Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Partizan

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Doveli smo Milutinova. Najtalentovaniji centar na nasim prostorima. Ali moracemo da ga "cekamo" jos 3,4 godine.

    Comment


    • Originally posted by Ljuba90 View Post
      Doveli smo Milutinova. Najtalentovaniji centar na nasim prostorima. Ali moracemo da ga "cekamo" jos 3,4 godine.
      Najtalentovaniji centar na ovim prostorima je Jankovic koji je otisao iz Zvezde. Milutinov je dobar, napisao sam ti u pp, ali mislim da ne biste trebali toliko da ocekujete od njega. Bar za sada.
      Na celom svetu samo Crvena zvezda

      Comment


      • Originally posted by NebojsaNS View Post
        Najtalentovaniji centar na ovim prostorima je Jankovic koji je otisao iz Zvezde. Milutinov je dobar, napisao sam ti u pp, ali mislim da ne biste trebali toliko da ocekujete od njega. Bar za sada.
        Zato i kazem 3,4 godine

        Procitao sam i pogledao sve sto moze o njemu,ali nijednom ga nisam gledao, tako da nisam relevantan.

        Dule ce to da izbrusi, ne brinem se ja.

        Comment


        • Igrao ja sa njim ljudi, garantujem za njega 100%. Zna decko a uz to veliki radnik, decko za primer, bar je bio dok nije otisao u Hemofarm ne znam da li se izmenio od tada ali ne verujem. Najveci problem onda su mu bila muda ali se sprdao generalno.
          sigpic

          Comment


          • Originally posted by NebojsaNS View Post
            Najtalentovaniji centar na ovim prostorima je Jankovic koji je otisao iz Zvezde. Milutinov je dobar, napisao sam ti u pp, ali mislim da ne biste trebali toliko da ocekujete od njega. Bar za sada.
            najtalentovaniji centar je ristic.... a jankovic je krilni centar...

            Comment


            • Jankovic je 4/5, nebitno.

              Evo da vam prvi prenesem lepe vesti, otresli ste Jaramaza u Italiju
              Na celom svetu samo Crvena zvezda

              Comment


              • Lepa vest, taj Jare nije nista pokazao a igrao je i po 20 minuta. U Megi je imao dobre brojke,ali sve u svemu putuj sine.

                Comment


                • Otprilike, jedan od onih Miskovih nasilnih neuspesnih projekata. Ali zalizani izgleda jos uvek ima veoma dobre veze preko pa uvalja koga hoce. U Bijeloj ce se prijatno iznenaditi kada vide njegove fenomenalne sposobnosti
                  Na celom svetu samo Crvena zvezda

                  Comment


                  • Originally posted by Drogba View Post
                    Lepa vest, taj Jare nije nista pokazao a igrao je i po 20 minuta. U Megi je imao dobre brojke,ali sve u svemu putuj sine.
                    zato je i poslat u megu, kako bi nabio statistku u svrhu prodaje.. i sad kad je prodat, duda slobodno moze da ga skloni sa spiska repke

                    Comment




                    • Comment


                      • 10 puta sam vec gledao Kako mocan video i pesma

                        Comment


                        • Ovo se svaki dan moze gledati

                          Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                          Comment


                          • Dule na konferenciji:
                            Neki misle da je nase vreme proslo,ali ja mislim da nekima vreme nije doslo.

                            Comment


                            • Nek mu daju paralelno da bude trener KK Partizan i predsednik drzave i svima dobro + mi Grobari imamo bonus.
                              sigpic

                              Comment


                              • Novica raskida sa Realom, ajmo Dule reaguj.

                                Inace, najveci je najavio dosta promena u igrackom kadru.

                                Legenda i legenda <3

                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X