Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Partizan

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Batman View Post
    Tosa rekao za "Novosti" da je gotovo sa pojacanjima za ovu sezonu!
    Znaci da dovodite jos trojicu opasnih igraca. A Sos je socijalna televizija ciji razlog postojanja je krajnje upitan.
    Na celom svetu samo Crvena zvezda

    Comment


    • Mozda kada bi imali desetinu od para koje ima vas gospodin Coki.

      Comment


      • Dovodimo jos jednog ili dva igraca. Vise od toga sigurno ne.

        Comment


        • Za drugo mesto nam vise ni ne treba niko.
          Dule izdao novo saopstenje,pisanje po novom idolu cigana

          Comment


          • Originally posted by Ljuba90 View Post
            Dovodimo jos jednog ili dva igraca. Vise od toga sigurno ne.
            Ma i ne treba nam vise, dobijacemo ih i sa ovim klincima.;)

            Zvezda je od pre nekoliko godina pa sve unazad imala uvek jaci sastav od Partizana pa smo ih dobijali i osvajali titule bez problema (mislim na Vujosevicev period u Partizanu). Nije sve u parama i najskupljim igracima, zaboravljaju da imaju Lazica na klupi koji ne ume da sklepa dve recenica kako treba. A o Gurketu i da ne trosimo reci.

            Comment


            • Kada se Vucic i Coki sloze
              Na celom svetu samo Crvena zvezda

              Comment


              • Ma nema potrebe da ovde pricamo o Zvezdi. Pustite ljude da se pojacavaju i da se bore za trofeje.

                Sa Vujosevicem na klupi smo jaki kao zemlja i svakako smo prvi favorit za osvajanje Jadranske lige.

                Comment


                • Originally posted by NebojsaNS View Post
                  Kada se Vucic i Coki sloze
                  A kad kumovi krenu da zvizde

                  Comment


                  • Originally posted by trigger View Post
                    A kad kumovi krenu da zvizde
                    Sto bi rekao nas novi idol

                    Bavimo se važnim stvarima, uspostavljanjem sistema, a ne tumaranjem po „brlogu“ i ne želimo da nam razne kuloarske priče naruše koncentraciju i odvrate od cilja.

                    Iliti, svako nek gleda u svoje dvoriste za sada. Mada vi u nase i necete jer smrdimo ako sam dobro razumeo.
                    Na celom svetu samo Crvena zvezda

                    Comment


                    • Sta ste se popalili svi na ova pojacanja, kao da ste vec unapred sve osvojili.

                      Ove stvari koje rade vasi predstavnici sire gnev medju navijacima i stvaraju tenziju koja rezultira neredima na utakmicama. Vec se sada zna da ce na svim utakmicama Zeleznika i Partizana ove godine biti sranja, bas zbog ovakvog pocetka. Prvo podgreju atmosferu pa se posle zale kako imamo nevaspitane navijace i pobesnelu publiku.

                      Nista gore nego kad se politika umesa u sport, vece opasnosti po kosarku nema.

                      Comment


                      • Ovakvu atmosferu Todoric i Vujosevic stvaraju svake godine, samo sto su kod nas obicno bili neki mutavci koji nisu znali nista da kazu, sada i mi imamo pogance da odgovore. Ristovic je isto legenda, ume i on da pecka.
                        Na celom svetu samo Crvena zvezda

                        Comment


                        • Btw

                          Originally posted by Batman View Post
                          Nista gore nego kad se politika umesa u sport, vece opasnosti po kosarku nema.
                          Ivica Dacic likes this. Mi bar ne krijemo.
                          Na celom svetu samo Crvena zvezda

                          Comment


                          • Vujosevic i Todoric pljuju vlast jer niko nece ni dinara da ulozi u Partizan vec godinama, a to nema nikakve veze sa navijacima. Ovo je potpuno druga situacija, gde se u Zeleznik ulaze sve a u Partizan nista, normalno je da ce krenuti javna pljuvacina a takve stvari izazivaju tenzije u publici kada dodje vreme da se igra utakmica.

                            Seti se samo sta se dogadjalo za vreme dok je Gurke bio u Zvezdi, konstantni pritisci, gepekovanja i ostale gluposti, baca se covek po terenu, unosi se igracima u lice, pljuje sudije i posle dodje i kaze "zao mi je sto se desavaju ovakve stvari u publici". E pa burazeru malo je kasno za to.

                            Ja mislim da su ljudi koji su trenutno u upravi Zeleznika i ljudi koji taj klub finansiraju spremni apsolutno na sve samo da se dodje do cilja, a to nije dobro ni za nas navijace oba kluba, ni za kosarku a generalno ni za sam sport.

                            Comment


                            • Prvo, nije tacno da sve ide u Zeleznik a vama nista. Videces da cete opet po platama imati slican budzet kao i mi, cak ce vise drzava dati vama, to meni licno ne smeta. Kod nas je veci deo budzeta obezbedjen od tzv prijatelja kluba, kako su ljudi poput Ristica, Covica, Zike Pauka i slicnih dosli do para je druga stvar. Grad Beograd ce recimo vrlo slicnu cifru uloziti u oba kluba (placanje Pionira + nesto kesa) iako je gradonacelnik Djilas za ciju navijacku opredeljenost i ulogu svi znamo.
                              Na celom svetu samo Crvena zvezda

                              Comment


                              • Koji crni prijatelji kluba nemoj da zezas kao da ne znas na koji nacin je opran taj dug. Drugo Ivica Dacic ne moze nikad da se meri sa DSom a vi ste imali njihovu zastitu godinama, to sto je Goran lose radio u oba kluba to je neka druga prica ali ovo sto sada imate na severu je njegova zasluga niko nije ni optuzen ni za sta vec godinama na severu a Jug od Tatona pa na dalje ima preko 300 godina robije... Da nije bilo Vesica i DSa ne bi danas bilo zabranjenih tribina bi bila ono sto je bila pre 3,4 godine a samim tim bi mnogo stvari bilo na visem i boljem nivou u Partizanu. Vi ste oduvek zasticeni jer ste veliki Srbi sunce mu poljubim nema vas vecih. Sve sami Obilici.

                                Comment

                                Working...
                                X