Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Partizan

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ne znam sto vam je bitno to da ne bude sranja, danas cujem ili citam vec stoti put samo da ne bude sranja veceras, ja od malih nogu jedva cekam da cujem da je bilo sranja pred tekmu, da je opsta tuca bila, metez, pukle lobanje, pa i neko izboden sto da ne, jednostavno mi to digne adrenalin i jos vise iscekujem utakmicu.
    Cuj prvi maj

    Comment


    • Ja se iskreno nadam da nece biti niko povredjen,barem ne teze,nijedan zivot nije vredan sportskog rivalstva.Neka veceras bude borba na terenu kakvu samo Partizan zna da predstavi,nek pokazu srce,htenje i zelju a rezultat ce shodno tome doci sam po sebi.

      Comment


      • Hvala vam momci,ljudine,legionari!

        Comment


        • Kakav je talenat Andjusic, neverovatno, kako meku ruku ima Odusevio me je onim pogotkom sekundu pre kraja napada Ima li negde da se kupi njegov dres??

          A sad na delu, profesionalni dizac pehara
          sigpic

          Comment


          • Hvala na paznji, prijatno vece.

            Comment


            • Originally posted by colke995 View Post
              Kakav je talenat Andjusic, neverovatno, kako meku ruku ima Odusevio me je onim pogotkom sekundu pre kraja napada Ima li negde da se kupi njegov dres??

              A sad na delu, profesionalni dizac pehara
              Drzi ruke u Lenoru bar sat vremena dnevno.

              Bravo momci, jos jedna lepa pobeda u kolekciji.

              Comment


              • Andjusic MVP turnira

                Comment


                • Stvarno treba Vlada kazniti sto mali ne igra vise, on ima to sto pravi razliku, on moze da bude noseci igrac, iako je neko trenutno bolji od njega u defanzivi ili disciplinovaniji u napadu ne sme da igra pre njega jer sutra on moze biti prvi suter Evrope dok Budala to nikada nece biti.

                  Comment


                  • On decko pravi razliku, kosarka se igra za kos vise, a mi imamo svakako sjajnu odbranu i vrhunske postavke u odbrani da se njegov nedostatak u tom segmentu ne moze osetiti ni upola koliko on moze da donese u napadu. On je igrac koji sam pravi 5-0, 6-0 serije i izvlaci tim iz krize kada nema ko da pogodi ili probije u napadu. Decko je rodjeni suter, lider, puter ruka, pogodice kljucne suteve, voli dokazivanje, neizvesnost, da bude junak ili tragicar, ne plasi se odgovornosti, ima taj sportski bezobrazluk i bezobrazluk ga je gusiti.
                    Inace rutinski kao sto se ocekivalo, sa sezdesetak posto lagano do dvaesineke titule u ovom milenijumu.
                    Cuj prvi maj

                    Comment


                    • Onaj sut iz driblinga na pocetku druge i ona asistencija posle finte suta za 3 u kontri bi trebalo da budu dovoljno nekome ko zna iole o kosarci da shvati da je on jednostavno klasa za Budalu. No valjda ce Kec da batali do godine pa ce Danilo da igra po 30 minuta.

                      Comment


                      • To bre carevi!

                        Comment


                        • Ne bi Kecmana menjao nema para,covek je trener na terenu.

                          Comment


                          • Originally posted by Layzick View Post
                            Ne bi Kecmana menjao nema para,covek je trener na terenu.
                            Apsolutno se slazem...Neka igra do cetrdesete kod nas. Takvi igraci vise ne postoje.

                            Comment


                            • Originally posted by Layzick View Post
                              Ne bi Kecmana menjao nema para,covek je trener na terenu.
                              Ja sam za to da bude trener na klupi a ne na terenu, na terenu mora da se trci da se gine da se juri a on postaje prestar za to.

                              Comment


                              • Jovanovic kako je krenuo ima da bude trofejniji i od Duleta

                                Comment

                                Working...
                                X