Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Partizan

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by NebojsaNS View Post
    Jeste, Miljenovica, ali je on sada na kaljenju. Jeste Mitrovica ali je on delom sam sebe zeznuo, a delom se nije uklopio. Jeste Andjusica. Tu je i Vasa Micic koji je bio najbolji plej u Evropi u svom uzrastu dok se nije povredio. Ima igraca, samo je bila rupa od 3, 4 generacije bez EL klase plejeva, a Partizan realno juri rezultate i nema beskonacno strpljenja. Zato dolaze Amerikanci. Mene mnogo vise brine da ne mozemo da izbacimo normalnog centra xy godina (Raduljica tu i tamo izuzetak). Ove niske svakako vec generacijama pravimo na traci sa manjim pauzama ili zastojima.
    Stani, cekaj, stani. Kako bre ne mozemo da izbacimo normalnog centra? Pa nama su upravo bekovi naveci problem poslednjih 7-8 godina, ne centri. Pogledas unazad par godina (upravo tih 7-8) i videces da smo izbacili nekoliko klasnih igraca na visokim pozicijama. Prvo Krstica koji danas ima 28 godina i predstavlja sa okrnjenom karijerom najznacajnijeg centra u evroligi i sigurno spada medju nekoliko najboljih u Evropi. Pa onda imas Pekovica koji nije mozda tip igraca kao Krstic ali koje je isto klasa za sebe. Ne zna mnogo ali ono sto zna-zna gotovo savrseno. Pa eto tu mozemo da ubrojimo i Rakovica, Kostu, pa evo i Raduljica dolazi nekako. To ti je 5-6 igraca, klasicnih petica koji su izasli iz nasih klubova. To sto Pekovic nije "nas" to je druga prica. Znaci 5-6 igraca na ovako malu bazu i na ovako bednu ligu, na kosarku koja je koncentrisana samo na Beograd i severno od njega ti kazes da nemamo visokih igraca? Pa aj sad ja i ti pod ruku da idemo ulicama Beograda,Kraljeva,NIsa,Cacka da vidimo koliko cemo prfo fizicki kvalifikovanih ljudi da nadjemo da mogu da igraju tu peticu (znaci prvo da nadjemo ljude od 210 pa navise),pa onda da vidimo dal su u vinkli, pa onda da nadjemo nekoga da ih trenira, pa onda da imamo desetoricu takvih i onda kad jedan ispadne vrhunski mi da budemo srecni. Jednostavno, takvi ljudi se ne beru iz svakog ugla. A ono sto mi mozemo da radimo, a ne radimo to je pravljenje bekova,plejmejkera kojih mi nemamo odavno sticajem raznih okolnosti.Ne bih da ulazim u dalju analizu. Sportski pozdrav, nista licno.
    @ Ljuba
    Koprivica,a?
    Last edited by Drazen 3; 07-02-12, 15:02.

    Comment


    • Kada Koprivica nesto kaze onda si miran...Jedino je sa Pesakovicem bio problem,ali je za to kriv njegov menadzer.

      Comment


      • Originally posted by Ljuba90 View Post
        Kada Koprivica nesto kaze onda si miran...Jedino je sa Pesakovicem bio problem,ali je za to kriv njegov menadzer.
        Koprivica Tata sa velikom pocetnim T.

        Comment


        • Originally posted by Drazen 3 View Post
          Stani, cekaj, stani. Kako bre ne mozemo da izbacimo normalnog centra? Pa nama su upravo bekovi naveci problem poslednjih 7-8 godina, ne centri. Pogledas unazad par godina (upravo tih 7-8) i videces da smo izbacili nekoliko klasnih igraca na visokim pozicijama. Prvo Krstica koji danas ima 28 godina i predstavlja sa okrnjenom karijerom najznacajnijeg centra u evroligi i sigurno spada medju nekoliko najboljih u Evropi. Pa onda imas Pekovica koji nije mozda tip igraca kao Krstic ali koje je isto klasa za sebe. Ne zna mnogo ali ono sto zna-zna gotovo savrseno. Pa eto tu mozemo da ubrojimo i Rakovica, Kostu, pa evo i Raduljica dolazi nekako. To ti je 5-6 igraca, klasicnih petica koji su izasli iz nasih klubova. To sto Pekovic nije "nas" to je druga prica. Znaci 5-6 igraca na ovako malu bazu i na ovako bednu ligu, na kosarku koja je koncentrisana samo na Beograd i severno od njega ti kazes da nemamo visokih igraca? Pa aj sad ja i ti pod ruku da idemo ulicama Beograda,Kraljeva,NIsa,Cacka da vidimo koliko cemo prfo fizicki kvalifikovanih ljudi da nadjemo da mogu da igraju tu peticu (znaci prvo da nadjemo ljude od 210 pa navise),pa onda da vidimo dal su u vinkli, pa onda da nadjemo nekoga da ih trenira, pa onda da imamo desetoricu takvih i onda kad jedan ispadne vrhunski mi da budemo srecni. Jednostavno, takvi ljudi se ne beru iz svakog ugla. A ono sto mi mozemo da radimo, a ne radimo to je pravljenje bekova,plejmejkera kojih mi nemamo odavno sticajem raznih okolnosti.Ne bih da ulazim u dalju analizu. Sportski pozdrav, nista licno.
          @ Ljuba
          Koprivica,a?
          Slažem se sa tobom.

