Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Partizan

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Kecman kida,nije sve u sutu i u trojci.Na primer ceo ovaj turnir Cakarevic igra odlicno iako se ne istice poenima,tako se pravi balans ekipe.

    Comment


    • Originally posted by Layzick View Post
      Kecman kida,nije sve u sutu i u trojci.Na primer ceo ovaj turnir Cakarevic igra odlicno iako se ne istice poenima,tako se pravi balans ekipe.
      Istina, Cakar igra sjajnu odbranu, skace odlicno, puno prostora pokriva, trci kontru najbolje u timu dok Kec ima puno puno praznog hoda, u odbrani je najocajniji od svih, konstantno kasni iza blokova, kasni na pomoci kod cut-ova lose radi dabl tim, volim i ja njega ali bih voleo da igra znatno manje a da mali dobije puno vise jer ce vredeti, Kec-u je dosta 5 poslednjih minuta da igra zbog mirnoce i genijalnosti i jos 5,6 da nakrpi do tada.

      Comment


      • Pa jel stvarno mislis da Andjusic moze da iznese teret koji nosi Kecman na terenu ovaj ne bi imao 25+ minuta?Svaka cast Andjusicu ima sjajan sut,ali mora da nauci odbranu da igra.

        Comment


        • Originally posted by Layzick View Post
          Pa jel stvarno mislis da Andjusic moze da iznese teret koji nosi Kecman na terenu ovaj ne bi imao 25+ minuta?Svaka cast Andjusicu ima sjajan sut,ali mora da nauci odbranu da igra.
          Pa Kec je najlosiji nas odbrambeni igrac, ni Danilo nije dobar daleko od toga ali Kec je bas najgori. Mislim da moze da iznese i mislim da Vlado gresi sto mu ne dozvoli, kad god je dobio priliku da iznese izneo je. Protiv Armanija, protiv Makabija, protiv Reala, i sad opet. Nije mu on jedina greska, svi bekovi nasi, Law, Lafajet, Dzerels svi do jednog igraju puno bolje tamo gde su otisli. Jednostavno Vlado je kod Duleta 5 godina radio skoro iskljucivo sa visokim igracima zato puno lose i procenjuje i radi sa bekovima.

          Comment


          • Ne znam sta ti gledas kad pricas da je Kecman nas najlosiji igrac odbrane.

            Comment


            • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
              Istina, Cakar igra sjajnu odbranu, skace odlicno, puno prostora pokriva, trci kontru najbolje u timu dok Kec ima puno puno praznog hoda, u odbrani je najocajniji od svih, konstantno kasni iza blokova, kasni na pomoci kod cut-ova lose radi dabl tim, volim i ja njega ali bih voleo da igra znatno manje a da mali dobije puno vise jer ce vredeti, Kec-u je dosta 5 poslednjih minuta da igra zbog mirnoce i genijalnosti i jos 5,6 da nakrpi do tada.
              Originally posted by Layzick View Post
              Ne znam sta ti gledas kad pricas da je Kecman nas najlosiji igrac odbrane.
              citaj.

              Comment


              • Uopste ne kasni iza blokova,i kad zakasni napravi faul a kad si poslednji put video Kecmana da je izleteo zbog 5 licnih?Covek je jedan od retkih kojeg ne moraju da pokrivaju i da mu udvajaju igraca.

                Comment


                • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
                  Istina, Cakar igra sjajnu odbranu, skace odlicno, puno prostora pokriva, trci kontru najbolje u timu dok Kec ima puno puno praznog hoda, u odbrani je najocajniji od svih, konstantno kasni iza blokova, kasni na pomoci kod cut-ova lose radi dabl tim, volim i ja njega ali bih voleo da igra znatno manje a da mali dobije puno vise jer ce vredeti, Kec-u je dosta 5 poslednjih minuta da igra zbog mirnoce i genijalnosti i jos 5,6 da nakrpi do tada.
                  Originally posted by Layzick View Post
                  Uopste ne kasni iza blokova,i kad zakasni napravi faul a kad si poslednji put video Kecmana da je izleteo zbog 5 licnih?Covek je jedan od retkih kojeg ne moraju da pokrivaju i da mu udvajaju igraca.
                  od 10 situacija kasni 9 puta, mozemo da brojimo na sledecoj utakmici ako hoces, uvek ali uvek je korak iza.

