Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Partizan

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • U napred da vas obavestim da stanete na ovome inace cu da brisem sve i da zakljucavam temu.

    Comment


    • Ne secam se kad sam ovoliko iscekivao derbi

      Comment


      • Originally posted by trigger View Post
        Ne secam se kad sam ovoliko iscekivao derbi
        Glupi Limar vratio neizvesnost.
        sigpic

        Comment


        • Pa kazeee



          "It's not a good idea to look at Tommy Shelby the wrong way..."

          Comment


          • Bruka i sramota, Vlado idi kumim te.

            Na tribini im DS, jos da su zuti to bi bilo to, i zandari da obuku zuto i taman imas pravu sliku svega. Skandal. Kakva prisna veza sa zandarmima, to nema nijedna ultra grupa na celom svetu.

            Comment


            • Koliko sam srecan samo kad vidim ovako nesto, a ne jos ako se ostvari.

              sigpic

              Comment


              • Ovaj ko je objavio ovo sigurno je iz Cokijeve kompanije, jer je isto rekao da dobijamo A licencu. Oce nam uzmu titulu na silu. Evo vam ga na

                Comment


                • Originally posted by Drogba View Post
                  Ovaj ko je objavio ovo sigurno je iz Cokijeve kompanije, jer je isto rekao da dobijamo A licencu. Oce nam uzmu titulu na silu. Evo vam ga na
                  Yep, Coki je najveci problem, kontam da je i Tegeltija njegov nego se pravi. Ono, ko se bije taj se voli. Nemojte da se zajebavamo sa oprostenjem.

                  Jaci ste, osvojicete titulu i sta sada. Bas ovo treba da vas destabilizuje, ovo ce vise ujediniti ljude. A i ima necega u toj prici. Jos neki SMovi ce znati. Dosta teorija zavere.
                  Na celom svetu samo Crvena zvezda

                  Comment


                  • Sone,Coki je tesko zlo...verujem da ces se sloziti sa tim. Ali kada je ova prica u pitanju,on veze nema sa tim. Pa ja vec mesec dana znam da postoje realne sanse da se Dule vrati.

                    Comment


                    • Teorije zavere su za FK, ovde tesko da moze da nas pomeri od titule bilo sta, pa i Vlado Jovanovic.

                      Comment


                      • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
                        Teorije zavere su za FK, ovde tesko da moze da nas pomeri od titule bilo sta, pa i Vlado Jovanovic.
                        Ja pijan da ih vodim,favoriti bi bili. Ali sledece sezone Vlade ne moze titulu da osvoji.

                        Comment


                        • Originally posted by Ljuba90 View Post
                          Ja pijan
                          Znam

                          Comment


                          • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
                            Znam
                            E nisam. Ali nisam ni trezan. Nesto izmedju

                            Odoh gledam office

                            Andjusa ih lomi u cetvrtoj

                            Comment


                            • Dule demantovao naravno, i sta sad ko siri te gluposti ? I da hoce da se vrati ne bi sigurno govorio sada kada se borimo za titulu i kada je potrebna podrska svih navijaca.

                              Comment


                              • Originally posted by Drogba View Post
                                Dule demantovao naravno, i sta sad ko siri te gluposti ? I da hoce da se vrati ne bi sigurno govorio sada kada se borimo za titulu i kada je potrebna podrska svih navijaca.
                                pa naravno da je demantovao, ne ocekujes valjda da sada do potvrdi.. a da se vraca, vraca se, to je odluceno jos pre par meseci, sto bi se reklo, malko ste se ukakili ;)

                                Comment

                                Working...
                                X