Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Partizan

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by asprilja View Post
    Treceplasirani u kvalifikacije za EL ako se ne varam.
    I meni se cini. Ja se jedino bojim da se ne uvede pravilo po jedan klub iz svake zemlje, a ne bi me cudilo, pogtovo ako Partizan i Zvezda budu na mestima odakle se ide u EL.
    Na celom svetu samo Crvena zvezda

    Comment


    • Ja ne znam kako neko moze da uvede tako moronski smisljeno pravilo ,ajde sto se ide preko Jadrana u EL , to i nije lose jer ce Jadranska biti odlicna liga sada , svi ce gristi (Olimpija,Partizan,Cedevita,Cibona,Buducnost,Zvezd a...) ali gledaj ti to , znaci bukvalno ono sto radis u 26 meceva u sezoni moze da ti padne u vodu ako odigras lose SF , trebali su lepo da smisle da i regularni dio ima smisao a ne svejedno ti budes prvi ili cetvrti , zeznes se u SF i pa-pa Evroliga
      Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

      Comment


      • Vidim da se suska da BB ide u zeleznik,vrlo je moguce znamo da mu je onaj konj menadzer.

        Comment


        • Originally posted by Drogba View Post
          Vidim da se suska da BB ide u zeleznik,vrlo je moguce znamo da mu je onaj konj menadzer.
          BB? Bogdan Bogdanovic?
          Na celom svetu samo Crvena zvezda

          Comment


          • Sta ga skrivas pod inicijalima ko da je silovan. Ko je BB?
            Cuj prvi maj

            Comment


            • Brent Barry?
              sigpic


              "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

              Comment


              • Бредли Бил?
                Arise, Serbia!
                You fell asleep long ago,
                And have lain in the dark.
                Now wake up
                And rouse the Serbs!


                sigpic

                Comment


                • Bojan Bakic?
                  Cuj prvi maj

                  Comment


                  • Da. Pa Bogdan je,mislio sam da se podrazumeva.

                    Svi su zapazili onu recenicu Duleta na konferenciji da ako vidi da je neko los covek ucinice sve da ne postane igrac. To mi je malo zasmetalo,ne zna se naravno na koga se tacno odnosilo,ali ima veze sa Raskovicem sigurno.

                    Comment


                    • I ja smem pare da stavim da ce DV da otpusti BB-a. A gde ce da zavrsi to vec ne znam

                      Ne voli Dulence takve ljude. Mada mozda se promenio za ovde dve godine...

                      Comment


                      • Bogdan dobija odresene ruke 99% on nije ni igrao zbog Duleta, da mu nije menadzer ko mu je menadzer bio bi isteran u 15 godina.

                        Comment


                        • Originally posted by Drogba View Post
                          Vidim da se suska da BB ide u zeleznik,vrlo je moguce znamo da mu je onaj konj menadzer.
                          boris bizetic?

                          Originally posted by asprilja View Post
                          Sta ga skrivas pod inicijalima ko da je silovan. Ko je BB?
                          ahahahaha odavno se nisam ovako nasmejao

                          Comment


                          • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
                            Bogdan dobija odresene ruke 99% on nije ni igrao zbog Duleta, da mu nije menadzer ko mu je menadzer bio bi isteran u 15 godina.
                            Koliko se secam Bogdan je dosao one sezone kada je Vlada postao trener. Inace menadzer mu je Raskovic koji trenutno nema nikakav uticaj u Partizanu.

                            Comment


                            • Originally posted by Ljuba90 View Post
                              Koliko se secam Bogdan je dosao one sezone kada je Vlada postao trener. Inace menadzer mu je Raskovic koji trenutno nema nikakav uticaj u Partizanu.
                              Pitao se Dule nesto i kad je Vlada bio trener koliko ja znam. Rekao sam figurativno 15 godina A Raskovic nema uticaja u Partizanu ali ume da proda a pare imaju uticaj u Partizanu trebaju nam da preguramo sezonu nekako

                              Comment


                              • Mislim da cemo za 2 sezone imati tim koji se sastoji samo od Miskovih igraca. Tako da je logicno da BB ode

                                Comment

                                Working...
                                X