Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Partizan

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Znaci Kecman definitivno ide Kakvo je stanje sa Brownom , ima li jos sanse da ga angazujemo ? ;)
    Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

    Comment


    • Ajde nemoj da zagadjujete temu

      Ako ce nam Varda i Musli biti centri crno nam se pise.

      Comment


      • Originally posted by trigger View Post
        Ajde nemoj da zagadjujete temu

        Ako ce nam Varda i Musli biti centri crno nam se pise.
        Musli ce za 2 godine rada sa Duletom biti strasan centar a Varda je tu da pomogne sa iskustvom + veliki grobar
        Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

        Comment


        • Originally posted by Miko View Post
          Musli ce za 2 godine rada sa Duletom biti strasan centar a Varda je tu da pomogne sa iskustvom + veliki grobar
          Treba cekati te 2 godine meni se cini da je on 10 puta gore drvo od Perovica al dobro Dule je cudotvorac mozda stvarno i napravi nesto od njega.Ne znam kako je Varda igrao pre al ono malo sto sam ga gledao u Olimpiji prosle sezone stekao sam utisak da on igra beka ili krilo stalno je bio iza linije za 3.

          Comment


          • On je centar samo zna ubaciti trojku , visok 2,13 jbt Ma zna Dule sta radi ne sumnjam u njega ni 1%
            Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

            Comment


            • http://www.sportske.net/vest/kosarka...ske-86930.html
              Arise, Serbia!
              You fell asleep long ago,
              And have lain in the dark.
              Now wake up
              And rouse the Serbs!


              sigpic

              Comment


              • http://www.sportklub.info/forum/thre...l=1#post813350

                Idi bre Urose

                Comment


                • Originally posted by trigger View Post
                  Treba cekati te 2 godine meni se cini da je on 10 puta gore drvo od Perovica al dobro Dule je cudotvorac mozda stvarno i napravi nesto od njega.Ne znam kako je Varda igrao pre al ono malo sto sam ga gledao u Olimpiji prosle sezone stekao sam utisak da on igra beka ili krilo stalno je bio iza linije za 3.
                  Moram na ovo da odreagujem, Musli je neverovatno talentovan centar i ima mnoooooooooogo veci potencijal nego Kosta Perovic. Dejan ima problema sa glavom i samopouzdanjem posle svega sto se izdogadjalo oko njegove karijere, ali ako to prevazidje, moze biti medju najboljim evropskim centrima. Porediti ga sa stablom Perovicem je uvreda.
                  Na celom svetu samo Crvena zvezda

                  Comment


                  • Obrisao sam sam preko 10 postova, sledeci put ce ovakvo prepucavanje imati posledice po sve ukljucene u raspravu.
                    Na celom svetu samo Crvena zvezda

                    Comment


                    • Musliju nista ne fali kosarkaski, ali ima problem sa singlovima od 500 evra pa navise, ruletom, lakim zenama, viskijem i splavovima.
                      Cuj prvi maj

                      Comment


                      • Sve se to da resiti, decko je `91 godiste. Neverovatan potencijal, samo malo da se sredi.
                        Na celom svetu samo Crvena zvezda

                        Comment



                        • Samo malo da se sredim,nisam ja navucen

                          Comment


                          • Originally posted by asprilja View Post
                            Musliju nista ne fali kosarkaski, ali ima problem sa singlovima od 500 evra pa navise, ruletom, lakim zenama, viskijem i splavovima.
                            Fin neki momak
                            Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                            Comment


                            • Originally posted by asprilja View Post
                              Musliju nista ne fali kosarkaski, ali ima problem sa singlovima od 500 evra pa navise, ruletom, lakim zenama, viskijem i splavovima.

                              Prosto mi je neverovatno da takav igrac dolazi kod nas, iako svi to znaju.

                              Comment


                              • Originally posted by Drogba View Post
                                Prosto mi je neverovatno da takav igrac dolazi kod nas, iako svi to znaju.
                                A i vi ocekujete svestenike da vam stalno dolaze u klub. Ja bih uvek bio spreman da predjem preko necijih poroka ako je talenat. Nadjes nacina da sto je neko takav kakav je ne utice na igru, nadjes mu prave pozicije na terenu i treskaj. Mozda nece biti maksimalno dobar koliko moze, ali ce biti na dovoljno visokom nivou da bude od koristi. Baloteli je mozda najbolji primer, covek valjda ima sve poroke poznate coveku pa je opet vrhunski igrac. Ono sto neko radi van terena mene zaista ne zanima.
                                Na celom svetu samo Crvena zvezda

                                Comment

                                Working...
                                X