Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Partizan

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ih bre... Imali ste ih. Nisu bili bolji... Ali neiskustvo vase ekipe je na kraju dalo danak...
    sigpic

    Joking around is part of my personality, just who I am. Novak Djokovic

    Yesterday i was clever, so i wanted to change the world. Today i`m wise, so i`m changing myself.

    Without error there can be no brilliancy.

    Comment


    • Originally posted by Maric91 View Post
      I da imamo ove sezone skor 0-10, ja cu verovati u bolje sutra dok god je Dule na klupi.

      Najbolja partija Bogdanovica od kad ga gledam u Partizanu.
      Ali da sudije su ga bas preterale, par odluka je dosudjeno prestrogo ko da je CSKA domacin, a ne Partizan.

      Ne verujem da cemo dobiti Ljetuvos Ritas sledece nedelje, zato sto sa ekipama koje su slicnog kvaliteta kao mi ne izlazimo kao pobednici u takvim utakmicama, ali samo neka bude sa manjom kos-razlikom posto bi to moglo puno da utice na nas plasman.Neka oni igraju kao veceras, pa nek nas iznenade.
      Mozemo da ih dobijemo, ali i ako ih ne dobijemo, u Pioniru gube koliko god nam bude potrebno. Imali su oni i plus 21 tamo pa su ovde izgubili sa stoka razlike. Nista lepse u zivotu nego voleti Partizan !
      Cuj prvi maj

      Comment


      • Originally posted by Ljuba90 View Post
        Ja ne moram

        Ne volim da izdvajam pojedince posle ovakve utakmice, ali veceras je Bogdan pokazao da ce biti veliki igrac.

        Ovo mu je druga ozbiljna utakmica u karijeri i poslednji sut je isao na njega. Sve vam je jasno. Velika je steta sto nije igrao prosle godine,bas velika.

        Zaljubljen sam u ovaj tim.
        Vlada Limar

        Zadnji sut bi verovatno isao na Lucica da Bogdan nije ovako iskidao i Dule ga je pustio. To se tako radi sa mladim igracem. Bogdan je promasio ali pogodice sledeci put. Najvaznije je da se on nije sakrio lopte i pun samopouzdanja je usao u taj sut. Tomas koliko god da je lose poceo, da je igrao veceras dobili bismo. Leo je bas riknuo. A verujem da bi i Torija kao i Gordona ova atmosfera naterala na bolju partiju, bar odbranu bi iskidao siguran sam.

        Steta, jer momci su nadoknadili -10. Bilo je i promasenih zicera i lakih suteva. Samo, gledajte par stvari:

        -CSKA 5-6 puta nije uspeo da sutne na kos.
        -CSKA je izgubio 4-5 lopti tako sto su im igraci bili potpuno dekoncentrisani i nagazili liniju.
        -CSKA je 6-7 puta ciste lopte bacao u aut.
        -Koliko samo ukradenih lopti nasih momaka u reketu i na perimetru.
        -Svaki igrac Partizana ide na svaku loptu, cak i kad svi vidimo da ce da udje u aut.
        -Svaki igrac Partizana maksimalno skoci cak i kad nema nikoga oko njega i kad zna da ce uhvatiti loptu.
        -Dule kaze na time-outu da nam fali skok u napadu i mi u istoj cetvrtini uhvatimo 6-7 lopti u napadu.

        Da ne nabrajam dalje, mogu do prekosutra. HVALA TI, HVALA TI, CRNO-BELA LJUBAVI!
        sigpic

        Comment


        • Ja iskreno ne bih imao nista protiv da ne prodjemo u TOP16. Jednostavno imamo premlad tim pred kojim je buducnost. Ne treba zuriti

          Najbitnije je ipak osvojiti ono zlo od lige,a onda sledece sezone sa vecim budzetom i boljim strancima juriti final four.

          Naravno,necu se buniti ako prodjemo dalje. To bi pre svega bilo dobro zbog para od arene.

          Sta bude bude. Uz ove momke sam do kraja.

          Comment


          • Originally posted by Ljuba90 View Post
            Ja iskreno ne bih imao nista protiv da ne prodjemo u TOP16. Jednostavno imamo premlad tim pred kojim je buducnost. Ne treba zuriti

            Najbitnije je ipak osvojiti ono zlo od lige,a onda sledece sezone sa vecim budzetom i boljim strancima juriti final four.

