovako se necu buniti ako ne prodjemo u TOP16.

                      Prioritet je ABA i samo ABA. Steta sto je tako, ali za to su neki drugi ljudi krivi.

                      Comment


                      • Mislim da se radi o nepravilnom izvodjenju. Kada sudija dodeli loptu igracu on mora da je zvede. Ovakvi manevri da su dozvoljeni full court pressing bi se stalno tako resavao.
                        Na celom svetu samo Crvena zvezda

                        Comment


                        • ja bas mislim da moze ovako da se izvede, i bertans je u trenutku kada je dobio loptu sa obe noge bio u autu, gledao sam malo pravila i na fibinom sajtu, ali nista nisam nasao o ovome

                          Comment


                          • Originally posted by NebojsaNS View Post
                            Mislim da se radi o nepravilnom izvodjenju. Kada sudija dodeli loptu igracu on mora da je zvede. Ovakvi manevri da su dozvoljeni full court pressing bi se stalno tako resavao.
                            Pa Partizan ga tako i resava vec godinama

                            Comment


                            • Originally posted by Ljuba90 View Post
                              Pa Partizan ga tako i resava vec godinama
                              Oke, nisam primetio stvarno.
                              Na celom svetu samo Crvena zvezda

                              Comment


                              • Originally posted by NebojsaNS View Post
                                Oke, nisam primetio stvarno.
                                Ma nebitno. Sudjenje je ove godine toliko lose (ne za Partizan, nego za sve).

                                Ne znam sta ljudi zele da naprave od kosarke, ali mi se za sada ovo nista ne svidja.

                                Comment

                                Working...
                                X