Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Partizan

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Kad je poslednja seca?
    Cuj prvi maj

    Comment


    • Originally posted by asprilja View Post
      Kad je poslednja seca?
      Mislim da nije bitno. Cenim da se samo ceka Novica i da se na EL ide sa ovim snagama. Koliko god cudno zvucalo - EL ove godine nije prioritet. Teska je grupa. 0-4 start se ocekuje. Naravno da i pored toga mislim da cemo proci, ali necu tugovati ako se to ne desi. Ova deca rastu iz utakmice u utakmicu i svakako ce im ovako tesko takmicenje biti od velike koristi. A Pionir,Dule i sportska drskost nas mogu progurati u 16

      Comment


      • Zaboravih na Novicu, mada mogli bi neko meso da pokupimo posle sece. Eh da, nisam ja bas siguran da li ce davac sifre od fejsa Djekna ili davac sifre od fejsa Cakar biti u 12. Dule mnogo gotivi Djekica a i sad je igrao znatno vise od Cakara. Najjaci smo kad smo underdog to ti je valjda poznato. Znas da Dule voli da kreira tu atmosferu mlade siromasne ekipe pune ljubavi protiv surovih, bezdusnih kapitalista, uz prepustanje uloge apsolutnog favorita i obecavanje borbe. Dobro bi nam dosla kinta od Arene, mada necu ni preterano zaliti ako ne udjemo u Top 16. Bitno je uci u EL sledece godine i cisto radi kurcenja osvojiti ovu lokalnu konzervu.
        Last edited by asprilja; 05-10-12, 01:58.
        Cuj prvi maj

        Comment


        • Kada se vrati Luca ne vidim nacin da Cakar odigra vise od 5 mina po mecu, dok je Djekara imao i solidnu ulogu u sezoni kada smo isli na F4 i cini mi se da je jedini igrac koji je ostao iz tog sastava...

          Comment


          • Ocekivao sam poraz...Mladi smo i porazi na strani ce se desavati. Steta sto je sudija morao da zasere kada smo prisli na -2,ali nema veze.

            Luca kapiten

            Comment


            • Nije sudija zasrao vec je samo vratio ono sto nam je neki minut ranije dao, ali sudjenje je bilo konfuzno tokom celog meca...
              Inace s obzirom da skoro igramo sa jednim centrom samo i da su nam cetvorke van sebe dobro smo i igrali...
              Leo, Luca, Musli udarna trojka...

              Comment


              • Дииииивииииииииииии га млађи буразер од овог нашег пајсера...







                Што њега нису довели бре...
                Arise, Serbia!
                You fell asleep long ago,
                And have lain in the dark.
                Now wake up
                And rouse the Serbs!


                sigpic

                Comment


                • Zato sto se radi o najtrazenijem ljudskom bicu za koledze u poslednje vreme. Moze decko da bira gde ce.
                  Na celom svetu samo Crvena zvezda

                  Comment


                  • Па ако је паметан да изабере Партизан јер имамо чувену школу и тренера!
                    Arise, Serbia!
                    You fell asleep long ago,
                    And have lain in the dark.
                    Now wake up
                    And rouse the Serbs!


                    sigpic

                    Comment


                    • Ovaj decko je monstrum. Moje godiste, a neverovatno kakav atleta. Prosto za ne poverovati
                      sigpic

                      Comment


                      • Originally posted by NebojsaNS View Post
                        Zato sto se radi o najtrazenijem ljudskom bicu za koledze u poslednje vreme. Moze decko da bira gde ce.
                        Andrew Wiggins, znaci, nije humano koliko taj batica nije normalan. Jabari Parker isto daleko ispred, Andrew Harrison, ovaj je iza njih daleko. Al' u svakom slucaju, Wiggins je daleko ispred svih.
                        sigpic

                        Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                        "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                        Batica Wilshere je gospodin covek...

                        All hail the Chan-Chan man!

                        Comment


                        • Originally posted by D-Wade View Post
                          Andrew Wiggins, znaci, nije humano koliko taj batica nije normalan. Jabari Parker isto daleko ispred, Andrew Harrison, ovaj je iza njih daleko. Al' u svakom slucaju, Wiggins je daleko ispred svih.
                          Ovaj je u rangu sa Parkerom, bar po broju ponuda sa koledza. Dobreo hajde, Wiggins ima potencijal da bude Top 5 svih vremena, naravno uz odvijanje svega na pravi nacin.
                          Na celom svetu samo Crvena zvezda

                          Comment


                          • Odjebacemo Gordona, trazi mu se zamena,
                            Cuj prvi maj

                            Comment


                            • Originally posted by asprilja View Post
                              Odjebacemo Gordona, trazi mu se zamena,
                              Ja nisam za to...S' obzirom da nije puno placen mislim da nije problem da deli minute na cetvorci sa tim novim igracem,a da Djeknu oteramo u tri lepe...

                              Jesu i on i Tori stranci,pa bi kao trebali da postizu 20 poena...ali oni su smesno jeftini stranci i od njih se ne ocekuju cuda.

                              Steta sto nije potpisao trogodisnji ugovor. Mislim da ce biti zver za 2 godine.

                              Comment


                              • Originally posted by Ljuba90 View Post
                                Ja nisam za to...S' obzirom da nije puno placen mislim da nije problem da deli minute na cetvorci sa tim novim igracem,a da Djeknu oteramo u tri lepe...

                                Jesu i on i Tori stranci,pa bi kao trebali da postizu 20 poena...ali oni su smesno jeftini stranci i od njih se ne ocekuju cuda.

                                Steta sto nije potpisao trogodisnji ugovor. Mislim da ce biti zver za 2 godine.

                                Nudjen mu je ugovor na vise godina, nije hteo da prihvati. Odsutan je psihicki, pa zato pravi pocetnicke gluposti, kazu da ne upija sta mu se prica. Dule je lud, on i dalje veruje da od Djekne moze biti nesto, a plus i Novica dolazi, tako da su resili da se oslobode Gordona i da se dovede neko meso na cetvorci. Aj sad proveri kad je seca.
                                Cuj prvi maj

                                Comment

                                Working...
                                X