                  Comment


                  • Originally posted by Ljuba90 View Post
                    Apsolutno se slazem...Neka igra do cetrdesete kod nas. Takvi igraci vise ne postoje.

                    Veceras su mirnocu i hladnokrvnost doneli Kecman,Katic i Bozic,izneli su veliki teret i nisu izgoreli,takodje i Lucic polako poprima taj mentalitet,pobednicki.Da je Zvezda veceras imala ovakvu trojku mozda bi veceras i slavila al kod Zvezde teret iznose dva Popovica,Covic,Lazic i tu se pravi razlika u poslednjoj cetvrtini.

                    Comment


                    • Ma koja odbrana prijatelju, odbrana se igra voljom i fizickim predispozicijama, to se lako koriguje, dok sut i pobednicki mentalitet ili imas ili nemas to se ne uci. Volim i ja Vesu Petrovica, najjaci odbrambeni na ovim prostorima ikada ali nedostatak u napadu ga nije odveo dalje od Belgije. Kakvu odbranu je igrao Sale Djordjevic ? Nista posebno, ali je sve to nadomestio sutem i pobednickim mentalitetom i postao to sto je postao.
                      Cuj prvi maj

                      Comment


                      • Jeste zato su se Milutinovic i Lazic proslavili,zato sto on kasni u odbrani,mislim da su zajedno uspeli 6 poena da daju a covek non-stop kasni.

                        Comment


                        • Originally posted by Layzick View Post
                          Jeste zato su se Milutinovic i Lazic proslavili,zato sto on kasni u odbrani,mislim da su zajedno uspeli 6 poena da daju a covek non-stop kasni.
                          Interesuju me mnogo ozbiljnije utakmice od ove sa Refleksom, Dzejsi Kerol, Sasa Vujacic i Malik Herston su nas nagrdili jer Kec ne moze da ih isprati, boli me uvo za Lazica i Milutinovica, gani su ocajni mi igramo svaku sa 30% protiv njih sto je bas ocigledno.

                          Comment


                          • Originally posted by asprilja View Post
                            Ma koja odbrana prijatelju, odbrana se igra voljom i fizickim predispozicijama, to se lako koriguje, dok sut i pobednicki mentalitet ili imas ili nemas to se ne uci. Volim i ja Vesu Petrovica, najjaci odbrambeni na ovim prostorima ikada ali nedostatak u napadu ga nije odveo dalje od Belgije. Kakvu odbranu je igrao Sale Djordjevic ? Nista posebno, ali je sve to nadomestio sutem i pobednickim mentalitetom i postao to sto je postao.

                            Slazem se u principu.Odbrana je stvar karaktera a napad talenta,sustina je da mora da napreduje u odbrani,jbg u Partizanu se sutevi zaradjuju dobrom odbranom i taj sistem nam donosi pobede vec dugi niz godina.

                            Comment


                            • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
                              Interesuju me mnogo ozbiljnije utakmice od ove sa Refleksom, Dzejsi Kerol, Sasa Vujacic i Malik Herston su nas nagrdili jer Kec ne moze da ih isprati, boli me uvo za Lazica i Milutinovica, gani su ocajni mi igramo svaku sa 30% protiv njih sto je bas ocigledno.
                              Vidis kako obrces pricu kad ti ne ide,sad ovi nisu merilo.Pa taj Kerol je danas dao 22 poena u 18 minuta,sigurno najbolji sut u Evropi i ti sad zameris sto je nas utrpao a secam se da su se na njemu izredjali svi zivi da ga cuvaju al ne vredi.Eto nek bi Andjusic spakovao Karola u dzep ili bilo ko drugi trenutno u timu Partizana.
                              Karola ako krene skoro je pa nemoguce cuvati ga,Barcelona je to danas osetila,inace ne moram da ti kazem koliko je Barcelona igracki jaca od Partizana pa su pukli 20 razlike.
                              Nego kako Real prodje u Pioniru?

                              Comment


                              • Bio sam ja na utakmici tacno znam kako je prosao. Ne obrcem pricu, i danas je kasnio samo sto Milutinovic i Lazic nisu ova trojica koju sam pomenuo, pa niti su uzimali nesto suteva niti su znali sta ce sa loptom kad je dobiju.

                                Comment

                                Working...
                                X