Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Partizan

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • @M Pot

    Covek bi pomislio da ste pukli sve utakmice 20 razlike. Cemu odmah defetizam?
    Na celom svetu samo Crvena zvezda

    Comment


    • Originally posted by trigger View Post
      NLB ligu sigurno necemo osvojiti a za ABA i imamo neke sanse.
      Znam da je ABA,nego navika,jbg...

      M-Pot,ti ga ipak malo pretera sinko...
      Jedan je Obradovic Zarko!

      Comment


      • Jadransku ligu ne bi osvojili i da smo veceras pobedili! Makabi je osvojio i pre nego sto je pocela.

        M-POT - Kidas brate!

        Comment


        • Prokom ima tu A licencu,a vidi gde su svi ga pune 20 razlike..Koje su tu malverzacije da ne pominjem,kakav status tamo imamo..
          CZ-JK-Elton John-Diva

          Comment


          • I KADA NE BUDES PRVI TI
            I KADA SE CUJU ZVIZDUCI
            I TADA CU PARTIZANE ZNAJ
            DA TE VOLIM JA!!!

            Idemo dalje bre, jebes jedan poraz.. PARTIZAN U ♥ !!!!!!!!!!
            sigpic

            Comment


            • Ajmo ljudi, ko je sve u opciji da ce doci. Da li je realna opcija Savovic i ima li neke veze ono sto je Carter pominjao za Vujanica?? Arhivirajmo ovo ljudi sto pree i da idemo u nove pobede..
              sigpic

              Comment


              • Originally posted by colke995 View Post
                Ajmo ljudi, ko je sve u opciji da ce doci. Da li je realna opcija Savovic i ima li neke veze ono sto je Carter pominjao za Vujanica?? Arhivirajmo ovo ljudi sto pree i da idemo u nove pobede..
                Ne treba sada dovoditi prelazna resenja nema potrebe.

                Comment


                • Ne mozete da zamislite kako se usrano osecam,onako pocetak sezone odes kupis sezonsku platis je preko 100 evra,i onda vidis da si za te pare mogo da odes na zimovanje,a ne da bacis pare gledajuci retardirane igraca!!!Mene je vsie pogodlio to sto necemo dobiti A licencu jel bi sa tim mogli da izadjemo iz jebene ABA lige!!!!!Ali sto kaze Ljuba digli su nas u vazduh onim popedama proti Reala i Makabija,a ovo nas je vratilo na zemlju.Ne mojte mi zameriti sto sam napiso onaj komentar moro sam negde da izbacim negativnu energiju!!!

                  Comment


                  • Naravno da ne bismo izasli iz ABA lige,jer sad to ne bi imalo poentu. Sa kim da igramo domacu ligu? Sa crnokosom?

                    Comment


                    • Originally posted by M-POT View Post
                      Ne mozete da zamislite kako se usrano osecam,onako pocetak sezone odes kupis sezonsku platis je preko 100 evra,i onda vidis da si za te pare mogo da odes na zimovanje,a ne da bacis pare gledajuci retardirane igraca!!!Mene je vsie pogodlio to sto necemo dobiti A licencu jel bi sa tim mogli da izadjemo iz jebene ABA lige!!!!!Ali sto kaze Ljuba digli su nas u vazduh onim popedama proti Reala i Makabija,a ovo nas je vratilo na zemlju.Ne mojte mi zameriti sto sam napiso onaj komentar moro sam negde da izbacim negativnu energiju!!!
                      Ne voli se tako svoj klub,bilo to Partizan,Zvezda ili bilo ko..
                      CZ-JK-Elton John-Diva

                      Comment


                      • Originally posted by M-POT View Post
                        Ne mozete da zamislite kako se usrano osecam,onako pocetak sezone odes kupis sezonsku platis je preko 100 evra,i onda vidis da si za te pare mogo da odes na zimovanje,a ne da bacis pare gledajuci retardirane igraca!!!Mene je vsie pogodlio to sto necemo dobiti A licencu jel bi sa tim mogli da izadjemo iz jebene ABA lige!!!!!Ali sto kaze Ljuba digli su nas u vazduh onim popedama proti Reala i Makabija,a ovo nas je vratilo na zemlju.Ne mojte mi zameriti sto sam napiso onaj komentar moro sam negde da izbacim negativnu energiju!!!
                        Je l si ti prijatelju u sektoru B tamo sa decom i ljudima sa losim fizickim sposobnostima? Oni majstori sto kad primimo dve trojke ne mogu 2 sata da ustanu da zapevaju a kamoli da skoce. Takav si ti prijatelju, veruj mi nikome u hali neces nedostajati, prodaj sezonsku i opredeli se da navijas za neki pecaroski klub, mozes i kuglanje da gledas tu je karta jeftina, nije 100 evra. A ja cu da ti platim zimovanje ako mi obecas da nikada vise neces doci u halu.

                        Comment


                        • Originally posted by Ljuba90 View Post
                          Naravno da ne bismo izasli iz ABA lige,jer sad to ne bi imalo poentu. Sa kim da igramo domacu ligu? Sa crnokosom?
                          Ma mislio sam da se sve domace ekipe iz ABA lige vrate u nas ,posto ce jako tesko iko izboriti neki plasman za evropu.Ali to je vec skroz druga tema!!

                          Comment


                          • Originally posted by M-POT View Post
                            Ma mislio sam da se sve domace ekipe iz ABA lige vrate u nas ,posto ce jako tesko iko izboriti neki plasman za evropu.Ali to je vec skroz druga tema!!
                            Ne glumi strucnjaka molim te, ti znas ko ce izboriti evropu, ne znas ni sistem bodovanja a kamoli ko ima mogucnost da je izbori.

                            Comment


                            • Cinjenica je da mi imamo 2,3 dobre domace ekipe. Zato je trenutno bolje igrati ABA ligu. To sto nije trebalo ni ulaziti u nju,to je vec druga stvar.

                              Comment


                              • Kad se ulazilo u NLB ligu Partizan je ucenjen od strane ULEB-a Zvezda i FMP su davali zivot za istu a sad bi nazad. Sa oprostenjem k***c nazad ima da igramo dok svi ne propadnu.

                                Comment

                                Working...
                                X