Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Partizan

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Jebote kako sam napaljen , celi dan u skoli misao o ovome , toliko sam bio motivisan da sam i peticu dobio
    Samo mirno veceras , neka dadnu sve od sebe , grmice sa tribina pa da slavimo novu senzaciju veceras
    Jos 45 minuta
    Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

    Comment


    • Odlican stream preko interneta ko prati prenos.

      http://www.frombar.tv/v-4/6/36/v-463743.html

      Comment


      • Ovako da odigraju do kraja i rezultat mi nece biti vazan.

        Ponosan sam na ovu decu.

        Comment


        • Vec imaju 3 pogresna pasa i nisu uspeli da sutnu na kos ceo napad. Krle jednom primio loptu i odmah vraca po 45. Odlican pocetak. Posle 2 godine ponovo steel defense. Teo cigan se pogubio.

          Navijanje bolesno mocno!
          sigpic

          Comment


          • Kako seku pasove u reketu jel moguce ovo
            sigpic

            Comment


            • 4 poena za 8 minuta od CSKa

              Comment


              • Vesterman
                "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


                Dakle, ti si portir!

                Comment


                • Raspali smo se ulaskom Andjusica. Ne verujem da ce on zavrsiti ovu sezonu u Partizanu.

                  Pu!

                  Comment


                  • Originally posted by Ljuba90 View Post
                    Raspali smo se ulaskom Andjusica. Ne verujem da ce on zavrsiti ovu sezonu u Partizanu.

                    Pu!
                    Ziva istina, tu su nas uhvatili.
                    Inace kradu nas pa nas sabijaju, oruzana pljacka, jebem im mater.
                    Cuj prvi maj

                    Comment


                    • Kad pogledas ovu klupu CSKA, da se sledis. Sto se ovaj Weems nije vratio u NBA majke mu ga njegove Centri slabo u napadu.
                      sigpic

                      Comment


                      • Dule:"Jebem vam majku u picku." <3

                        To je to, to nam je falilo.

                        Andjusic se raspada, kaze brat asprilja da je vrlo moguce da ga Dule sutne posle last cut-a.

                        Zato Bogdan

                        Sudije su odrzale CSKA u igri dok se nisu malo sastavili. Mi smo malo pali, ocekivane oscilacije ovog mladog tima.
                        sigpic

                        Comment


                        • Kakvu odbranu igra Bogdanovic

                          EDIT: GORDON U SERIJI!
                          sigpic

                          Comment


                          • Dreeeeeeeeeeeeeewwww

                            Mnogo gotivan lik, veliki borac. Sve je bolji i bolji i treba ga podrzati, bice pravo pojacanje.

                            Nije humano koliko su kompletni Bogdan i Leo, pravi moderan bekovski par.
                            sigpic

                            Comment


                            • Tesko cemo mi ovo dobiti,kada god se priblizimo tu su Weems ili Erceg.

                              Ali ovakva igra raduje.

                              Ponavljam...0-4 je ocekivan start e EL,a posle je sve moguce.

                              Comment


                              • 8 razlike. Necemo dobiti sigurno, ali dobro, sta je tu je, raduje igra pojedinih igraca. Kerivo mi samo sto primamo trojke bez veze.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X