Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Partizan

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Uros94 View Post
    Пишу Шпанци да постоји велика могућност да нам Јевролига да А лиценцу.
    Kradu nas vec 3 godine, izgubio ja svaku nadu.

    Comment


    • Вала баш...
      У ствари има наде у мени још мало. Можда нам се одуже за крађу.

      Прочитао у Новостима јутрос и сад се сетио да напишем. Ево, има и на сајту:

      http://www.novosti.rs/vesti/sport.29...aske-A-licence
      Arise, Serbia!
      You fell asleep long ago,
      And have lain in the dark.
      Now wake up
      And rouse the Serbs!


      sigpic

      Comment


      • Sad kad bi vratili Miljenovica iz Mege,jel bi on mogao da igra?

        Comment


        • Naravno da ne bi imao pravo da igra za nas sada.

          U velikim smo govnima plus na klupi da ne komentarisem.

          Ali zapamtite, mi imamo samo JEDAN KLUB i utorak moramo da tresemo. Nemam sezonsku,ali pokusacu da udjem nekako,svaki covek je bitan !

          Comment


          • Blago vama sto zivite u Beogradu i okolini..sta da radim ja sto zivim na Kosovu
            HEAT

            Comment


            • Steta sto ce nam predavati pehar pred zvezdinim navijacima,al sta da se radi

              Comment


              • Originally posted by trigger View Post
                Steta sto ce nam predavati pehar pred zvezdinim navijacima,al sta da se radi
                Sto, uvek moze bit pete ako dobijete u utorak. Dokazali smo da mozemo da napravimo pakao i prvi put posle x godina imamo domaci teren, ne bih se ja sa nama salio.
                Na celom svetu samo Crvena zvezda

                Comment


                • Originally posted by NebojsaNS View Post
                  Sto, uvek moze bit pete ako dobijete u utorak. Dokazali smo da mozemo da napravimo pakao i prvi put posle x godina imamo domaci teren, ne bih se ja sa nama salio.
                  Racunamo na to da neko odozgo sidje udari 2 samara onom mamlazu i kaze mu da ako sutnu preko 10 trojki da ce mu se svi kolektivno najebu milosne majke.

                  Comment


                  • Originally posted by NebojsaNS View Post
                    Sto, uvek moze bit pete ako dobijete u utorak. Dokazali smo da mozemo da napravimo pakao i prvi put posle x godina imamo domaci teren, ne bih se ja sa nama salio.
                    Polako,za ovu sezonu vam je dosta i ova jedna dobijena,mada popravljate se ko zna mozda za koju sezonu stvarno i osvojite nesto.

                    Comment


                    • U 23:10, SOS kanal, pozovite, opalite po limaru, cisto u znak protesta.

                      Comment


                      • James, Katic, verovatno i Milosavljevic. Gagi budala nije trenirao danas.

                        Comment




                        • Igraci samo nek pogledaju ovog coveka i nece biti problema.

                          Ajde bre jebote! X 1, probij kontra napad, skok u napadu, borba bre, sta je ovo? Prvi napad idemo krug za Urosa Andjusa!

                          Comment


                          • Sad bas gledam ovo, sta im nacini covek.
                            There's something wrong with me chemically
                            Something wrong with me inherently
                            The wrong mix in the wrong genes
                            I reached the wrong ends by the wrong means
                            It was the wrong plan
                            In the wrong hands
                            With the wrong theory for the wrong man
                            The wrong lies, on the wrong vibes
                            The wrong questions with the wrong replies

                            Comment


                            • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
                              James, Katic, verovatno i Milosavljevic. Gagi budala nije trenirao danas.
                              manite se tih jeftinih trikova.. svi ce igrati sem katica, a ne bi me cudilo ni da on igra... a ove gluposti koje totodoric prica su presmesne... kao ima rupturu, al se oporavlja brzinom svetlosti rupturu ili imas ili nemas, ako je imas ne mozes se oporaviti ni za 3 nedelje a kamoli 3 dana... a dzejms nema rupturu, tako da ce igrati danas.

                              Comment


                              • Originally posted by carter985 View Post
                                manite se tih jeftinih trikova.. svi ce igrati sem katica, a ne bi me cudilo ni da on igra... a ove gluposti koje totodoric prica su presmesne... kao ima rupturu, al se oporavlja brzinom svetlosti rupturu ili imas ili nemas, ako je imas ne mozes se oporaviti ni za 3 nedelje a kamoli 3 dana... a dzejms nema rupturu, tako da ce igrati danas.
                                Todoric ima vise pehara nego zvezda godina postojanja. Naravno ovu sezonu ne racunamo, posto je ovo Kosarkaski Klub Crvena Zvezda Beograd Diva

                                Comment

                                Working...
                                X