Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Partizan

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ja bih pokusao dovesti onog Balabana. 89 je, 210 bio prvi strelac i mvp nase lige, plesao je u Smederevu, gledao sam ga vise puta, unistavao je centre Vojvodine, ne mogu da mu pariraju nikako. Otisao je da igra super ligu za Radnicki s krsta ali je bio i povredjen i rovit i onaj njihov trener Gagi Nikolic ne da nikome da igra vise od 20 minuta, samo rotira. Mislim da bi bio odlican bekap centar.

    edit: Do jaja za Vardu i onog francuza.
    Cuj prvi maj

    Comment


    • Па узео сам да гуглам Варда и изађе ми овај Ратко, играо са Џорданом у Вашингтону.
      Arise, Serbia!
      You fell asleep long ago,
      And have lain in the dark.
      Now wake up
      And rouse the Serbs!


      sigpic

      Comment


      • varda.jpeg

        EDIT: On i Bavcic,ja treceg ruznijeg ne znam..

        Comment


        • Mogli bi Robertsa na cetvorku,mada nam ipak treba neko ko je bolji u ofanzivi. Na centru mi ni jedan crnja ne pada na pamet

          Comment


          • Milance, svaka cast za sliku

            Faustino, nema sanse da dovedete Balabana, njega je Dule skartirao, nece hteti da se vrati tamo.
            Na celom svetu samo Crvena zvezda

            Comment


            • Originally posted by Ljuba90 View Post
              Mogli bi Robertsa na cetvorku,mada nam ipak treba neko ko je bolji u ofanzivi. Na centru mi ni jedan crnja ne pada na pamet
              Lazme,koliko se secam on je centar.

              Comment


              • Originally posted by trigger View Post
                Lazme,koliko se secam on je centar.
                Ma on je nesto izmedju. Ne bih se bunio u svakom slucaju

                Comment


                • Originally posted by NebojsaNS View Post
                  Milance, svaka cast za sliku

                  Faustino, nema sanse da dovedete Balabana, njega je Dule skartirao, nece hteti da se vrati tamo.

                  Steta, zna i sistem mali je po meni strasan igrac ali strasan.
                  Cuj prvi maj

                  Comment


                  • Kakav bre Roberts, nema sile taj da dodje, mnogo je skup trenutno.
                    Cuj prvi maj

                    Comment


                    • Kakav Balaban, nema leba od njega.


                      Sledece sezone ocekujem vise od Cakarevica. Ima odlican skok, odbranu ce dodatno poboljsati svi sa Duletom pa i on i ostaje da ga Dule natera da pogadja otvorene suteve i dobijamo veoma zahvalnog igraca.
                      sigpic

                      Comment


                      • Lamza sto bi rekao Pesic je izmedju 4 i 5, ni tamo ni ovamo... Po meni nema on kvalitet za Evropu...
                        Ne znam koliko se Varda uklapa u ovaj nas sistem igre zasnovan na centrima, ubice ga Dule kad krene trojke da puca...
                        Inace Varda i Danilovic su kumovi, i nezvanicno je prosle sezone to bio razlog nedolaska Varde u Zvezdanu...

                        Comment


                        • Varda ako moze bice super , odlican centar i pre svega veliki grobar
                          Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                          Comment


                          • Varda kao backup je savrsen.

                            Comment


                            • Besovic ce da bude prvi centar

                              Comment


                              • Westermann Léo
                                ‏@lwestermann

                                I watched all the videos that u showed me guys ! U re crazy and I love it ! I will learn the song! I swear it !
                                Vec ga smaraju navijaci

                                Mali je vec ljubimac

                                Comment

                                Working...
                                X