            Naravno,necu se buniti ako prodjemo dalje. To bi pre svega bilo dobro zbog para od arene.

            Sta bude bude. Uz ove momke sam do kraja.
            Prolazimo u TOP16. Bijemo Brose Basket usred Nemacke i igramo novih 14 utakmica.

            Ne treba zaboraviti i to da cemo dobiti mozda i jos neko pojacanje + Thomas kad se oporavi.
            sigpic

            Comment




            • To je zivot, to je ljubav
              "It's not a good idea to look at Tommy Shelby the wrong way..."

              Comment


              • Dule se nasmejao na konferenciji i rekao je da je zadovoljan. Znate sta je veoma bitno? Besiktas napravio brejk i dobio Bamberga tamo, Bamberg i Ritas imaju 0-2, to su ekipe ispred kojih trebamo biti, a ja sam ubedjen da Besiktas dobijamo kuci, Bamberga i Ritasa garantovano i mislim da ce se sa 4 pobede uz bolji medjusobni ici dalje iz ove grupe, znaci ili nekog od ovih tresnuti na strani ili Barsu kuci sto je sasvim realno.
                Cuj prvi maj

                Comment


                • Stize Novica Ubica ako prodjemo , bio je i veceras u dvorani
                  Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                  Comment


                  • Originally posted by Miko View Post
                    Stize Novica Ubica ako prodjemo , bio je i veceras u dvorani
                    Ne stize.

                    Trazi se stranac.

                    Comment


                    • Ma doci ce i Novica videces Taman ce mu trebati tim da se razigrava dok se ne oporavi , videces
                      Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                      Comment


                      • I kako neko moze da ne gotivi Vujosevica? Covek je legenda, ima kosarku u malom prstu.
                        There's something wrong with me chemically
                        Something wrong with me inherently
                        The wrong mix in the wrong genes
                        I reached the wrong ends by the wrong means
                        It was the wrong plan
                        In the wrong hands
                        With the wrong theory for the wrong man
                        The wrong lies, on the wrong vibes
                        The wrong questions with the wrong replies

                        Comment


                        • Originally posted by asprilja View Post
                          Dule se nasmejao na konferenciji i rekao je da je zadovoljan. Znate sta je veoma bitno? Besiktas napravio brejk i dobio Bamberga tamo, Bamberg i Ritas imaju 0-2, to su ekipe ispred kojih trebamo biti, a ja sam ubedjen da Besiktas dobijamo kuci, Bamberga i Ritasa garantovano i mislim da ce se sa 4 pobede uz bolji medjusobni ici dalje iz ove grupe, znaci ili nekog od ovih tresnuti na strani ili Barsu kuci sto je sasvim realno.
                          Malo je Dule zapinjao na konferenciji, iako uvek pokusava da sakrije emocije vidi se koliko je zeleo pobedu.

                          Ma ubedjen sam u TOP16 sa 4. mesta posle ovoga, verovatno cemo sad malo da padnemo i da izgubimo u Moraci i u Litvaniji ali provuci cemo se. Dalje kad ovi momci dobiju novih 14 utakmica da se dokazuju nista nije vazno, mogu samo da napreduju i sledecu sezonu docekaju spremni.
                          sigpic

                          Comment


                          • Kakva utakmica, kakva atmosfera, ovakvih stvari nema na ovoj kugli zemaljskoj!

                            Weems odigrao najbolju individualnu partiju sa indeksom 38. Cini mi se da takav indeks nije imao niko prosle sezone.

                            Comment


                            • Ja sam cuo da postoji mogucnost i stranac umesto Gordona, a i Novica, videcemo. Nude nam i neke bekove na spoljnim pozicijama ali posle veceras, mislim da necemo uzeti dvojku. Eventualno zamenu za Tomasa. I dalje sam misljenja da nam treba jedno meso dole, koji moze da igra i 4 i 5, da postuje, daje poene na snagu, uzima faule i balansira skok. Gagic ce biti zver ali je ove godine tanak za E.L., i napred i nazad, u ABA nek dobije potrebne minute, u E.L. nesto sitno, a sledece sezone ce da pokazi sta zna.
                              Cuj prvi maj

                              Comment


                              • Ko ce docekati sledeci cetvtak i mec sa Lijetuvasom , treba docekati ovih 7 dana , samo hrabro momci , srce kao svemir
                                Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                                Comment

                                Working...
                                X