Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Partizan

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by NebojsaNS View Post
    Prvo, nije tacno da sve ide u Zeleznik a vama nista. Videces da cete opet po platama imati slican budzet kao i mi, cak ce vise drzava dati vama, to meni licno ne smeta. Kod nas je veci deo budzeta obezbedjen od tzv prijatelja kluba, kako su ljudi poput Ristica, Covica, Zike Pauka i slicnih dosli do para je druga stvar. Grad Beograd ce recimo vrlo slicnu cifru uloziti u oba kluba (placanje Pionira + nesto kesa) iako je gradonacelnik Djilas za ciju navijacku opredeljenost i ulogu svi znamo.
    Aj mi onda objasni od koga idu tolike parestine da se vrati celokupan dug Zvezde i da se jos dovede petorka koja moze komotno ravnopravno da igra u evroligi sa svim klubovima?

    Mislim iskreno bas me briga, neka rade sta hoce, meni samo smeta sto narod prave budalama i sto se stvaraju bespotrebne tenzije. Ja nemam nista protiv da se vi pojacate, ali da se isto tako pojacaju i Partizan i Radnicki, da se vrati Hemofarm pa da bude sve ravnopravno. Jok, ovako se jedni ekstremno pojacavaju, a drugi dovode klince i tamo neke igrace iz tunguzije na probu za koje niko nikada nije cuo jer nemaju para da dovedu nekog normalnog igraca. Time se ponizava i potcenjuje dugogodisnji rad jednog kluba koji vec jednu celu deceniju osvaja sampionate, izbacuje igrace za reprezentaciju i uspesno prezentuje zemlju u Evropi. Ne ulaze se u klub koji je godinama sampion i koji je mnogo dao reprezentaciji zemlje, ali se zato ulaze u klub koji nista nije osvojio poslednjih 15 godina. Sta nam to govori...

    Comment


    • Veci deo duga je bio fiktivan, a ono sto je bilo stvarno je ili otpisano pod pritiskom, ili su radile poreske olaksice, ili su postignuti dogovori i prebijanja. Ali da ne duzimo o ovome ovde (Ljubasin ce slog dobiti ) Ja govorim o budzetima za ovu sezonu.
      Na celom svetu samo Crvena zvezda

      Comment


      • Ma samo vi caskajte,vidim da ne mogu da uticem na to

        Inace, u 19h igramo prijateljsku sa Megom

        Comment


        • Gagic je jebena zver od igraca

          Comment


          • duletov intervju za Vreme:

            http://www.kkpartizan.rs/prilozi/prilog2.pdf

            ili ovde:

            http://www.facebook.com/note.php?not...34208366673978

            Comment


            • Pullen

              Comment


              • Ne verujem dok ga ne vidim u nasem dresu,ti insajderi dosad nisu nikog pogodili.

                Comment


                • Originally posted by trigger View Post
                  Ne verujem dok ga ne vidim u nasem dresu,ti insajderi dosad nisu nikog pogodili.
                  I ja se plasim da ga Tjoki ne ukrade

                  Comment


                  • Originally posted by Ljuba90 View Post
                    I ja se plasim da ga Tjoki ne ukrade
                    Pa nema ni Coki bas toliko para valjda

                    Comment


                    • Originally posted by trigger View Post
                      Pa nema ni Coki bas toliko para valjda
                      Taman toliko mu ostalo

                      Comment


                      • Ovo za Pullena je 99% gotova stvar,a Meksikanac nije prosao probu. U pocetku su svi iz kluba bili ubedjeni da ce potpisati ugovor na tri godine,ali nista nije pokazao na pripremnim utakmicama. Miljenovic ce na pozajmicu. Jos cekamo centra da kompletiramo sastav.

                        A u Novembru,Decembru mozda dodje jedan povratnik

                        Comment


                        • Jel potpisao Pullen za Partizan?

                          Comment


                          • Jos centar i dominacija se nastavlja!
                            Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                            Comment




                            • http://www.b92.net/sport/kosarka/ves...&nav_id=638704

                              Comment


                              • Cemu taj smiley, pregovaramo, pa sta. Uz to, ne slobodno to napisi na nasoj temi, niko ti ne brani ;)
                                Na celom svetu samo Crvena zvezda

                                Comment

                                Working...
                                X