Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Partizan

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by carter985 View Post
    pa naravno da je demantovao, ne ocekujes valjda da sada do potvrdi.. a da se vraca, vraca se, to je odluceno jos pre par meseci, sto bi se reklo, malko ste se ukakili ;)
    Malo vise, zato cemo da osiguramo da sledece godine bude opet brutalno kao nekad

    Comment


    • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
      Malo vise, zato cemo da osiguramo da sledece godine bude opet brutalno kao nekad
      samo vise se ne pitate vi, nego od nas zavisi... ;)
      pa dovoljno je samo reci, da bi debeli u svoje vreme dao oba bubrega da je mogao da ima bilo smraduljka bilo macvana, a vlada ih ima obojicu u isto vreme.. tu imate jos 4-5 solidnih igraca koji imaju duzi staz igranja evroliga a i pored svega toga, prof kari je za manje od godinu dana uspeo da sa popovicima, fickom, lesicem i ostalima igra egal utakmice sa vama
      mi bi sledece sezone, trebali da dovedemo, ono sto nam je falilo ove(po jednog poleja i centra, kao i jednog sutera).. a ne znam sta cete vi.. dugujete svima po 4 plate, smraduljko i macvan idu, pera i kec su vec polako na "izdisaju" a nemate ni koga da prodate... jeste da ste sem nedovica i cveleta oteli sve mlado sto je valjalo, al niko od njih ove sezone(a neki i vise sezona) uopste ne igraju, tako da ono....
      Last edited by carter985; 14-06-12, 17:09.

      Comment


      • Jos ce zvezda i favorit da bude sledece sezone

        Comment


        • Originally posted by carter985 View Post
          mi bi sledece sezone,
          To je to
          "It's not a good idea to look at Tommy Shelby the wrong way..."

          Comment


          • Originally posted by Sara View Post
            To je to
            videcemo ko ce da nosi

            Comment


            • Sto su se okurazili ovi navijaci dive samo posle jedne pobede

              Comment


              • Ne ide da sampion bude novoosnovani klub. Zamisli sampion bude klub koji se zove Kosarkaski Klub Crvena Zvezda Beograd Diva. Preteca nekadasnjeg uspesnog kluba i centra za mlade talente, FMP Zeleznika poznatijeg jos kao Refleks.

                Comment


                • Zauvek ces biti ona, KK sledeca sezona!
                  sigpic

                  Comment





                  • Ljubav

                    "It's not a good idea to look at Tommy Shelby the wrong way..."

                    Comment


                    • Trebalo je pobediti i preziveti u onako odvratnoj atmosferi. Cestitke na ponasanju treneru i igracima. Gospoda bre!

                      Valja se sutra napiti

                      EDIT: Dominic,Kostunica,Macvan,Luce,Kecman heroji. Naravno i Berta

                      Jos sam pod utiskom,mnogo je lep osecaj

                      Comment


                      • S obzirom da bi trebalo da se u izuzetnim prilikama i slavljima radi nesto sto inace covek ne radi cesto. Ti za promenu nemoj da se napijes

                        Comment


                        • VLADO OSTANI

                          Comment


                          • Spermom po Cokiju i premjeru Zivkovicu, KARAJ BRE SIROTINJU !!!!!!!!!!!!!

                            Comment


                            • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
                              S obzirom da bi trebalo da se u izuzetnim prilikama i slavljima radi nesto sto inace covek ne radi cesto. Ti za promenu nemoj da se napijes
                              Prestani da me progonis po forumu! Dve nedelje sedim kuci i ucim,popio samo jednom 4 piva.

                              Pusti me da slavim

                              Comment


                              • Originally posted by trigger View Post
                                VLADO OSTANI
                                Da bog da ti ukinuli net.

                                Comment

                                Working...
                                X