Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Partizan

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nisu bacene pare kada realno nemate pleja.
    Na celom svetu samo Crvena zvezda

    Comment


    • Originally posted by Maric91 View Post
      Ne vidim koja je poenta njegovog dolaska kada ce najverovatnije otici na kraju sezone posto mu toliko traje ugovor.Bacene pare u bunar, gledajuci iz mog ugla.
      Bez pleja tesko da bi osvojili ono sto planiramo,tako da nisu bacene pare

      A i bas su male pare u pitanju ;)

      Comment


      • Unistili smo ove mucenike

        Bogdan je iskoristio minute

        Andjusa ulazi u strasnu formu

        Comment




        • Bucko,donesi nam titulu

          Comment


          • Uzeo broj k`o prezimenjak LeBron MVP ima novog omiljenog igraca cini se
            Na celom svetu samo Crvena zvezda

            Comment


            • Originally posted by NebojsaNS View Post
              Uzeo broj k`o prezimenjak LeBron MVP ima novog omiljenog igraca cini se
              Nemo' se brukas Sone...LeBron nosi broj 6

              Imam neki dobar osecaj kad je ovaj bucko u pitanju. Nije neki nevidjen kvalitet,ali je bas ono sto nam treba - igrac koji ume da probije jako i do samo kraja (by Denda).

              Comment


              • Ali je nosio 23, ne fapaj me
                Te bucmaste plejmejkere sam uvek voleo. Malo podseca na Damona Stoudermirea faceom, nadam se ne i igrom



                Damon kraljina.
                Last edited by Nebojsa; 07-02-12, 13:49.
                Na celom svetu samo Crvena zvezda

                Comment


                • Sta znam...Law je dosao sa dobrim Cw-om i videli smo kako se to zavrsilo. Covek je zaboravio da igra kosarku,a i nije od koledza imao bitnu ulogu.

                  Ovaj je bio alfa i omega u Arisu. Iskreno,puno ocekujem od Jamesa

                  Comment


                  • Originally posted by Ljuba90 View Post
                    Sta znam...Law je dosao sa dobrim Cw-om i videli smo kako se to zavrsilo. Covek je zaboravio da igra kosarku,a i nije od koledza imao bitnu ulogu.

                    Ovaj je bio alfa i omega u Arisu. Iskreno,puno ocekujem od Jamesa
                    Pise se CV nepismeni covece
                    Slazem se sa tobom, mogao bi da bude veliki vin, u prethodnim utakmicama se jako osetilo da vam fali plej. U onoj formi prethodnih mesec dana svaka euroligaska ekipa bi vas dobila.
                    Na celom svetu samo Crvena zvezda

                    Comment


                    • Originally posted by Ljuba90 View Post
                      Sta znam...Law je dosao sa dobrim Cw-om i videli smo kako se to zavrsilo. Covek je zaboravio da igra kosarku,a i nije od koledza imao bitnu ulogu.

                      Ovaj je bio alfa i omega u Arisu. Iskreno,puno ocekujem od Jamesa
                      Živi bili pa videli, mene više brine što Srbija nije iznedrila play-a pa da igra, jelte, u šampionskom timu

                      Comment


                      • Nemojte samo da hvalite ovoga dok ne vidimo kako igra u sistemu velikog strucnjaka.

                        Comment


                        • Originally posted by Torima View Post
                          Živi bili pa videli, mene više brine što Srbija nije iznedrila play-a pa da igra, jelte, u šampionskom timu
                          Jeste, Miljenovica, ali je on sada na kaljenju. Jeste Mitrovica ali je on delom sam sebe zeznuo, a delom se nije uklopio. Jeste Andjusica. Tu je i Vasa Micic koji je bio najbolji plej u Evropi u svom uzrastu dok se nije povredio. Ima igraca, samo je bila rupa od 3, 4 generacije bez EL klase plejeva, a Partizan realno juri rezultate i nema beskonacno strpljenja. Zato dolaze Amerikanci. Mene mnogo vise brine da ne mozemo da izbacimo normalnog centra xy godina (Raduljica tu i tamo izuzetak). Ove niske svakako vec generacijama pravimo na traci sa manjim pauzama ili zastojima.
                          Na celom svetu samo Crvena zvezda

                          Comment


                          • Originally posted by NebojsaNS View Post
                            Jeste, Miljenovica, ali je on sada na kaljenju. Jeste Mitrovica ali je on delom sam sebe zeznuo, a delom se nije uklopio. Jeste Andjusica. Tu je i Vasa Micic koji je bio najbolji plej u Evropi u svom uzrastu dok se nije povredio. Ima igraca, samo je bila rupa od 3, 4 generacije bez EL klase plejeva, a Partizan realno juri rezultate i nema beskonacno strpljenja. Zato dolaze Amerikanci. Mene mnogo vise brine da ne mozemo da izbacimo normalnog centra xy godina (Raduljica tu i tamo izuzetak). Ove niske svakako vec generacijama pravimo na traci sa manjim pauzama ili zastojima.
                            OK, nije da ih nema, u pravu si, ali nikako da se "probiju", a dobro se sećam, da je svaki naš tim imao svoje pogone za stvaranje igrača, duže traje ali je bolje, čim je počelo "pijačarenje" odmah se to odrazilo i na stvaranje novih asova.

                            Pa zbog čega nam reprezentacija šepa godinama...

                            Ali ovo je tema KK Šampioni, pardon što skrećem sa teme
                            Last edited by Torima; 07-02-12, 14:21.

                            Comment


                            • Za Miljenovica kazu da je nas najveci talenat u poslednjih 10 godina,a i ja sam odgledao dve njegove tekme

                              Dete voli da se igra kosarke,sto ja nisam video dugo kod nekog mladog igraca. Nije robot,sto je najvaznije. Dr. Koprivica radi sa njim,a ako znate nesto o njemu,onda ste mirni kao i ja Sledece sezone ce igrati u prvom timu Partizana,ne brinite se.

                              Comment


                              • Originally posted by Ljuba90 View Post


                                Bucko,donesi nam titulu

                                Bucko donesi nam, donesi nam, donesi nam...i kup
                                Cuj prvi maj

                                Comment

                                Working...
                                X