Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Partizan

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Napravio je kretensku gresku u napadu na +2 u produzetku...

    Comment


    • da, ali ne mozes kriviti igraca koji je usao da igra odbranu sto je na njega dosla lopta da resava taj napad i kome je to jedina izgubljena lopta na utakmici, cak mislim da i nije dao losu loptu za Muslija, morao je ovaj to da isprati

      Comment


      • Originally posted by vladream View Post
        da, ali ne mozes kriviti igraca koji je usao da igra odbranu sto je na njega dosla lopta da resava taj napad i kome je to jedina izgubljena lopta na utakmici, cak mislim da i nije dao losu loptu za Muslija, morao je ovaj to da isprati
        Mislim da je lopta isla previsoko i nije mogao da je uhvati, ali bio pas dobar ili ne, mislim da se to ne igra na 2 razlike u produzetku 2 minuta pre kraja. Kako god, defanzivac je strasan i treba gavise koristiti kad igramo protiv ekipa koji imaju igraca poput Weems-a. Neke igrace moze i u dzep da spakuje bez problema. U napadu treba najvise da ucestvuje kretajnem. Mada cim ga je Dule zadrzao, sigurno ne zeli da se odrekne tako lako igraca koji moze mnogo da pomogne ekipi. Dovesce on i njega u red.
        sigpic

        Comment




        • Arise, Serbia!
          You fell asleep long ago,
          And have lain in the dark.
          Now wake up
          And rouse the Serbs!


          sigpic

          Comment


          • Dule sirio mudrosti po Podgorici sinoc.

            "Sportisti ne smeju da se pretvore u estradu i obilaze splavove."

            "Nervira me kad sa tribina igrace kritikuje neko ko je deblji od mene."

            "Na terenu igraci mogu da pomognu jedino jedni drugima."

            "Tim mora da bude specijalna jedinica - da ima svoje mantre i svoje sifre."

            "Djokovic je prevazisao klupske okvire. Pogresio je sto je dosao na Zvezdinu utakmicu. Sad cu malo manje navijati za njega."

            "Jedina opasnija stvar od pobede je poraz."

            "U timu je opasan svaki pojedinac koji nema potrebnu kolicinu straha."

            "Tesko je ostati dobar i normalan covek kada zaradite ogroman novac. Od 100 ljudi koji zarade milion eura, 99 se pokvare."

            "Lider je onaj koji misli na druge. A ne onaj koji se odredjuje dekretom ili koji zeli da to bude."

            "Moram da priznam da mi je malo krivo sto se moja zasluga u formiranja tima Partizana koji je osvojio Evroligu ne pominje."

            "Veliki igrac velikom igracu ne smeta, nego mu olaksava da igra."

            "Tesko je funkcionisati u sportu bez brutalnosti. Ne prolaze samo lepe price."

            "Najveca sreca u zivotu je kada radite posao koji volite. Najbolje se osecam na terenu."

            "Trece mesto na F4 u Ganu je ostavilo gorak ukus. I dalje osecam i mislim da smo mogli vise."

            "Ako osvojimo Evroligu, sto se mene licno tice, ne moram vise ni da treniram. To mi je san."

            "Veliki deo beogradske stampe je u funkciji jednog drugog kluba i nema dobar odnos prema istini."

            "Do podele na Jugu je doslo zbog razlicitih interesa, ali su i odredjene sluzbe dobro poradille na tome."

            "Profesionalno bih mogao da vodim reprezentaciju i protiv Srbije i protiv CG. Jedino ne bih mogao protiv Jugoslavije."

            OTAC !
            Cuj prvi maj

            Comment


            • Duško Vujošević se posle utakmice najpre osvrnuo na pomenute incidente.

              “Jadranska liga je dobila na značaju na štetu domaćih liga, pa, eto, dolazi i do ovakvih tenzija. Iznenađen sam ovim dešavanjima, nisam očekivao u rodnom gradu ovakva skandiranja, ali veličina čoveka je da oprosti…

              Što se tiče utakmice, imamo jako mlad tim i perspektivan, ali naravno, želimo da napravimo dobar rezultat i ove sezone i to smo i pokazali“


              Ево га:






              U ponedeljak od 23.10 ocekuje vas novo izdanje SOS kos-a, najgledanije kosarkaske emisije. Analiza odigranog kola ABA lige i prve lige Srbije, izjava nedelje, u zizi i druge kosarkaske aktuelnosti. Gost Vladana Tegeltije , bice srpski reprezentativac i bivsi igrac Partizana, Novica Velickovic.
              Last edited by Урош94; 22-10-12, 01:03.
              Arise, Serbia!
              You fell asleep long ago,
              And have lain in the dark.
              Now wake up
              And rouse the Serbs!


              sigpic

              Comment


              • Comment


                • Какав мајстор! Бог!
                  Arise, Serbia!
                  You fell asleep long ago,
                  And have lain in the dark.
                  Now wake up
                  And rouse the Serbs!


                  sigpic

                  Comment


                  • Svaka recenica kvout, hodajuca enciklopedija. Pa onda kazu ne ide sve iz porodice. Vazi sto ne ide, kitu moju bih ja bio ovako poremecen da mi je Dusko Vujosevic otac !
                    Cuj prvi maj

                    Comment


                    • Arise, Serbia!
                      You fell asleep long ago,
                      And have lain in the dark.
                      Now wake up
                      And rouse the Serbs!


                      sigpic

                      Comment


                      • evo i CG varijanta ,pa ko voli..

                        Comment


                        • Evo ga Novica Sta bi dao da dodje
                          Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                          Comment


                          • Treba prvo da se oporavi,do pre 2 nedelje je hodao sa stakama.

                            Comment


                            • Jel to Limar dobio otkaz u Donjecku?
                              Cuj prvi maj

                              Comment


                              • Originally posted by Layzick View Post
                                Treba prvo da se oporavi,do pre 2 nedelje je hodao sa stakama.
                                Nisam ni rekao odmah
                                Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                                Comment

                                Working...
                                X