Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Partizan

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Mozda Duletu predstavlja izazov da ga prevaspita.

    Comment


    • Originally posted by NebojsaNS View Post
      A i vi ocekujete svestenike da vam stalno dolaze u klub. Ja bih uvek bio spreman da predjem preko necijih poroka ako je talenat. Nadjes nacina da sto je neko takav kakav je ne utice na igru, nadjes mu prave pozicije na terenu i treskaj. Mozda nece biti maksimalno dobar koliko moze, ali ce biti na dovoljno visokom nivou da bude od koristi. Baloteli je mozda najbolji primer, covek valjda ima sve poroke poznate coveku pa je opet vrhunski igrac. Ono sto neko radi van terena mene zaista ne zanima.

      Ma stoji to,nego mi neobicno sto ga Dule ocigledno hoce iako se zna da kod njega moras biti 100 posto posvecen onom sto radis,a ovo sto radi Musli mora imati uticaj i na njegovu igru. Ne moze se odvojiti privatni zivot od onog na terenu iako bi svi voleli da moze.

      Comment


      • Djordje Gagic novi centar Partizana,nadam se da ovo znaci da se odustalo od Muslija.

        Comment


        • Najlosiji od svih mladih centara sa kojima ste povezivani. Gledao sam ga nekoliko puta u Vrscu, osrednji igrac, jedino sto je uradio jeste onih 5 minuta protiv nas u cetvrtfinalu kupa. I Cantekin i Musli mnogo bolji, bez obzira na mane koje objektivno imaju u glavi.
          Na celom svetu samo Crvena zvezda

          Comment


          • Nadam se da je ovo znak da dovodimo nekog skupog centra.

            Comment


            • Dule, legendo, hvala ti na svemu! http://sportal.rs/news.php?news=78663

              Comment


              • Originally posted by NebojsaNS View Post
                Najlosiji od svih mladih centara sa kojima ste povezivani. Gledao sam ga nekoliko puta u Vrscu, osrednji igrac, jedino sto je uradio jeste onih 5 minuta protiv nas u cetvrtfinalu kupa. I Cantekin i Musli mnogo bolji, bez obzira na mane koje objektivno imaju u glavi.
                Neverovatan je fizicki, to je sve sto je Duletu potrebno da od njega napravi zivotinju.

                Comment


                • boooomba!
                  kecman prelazi u zvezdu!!!

                  Comment


                  • Čemu se ti nadaš...

                    Comment


                    • ko se nada? stvar je vec resena, kecman se vraca tamo, odakle je i poceo

                      Comment


                      • Comment


                        • http://www.kkpartizan.rs/sr/vest.php?id=1080

                          Musli potpisao na 3 godine.

                          Comment


                          • Originally posted by Layzick View Post
                            Fantasticno! Da je bila pozajmica bilo bi bez veze,ovako je vec druga prica.

                            Comment


                            • Bogdan ostaje u Partizanu,a onog malog Mitrovica treba prebiti zbog twittera.

                              Bogdane

                              Comment


                              • Mitrovića? Što/šta?

                                Comment

                                Working...
                                X