Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Partizan

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Cekaj, Ljubo oces mi reci da surovi dominator Elton Brown sigurno dolazi ? Vec postajem euforican ko Duka!!!
    Cuj prvi maj

    Comment


    • Originally posted by asprilja View Post
      Cekaj, Ljubo oces mi reci da surovi dominator Elton Brown sigurno dolazi ? Vec postajem euforican ko Duka!!!
      Ma gde je sigurno...vidis da sam napaljen ko macka u februaru

      Mada je cinjenica da ga jurimo. Dule covek ne spava.

      Comment


      • http://www.vecernji.hr/sport/kosarka...-clanak-428812

        Comment


        • Ne znam kakva je ove godine navala ali svi ovi sto dolaze kod nas a i Hezonja i Vesterman su ,,stranci,, vise vole Partizan od ne znam ni ja cega ...
          Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

          Comment




          • Decko cele sezone nije igrao zbog mononukleoze i onda dodje na svetsko i POKIDA...
            http://www.avangarda.in/forum/viewforum.php?f=56

            Comment


            • Originally posted by asprilja View Post
              Cekaj, Ljubo oces mi reci da surovi dominator Elton Brown sigurno dolazi ? Vec postajem euforican ko Duka!!!
              Ladno sam procitao Elton Brand Valjda je ovaj Brown priblizno dobar.

              Comment


              • "Kod nas ima 200 selektora u svakom kafiću. Svi sa nekim vizijama, tako da problema može da bude samo sa naše strane. Ja nijednog Srbina ne znam da je nekakav divljak, to su sve odlični ljudi. Čak su bolji nego ovi naši, smatra mladi Dubrovčanin, a na pitanje bi li imao problema zbog odlaska u Beograd, poručuje:

                "Verovatno bih imao, ali to me ne interesuje, naši su nas davno izdali", zaključio je Hezonja.

                Brat.

                A Elton je mnogo dominantan, vrhunski centar.
                Cuj prvi maj

                Comment


                • Wow, kako covek zrelo ramislja za svoje godine, odusevljen sam.
                  Na celom svetu samo Crvena zvezda

                  Comment


                  • http://www.novosti.rs/vesti/sport.29...o-iz-Partizana

                    Hvala ti Pero na svemu.

                    Comment


                    • Hezonja :

                      "HAHAHAHAHAHA Mario Hezonja u Partizanu? Partizan mi draži od Cibone? Vratio se nakon teške operacije KOLJENA?????? pa kad vec pisete gluparije po tim vasim novinama onda se barem dogovorite da ispadne neka konkretna glupost a ne da svi razlicito pisu... GLAVNA TEMA JE BRONCA SA U-17 (za koju su ljudi ginuli da bi mi mogli obuc taj sveti dres i borit se za nju) sramota, ispricavam se ako se iko nasao uvrijedenim ili bilo sto drugo zbog tudje gluposti i nepromisljenosti...♥ HRVATSKA ♥"

                      Comment


                      • Nije teska operacija KOLJENA nego mononukleoza. Slab si, poz te Kari Pesic, cuo sam ne ostaje mu se bas previse

                        Comment


                        • Opet da vas unapred upozorim

                          Stvarno me mrzi da brisem postove na ovu vrucinu.

                          Dule je stvarno odlucio da nemamo nijednog iskusnog igraca. Muda do poda.

                          Comment


                          • Veliko hvala Peri Kapitenu, covek je zaista postao jedna od vecih legendi KKP. Jedan od retkih koji je to uspeo a da nije neko veliko ime i da nema veliko kosarkasko znanje. Uvek davao maksimum nezavisno da li je protivnik Barsa ili Mega Vizura, pogadjao kad je najpotrebnije, preuzimao sve najbolje protivnicke ofanzivce, svako novo pojacanje se dobro uklapalo u velikoj meri zbog njega i njegove harizme, svi su se sa njim osecali prijatno i dan danas je tako. Nadam se da ce biti Duletov asistent, ako ne sad onda jednom, mozda i naslednik na klupi ali taj dan je daleko ko god to bio. 18 trofeja, jedan jedini!
                            sigpic

                            Comment


                            • http://www.facebook.com/mariohezonja

                              Comment


                              • Pera je miljama daleko od legende Partizana. Ne zato sto je on toliko los nego zato je kroz nas klub proslo toliko vrhunskih kosarkasa da to nije realno.

                                Ali svakako mu hvala na svemu. Voleo bih da Kecman ostane,ali sumnjam da ce se to desiti.

                                Comment

                                Working...
                                X