Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Partizan

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Cuj prvi maj

    Comment




    • Comment


      • Sutra ce biti dosta teska utakmica. Gagic ne igra zbog distorzije zgloba,Westerman je upitan (ali i ako bude igrao,ne treba previse ocekivati jer je rovit), kapiten mislim da takodje sutra propusta utakmicu.

        Nadam se boljem sutu i mislim da najvise zavisimo od Gordona i Muslija. Ako oni odigraju kako znaju i ako Andjusa,Berta,Bogdan i Budala ubodu po koju trojku onda smo mirni

        Comment




        • sigpic

          Comment


          • Trazi se visoki igrac. Ali i dalje su tu dva problema. Nase finasije i trenutno slaba ponuda na trzistu.

            Kapiram da cekamo last cut. Treba nam jos jedan 4/5 igrac. Gordon ce tek za 2,3 meseca pokazati sta zna, a centri su nam mladi i nema teorije da budu konstantni.

            P.S. mnogo sam srecan zbog dva igraca - Bogdan i Milutinov. Ovaj drugi vec dobija sansu i stvarno se vidi bolestan talenat.

            O ovom drugom mogu satima da pisem, ali bi samo popizdeo. Nad njim je izvrsen genocid prosle sezone. Da je tada imao ovu minutazu sada bi bio nas najbolji igrac.

            Comment


            • Ludaci



              Comment


              • Opet spamujem



                Leo napravi mi sina

                Comment


                • Kralja kokaina ili pod svetlima kazina?
                  Ovo je kosarka, inteligencija !
                  Cuj prvi maj

                  Comment


                  • Pod svetlima kazina naravno.

                    A najbolje od svega je sto ga imamo na minimum dve sezone. Steta sto nije ista situacija i sa Gordnom.

                    Comment


                    • Zamenicemo mi Gordona kvalitetnom skakackom masinom sledece godine, to mi je najmanja briga. Nego meni je onaj Djekic visak, ja kad mu pogledam facu tacno vidim da je devojci dao sifru od fejsa.
                      Cuj prvi maj

                      Comment


                      • Da nije placen 150 000 vec bi odavno bio najuren kao Mitrovic...
                        Najaci je lik kada pokusava da igra ledjima, dodje mi da se smejem...

                        Comment


                        • Jok bre, za Cakara sam ti pricao da je 150 soma, pobrkao si. Ako Djekic ima 150 soma, lupacu mu reket od sutra.
                          Cuj prvi maj

                          Comment


                          • 150 000 je placen FMP-u pa se pokusava izvuci od njega maximum, kakvih crnih njegovih 150 000...

                            Comment


                            • Dobro je, prepao si me bio.
                              Cuj prvi maj

                              Comment


                              • Dovescemo 100% neku cetvorku. Cenim da ce Gordon i taj novajlija da dele minute, a Djekna da trazi novi klub.

                                Comment

                                Working...
                                X