          Tako su svojevremeno "iskopali" Razu Mujanović, nije znala loptu da drži, ali je imala visinu, a svi oko nje brdo živaca, pa je napraviše na centra. Beka ćete malo teže da "napravite", taj treba da se rodi da igra na toj poziciji, da ima pregled, da misli dok igra, da ima čuku i da bude vođa tima.

          Ne nalaze se takvi baš lako, pogotovo što sad svi gledaju prvo neke druge stvari u basketu, a ne igru. Treba opet da se napune igrališta pa da se onda nađu deca koja "se igraju basketa".

          Pozdrav svima

          Comment


          • S obzirom kako Siroki igra u zadnje vreme bice zeznuto , 5 su , bore se za Evropu a ako nas otresu danas imaju realne sanse i za final four. Nikako nece biti lagan mec i moramo dobiti , ako ne dobijemo , bice vrlo tesko doci do F4 , ovo nam je raspored do kraja regularnog dela.

            10.2 - Partizan vs Siroki
            25.2 - Cibona vs Partizan
            3.3. - Hemofarm vs Partizan
            6.3 - Partizan vs Buducnost
            10.3 - Olimpija vs Partizan
            13.3 - Partizan vs Cedevita
            17.3 - Zvezda vs Partizan
            Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

            Comment


            • Originally posted by Miko View Post
              S obzirom kako Siroki igra u zadnje vreme bice zeznuto , 5 su , bore se za Evropu a ako nas otresu danas imaju realne sanse i za final four. Nikako nece biti lagan mec i moramo dobiti , ako ne dobijemo , bice vrlo tesko doci do F4 , ovo nam je raspored do kraja regularnog dela.

              10.2 - Partizan vs Siroki
              25.2 - Cibona vs Partizan
              3.3. - Hemofarm vs Partizan
              6.3 - Partizan vs Buducnost
              10.3 - Olimpija vs Partizan
              13.3 - Partizan vs Cedevita
              17.3 - Zvezda vs Partizan
              Da nas otresu? Sta li pricas ti? Mi cemo veoma lagano do f4.

              Comment


              • ^

                Pricacemo posle meca , nadam se da lupam
                Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                Comment


                • Originally posted by Miko View Post
                  ^

                  Pricacemo posle meca , nadam se da lupam
                  K'o Maksim po diviziji

                  Comment


                  • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
                    Da nas otresu? Sta li pricas ti? Mi cemo veoma lagano do f4.
                    otresli ili ne , gubimo 4 razlike na poluvremenu , Raduljica 2 faula , Katic 3 , odbranom nas ubise , tesko cemo mi ovo izvuci ;)
                    Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                    Comment


                    • Stvarno je ne moguce preokrenuti rezultat kada gubis 4 razlike.

                      Mi smo u problemu zbog toga sto na pola sezone moramo da cekamo da se novi igrac na najbitnijoj poziciji u timu uigra. Znajuci Partizan,ne brinem da ce sve biti kako treba kada to bude najpotrebnije.

                      Comment


                      • Najjaci je Jovanovic,on na tajmautu kaze 3-4 psovke,promumla nesto i aj zdravo.

                        Comment


                        • Ima li neko dobar stream?
                          sigpic

                          Comment


                          • ^


                            http://www.justin.tv/maks2020/popout
                            Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                            Comment


                            • http://www.profreetv.com/index.php?c...watch&tvid=256

                              Meni je ovaj bolji.
                              Na celom svetu samo Crvena zvezda

                              Comment


                              • Ja gledam na Areni pa nzm , ovaj mi se cini ok ;)
                                Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                                Comment

                                Working...
                                X