Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Partizan

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ne, nije tako krenulo sa sipke. Uz Partizan odrasto ko ja, za Vojvodinu sada navija...
    Cuj prvi maj

    Comment


    • Kad je nastala pesma pevalo se "Uz Partizan odrast'o k'o ja" a sada se peva 'Uz Partizan odrast'o sam ja' i to cini mi se koliko se secam od finala kupa u rupi.

      Comment


      • Uvek je trebalo da se peva uz Partizan odrasto ko ja, ali su ljudi to pogresno shvatili pa pevaju drugacije, najjace da se peva u prvom licu sta vam je
        Cuj prvi maj

        Comment


        • Nije uvek trebala.Kazem ti pevalo se kako si ti napisao al se na finalu Kupa promenilo i to je doslo od strane vrha tribine,zato se sad peva 'odrasto sam ja'

          Comment


          • Kazem ja tebi da baratas losim informacijama. Sa sipke krene Uz Partizan odrasto i onda se masa nadoveze i promeni pesmu. Nego necemo vise o tome ovde.
            Cuj prvi maj

            Comment


            • Bio sam na utakmici kad je 'I' jedan od vodja da ce se od sada pevati "Uz Partizan odrasto sam ja" ....e sad jedino ako si ti bio sa Zabranjenima pa se kod njih peva starija verzija.

              Comment


              • Koji bre Zabranjeni pa nisam ja izmanipulisani naivac, a ako je to promenio Isi onda je zato sto je bezuspesno bilo pokusavati onako jer je masa non stop pevala pogresno.
                Cuj prvi maj

                Comment


                • Ne znam iz kog razloga je promenjeno(niti me zanima) samo znam da je promenjeno i da nije pogresno ako neko peva tu verziju.

                  Comment


                  • Protiv Vojvodine pre 2 i po godine je nastala pesma, uvek je bio tekst k'o ja ima diskusija na frontovom forumu odmah posle te utakmice ali narod je cudo, sve ce da zajebe.

                    Comment


                    • Jeste citali onu provokatorsku ... Nzm je li se smiju takve pesme objavljivati da postavim
                      Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                      Comment


                      • O ljudi zar je bitno kako ide, bitno je prcati Firmase.

                        Citam razne price, neke i ovde ali vise na drugim mestima i neki mi pricaju uzivo, te Radnicki ove godine uzima, te KK Fuzija ce da nas gazi u finalu. Ismejao sam se ovih dana ko nikad, posebno na kraju kad je Pera opet podigao pehar. Zbog toga ce verovatno da ide u penziju uskoro jer ce bruh jadan da dobije. Igrali smo sa 30-40% prakticno citav turnir a nismo pobedili sa manje od 13 razlike, da ne pricam o nekom mogucem porazu. Svi treba da se zapitaju i da se pokriju usima. Toliko su se svi ujedinili protiv nas svuda, ljubomora je cudo. Nema veze, nastavicemo da spajamo nespojivo jer smo institucija. Napred Partizan!
                        sigpic

                        Comment


                        • Jbg dugo smo na vrhu,naravno da svi hoce da nas skinu,to je normalno e sad koliko je to realno to je vec druga prica.

                          Comment


                          • Pa i nije bas realno Cak i ove sezone kada smo ipak u padu u odnosu na prethodne godine,u Srbiji dominiramo.
                            Jedan je Obradovic Zarko!

                            Comment


                            • Ne znam da li ste primetili Ljubin potpis ali evo napisacu ja ponovo sta pise:

                              "Realnost nije briga na koju se mi obaziremo." D.V.
                              sigpic

                              Comment




                              • Najveci

                                Comment

                                Working...
                                X