Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Partizan

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by ЕлБиЏеј View Post
    To je ono kada je Rasic jebao kevu Hrvatima na Svetskom, ili sa Cibone?
    Rasic na Svetskom.

    "Namerno je promasio ovako, namerno..."

    Comment


    • "Ne mozemo nista za jednu sekundu,to mogu samo Srbi" !

      Comment


      • Da Elbidzej

        Kad njih Rasic ameba unistava

        Comment




        • Los je snimak,ali se vidi kakva je zver Dominic

          Comment


          • Elevation
            Na celom svetu samo Crvena zvezda

            Comment


            • http://www.kls.rs/

              Ovde ce biti prenos utakmice Randicki - Partizan. Cuo sam da je dobra slika

              Stvarno svaka cast

              Comment


              • Ne lezi nam taj Kragujevac ali nije ni mnogo bitno, ove domace stvari su toliko smorile i kad nema prenosa slabo i pratim kad osim gostovanja u Kragujevcu znam da cemo sve lagano. Samo da se sredi igra za F4 pa da pokazemo ono najbolje protiv Makabija.
                sigpic

                Comment


                • Prica se da ce Dangubic biti nas igrac sledece sezone.

                  Sone,kakav je igrac?

                  Comment


                  • Ako vam dodje pevajte, jedan od najtalentovanijih nasih momaka koje sam video u tom uzrastu, a gledao sam ih mnogo. Najvise mi se svidja u ovoj mladjoj generaciji Hf, mada mislim da ce Krstic na kraju imati bolju karijeru.
                    2/3, na obe strane terena odlican za godine i nivo nase lige, fali mu malo fizicke snage i one stvari, ali sve se to moze steci, takodje malo se pogubi ponekad i na ulaz krene sa spustenom glavom, takodje popravljivo, ima odlican prvi korak i brzinu i kada podigne glavu i prodje odbrambenog to je kos u 70% slucajeva, da li njegov, da li asistira slobodnom ispod kosa posle preuzimanja. Zao mi je sto Hf skoro uopste ne igra P&R pa ga nisam video u tim situacijama, mislim da moze da bude odlican u tome, ali evo recimo sada kada je igrao Hf u Novom Sadu odigrali su jednu takvu akciju sto je presmesno. Zato je mozda i bolje da pobegne od Bogavca na vreme. Vrlo lepo igra za gledanje, onako elegantno kao Kecman, samo naravno jos bez tog kvaliteta i sa losijim sutem. Jako dobar, uzoran i skroman momak, pametan covek, radnik ne zvezda, ne bih mu prepustio ceo tim, ali da odradi posao, sjajan. Verovatno ce sa boljim individualnim radom i vise kvalitetnih utakmica u EL i njemu doneti nesto iskustva i moze da bude samo bolji. Mozda bi zbog karaktera bilo bolje da on predje kod vas a mali Krle kod nas jer je ovaj plahoviti suter koji bas i ne igra nesto odbranu, i mozda sam zaludjen, ali mislim da ce obojica biti bolji od Milutinovica, ako ovaj nastavi ovako da zabusava i stagnira.
                    Last edited by Nebojsa; 07-04-12, 09:20.
                    Na celom svetu samo Crvena zvezda

                    Comment


                    • Hvala na detaljnom odgovoru Sone

                      Ako on dolazi,to samo znaci da Milosavljevic ide. I onda ce minute na dvojci deliti Andjusa,Bogdan,Kecman i Dangubic. Nagomilavanje. Ali Danguba bi mogao negde na kaljenje,a Kecman ionako nece igrati mnogo.

                      Samo da uzmemo Milutinova iz Hemofarma i ja srecan

                      Comment


                      • Originally posted by Ljuba90 View Post
                        Samo da uzmemo Milutinova iz Hemofarma i ja srecan
                        Igrao sam sa njim jedno vreme, decko za primer i ima visok kosarkaski IQ. Mada je proslo dosta od tada i nisam ga dugo gledao kako igra niti ga video ali oduvek se znalo koliki je talenat i da moze da ima veliku karijeru. Sa Lukom Mitrovicem sam takodje igrao par utakmica.
                        sigpic

                        Comment


                        • Comment


                          • 1:56:30 legenda

                            It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

                            Comment


                            • Comment


                              • Dozivecemo mi i novi Istanbul ako ostanemo klub ipo sa sistemom kao sto smo sada.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X