Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Partizan

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by NebojsaNS View Post
    Ono sto je isto dobro je sto nijedna od ovih ekipa ispod Partizana ne izgleda sposobno da dobije Barsu ili CSKA. Dzaba kada si u laksoj grupi, svako pobedi svakog, pa ti onda treba 6 pobeda da prodjes dalje. Ovako, ,,Spanci`` i Rusi nabiju ove sve, i Partizanu onda ne treba puno. A s obzirom na novi format Top16 faze, sve ti jedno da li si prvi ili cetvrti, ne mozes da izbegnes najjace nikako.
    Bas tako. 5 godina nismo imali grupu otvoreniju za prolaz. To je prava fraza, nije grupa laksa samo je otvorena za prolaz.

    Comment


    • Samo da se dovedu 2-3 iskusna igraca,dosta vise ovih od 15 godina

      Comment


      • Besiktas je jak ko zemlja, gledao sam ih u vise navrata, ispisali se po Efesu, Feneru i Galati. Imaju para ko Anzi, sigurno ce se opasno pojacati. Bice zajebano dobiti nekoga na strani, opet najteza grupa ali prolazili smo i teze.
        Cuj prvi maj

        Comment


        • Ako cemo realno mnogo teska grupa , moramo tuci kuci Besiktasa,Ritas,Brose i jednog od ova prva dva da imamo 4 pobede , dobiti Brose na strani i ako kapne jos neka zicer smo , inace mogla je laksa grupa tj mogao je neko drugi sem Besiktasa
          Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

          Comment


          • Originally posted by Miko View Post
            Ako cemo realno mnogo teska grupa , moramo tuci kuci Besiktasa,Ritas,Brose i jednog od ova prva dva da imamo 4 pobede , dobiti Brose na strani i ako kapne jos neka zicer smo , inace mogla je laksa grupa tj mogao je neko drugi sem Besiktasa
            Otvoreno kao nikad do sad.

            Comment


            • Originally posted by Ljuba90 View Post
              Bogdan ostaje!
              A ko ide jbt?

              Odlicna grupa, idemo dalje, pada Barsa ponovo!
              sigpic

              Comment


              • Idu James,Kec,Bozic,Katic,Macvan,Radule

                Comment


                • Jeste lepo otvorena grupa ali samo ako CSKA i Barsa budu dobijali ono sto je ocekivano i realno da dobiju, mada su godinama bili maheri za ovaj prvi deo. Ako krene neko glupiranje i kiksiranje tu mi lagano mozemo da izvisimo...
                  Oba tima su u fazi reorganizacije i ne odaju narocito dobar utisak, posebno CSKA koji izgleda sasvim prosecno, ali ima vremena i sigurno ce se pojacati...
                  Za sada je sigurno da ce Dule imati ogroman motiv protiv Rusa, a kada je on motivisan za igrace nema brige, tako da ce sigurno biti pakleno u Pioniru...
                  Mislim da mozemo relativno lagano da budemo ispred Brosea i Besiktasa samo da drzimo domaci teren a neki brejk ce kao i uvek uskociti...

                  Comment


                  • Originally posted by Ljuba90 View Post
                    Idu James,Kec,Bozic,Katic,Macvan,Radule
                    To znam ali kako ce biti prostora za Bogdana ako ostaje i DMB?
                    sigpic

                    Comment


                    • Originally posted by S-Nash View Post
                      To znam ali kako ce biti prostora za Bogdana ako ostaje i DMB?
                      Ako bog da igracemo 80 meceva u sezoni. Bice mesta za sve

                      Comment


                      • Originally posted by asprilja View Post
                        Besiktas je jak ko zemlja, gledao sam ih u vise navrata, ispisali se po Efesu, Feneru i Galati. Imaju para ko Anzi, sigurno ce se opasno pojacati. Bice zajebano dobiti nekoga na strani, opet najteza grupa ali prolazili smo i teze.
                        beskitas trenutno nema ni sponzora, pitanje dal ce se uopste i takmiciti.. erceg i hawkins su ih vec napustili, istem putem ce i bonsu, tako da ono... brose isto skroz rastavio ekipu... sve u svemu, nikad laksu grupu niste imali...

                        Comment


                        • Besiktas je odredio budzet za ovu sezonu od 12 miliona e sad sta ce uraditi sa tim parama pokazace buduci period.

                          Comment


                          • to je propalo... u ovom trenutko i partizna ima veci budzet u njih...

                            Comment


                            • Ma sa Turcima se nikad ne zna...Mogu da budu jaki kao crna zemlja,a mogu i da se raspadnu najstrasnije.

                              Comment


                              • Turci generalno su puni para,al za svaku ekipu temelj pocinje od trenera,ako dovedu nekog djilkosa onda za igrace me bas briga koga ce da dovode.

                                Comment

                                Working...
                                X