Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Partizan

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ma ode Law,ode Macvan ode Raduljica, svi ce pobeci kad smo ispali iz EL , samo gledajte , ostace samo najverniji , ovo je sok , ja sam jos u transu , Sarloa,Real pa Milano , prokockasmo prolaz
    Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

    Comment


    • Ajde Miko iskuliraj. Raduljica i Macvan ne mogu da odu,osim ako ih mi ne oteramo.

      Dajte bre,ajde prvo razmislite pre nego sto pritisnete "Post Quick Reply".

      Comment


      • Originally posted by Ljuba90 View Post
        Ajde Miko iskuliraj. Raduljica i Macvan ne mogu da odu,osim ako ih mi ne oteramo.

        Dajte bre,ajde prvo razmislite pre nego sto pritisnete "Post Quick Reply".
        ma qrac ne mogu , samo gledaj... raduljica ce se vratiti u Efes , uvek se pozajmica moze prekinuti ,on ce traziti da ide i poslace ga negde tipa Zalgiris , Macvan mozda i ostane ...

        Boli dusa , boli telo ali i dalje ono je crno-belo

        Ovo nam nikako nije trebalo , propa sezona , toliko nade , toliko sanse , na dlanu prolaz
        Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

        Comment


        • Nije sramota ispasti u ovakvoj grui,pa ispala je jedna Kaha,ali sramota j e ovako ispasti.

          Ja sam rekao da je igra uzas jos kad smo pobedili Makabi,ali svi su me napusavali,i onda u utakmici sezone,poklanjamo pobedu amaterima iz Belgija(imali oko +15),bez sanse protiv Reala i poklanjamo pobedu(isto posle dvocifrene prednosti) NISTA POSEBNOM Armaniju.

          Lo je ocaj,covek ne samo sto je los vec je i glup(ako ne i retardiran) pa ko bi normalan na minus 5 dao 2. bacanje na 5sec do kraja?I to nas tako ujebe 2 puta u 15 sec.Ali to je trenerova greska,jer koliko trebe biti glup da das istom coveku 2 puta loptu u ruke i + jos on o5 organizuje poslednji napad,pa ko tu koga j*be?!Zbog zakasnelih TO i ostalih debilizama nismo prosli.Naravno da ne zaboravim da smo Efesu takodje poklonili BAR 1 pobedu.

          Comment


          • Nemoj vise da pises to "samo gledaj". Ne mozes predvideti buducnost.

            Morali smo i mi jednom da se okliznemo. Ne treba nekog sad lincovati zbog toga.

            Comment


            • Ne treba lincovati,a jos manje cutati i gurati pod teph,da se ne bi smo pretvorili u FK!!!

              Comment


              • Originally posted by Ljuba90 View Post
                Nemoj vise da pises to "samo gledaj". Ne mozes predvideti buducnost.

                Morali smo i mi jednom da se okliznemo. Ne treba nekog sad lincovati zbog toga.
                Niko i ne kaze da treba nekoga lincovati.Jednostavno,treba se zahvaliti ljudima koji nisu potrebni,i to je to.Idemo dalje. ;)
                Jedan je Obradovic Zarko!

                Comment


                • Niko ne cuti. Pogotovo nece PSD I Tosa cutati. Izvucicemo se iz ovoga,bas zato sto nismo kao FK.

                  Comment


                  • Neka ih da vidimo da li ce se dici iz ovoga ako se dignu onda su pravi ako ne onda treba menjati ali neka pokusaju.

                    Comment


                    • Ja se nadam,jos me srce pece,jeziv osecaja jos mi suce idu i dusa jeca...nisam se ovako uzasno osecao jos od olimpijakosa i Pariza..

                      Comment


                      • Nema sanse ljudi,izgubicemo i NLB ligu...domacu cemo najverovatnije ipak osvojiti,jer smo tu i ovakvi predobri za ostale...
                        Jedan je Obradovic Zarko!

                        Comment


                        • Originally posted by AcaGrobar View Post
                          Nema sanse ljudi,izgubicemo i NLB ligu...domacu cemo najverovatnije ipak osvojiti,jer smo tu i ovakvi predobri za ostale...
                          NLB bi izgubili i da smo danas pobedili.

                          Comment


                          • Jel hoce neko sezonsku upola cene cu da mu je prodma????Unapred cestitam Zvezdi popedu na derbiju i dva trofeja u domacem takmicenju,ovo je bila poslednja nasa sezona u Evroligi,izgubili smo svaku sansu za A licencom,a ja nevidim da ce mo u skorijoj buducnosti uzeti i neki trofej .I nemoj da dirate Vladu nije on kriv zbog ovog debakla,vec uprava sa cobanom Todoricem,on covek sve bira i on odredjuje ko dolazi ko odlazi.Mi smo toliko bedan tim kad dovodimo igrace na pozajmice,ti ljudi su samo nazadovali cim se vracaju u Srbiju i to je tako oduvek bilo,Koji tim u svetu ima toliko bezvrednih dvojki,pa samo mi,ne zna se ko je veci antitalenat(sem Kecmana),koji tim na svetu igra sa jednim Play-om,samo mi,koji tim u svetu gura igraca koji je savrsena trojka da igra cetvorku,pa mi,koji tim igra sa jednom cetvorkom,pogodite odgovor,koji tim parvi igru oko jednog igraca celog leta i onda ga pusti u sred sezone,odgovor je MI!!!!!!!!Koji tim dovodi igraca koji ima minutazu u svojoj ekipi nekih sest sedam minuta,i na osnovu te minutaze proceni da li je neko dobar igrac(odnosi se na Law)MI!!!!Koji tim potpisuje igrace na jednu sezonu,pa mi!!!!I posle se pitate zasto smo ispali nebudite smesni,Dzaba navijaci kad je tim toliko drven i bez talenta i kavliteta!!!!!!Zbogom Evropo!!!!!

                            Comment


                            • NLB ligu sigurno necemo osvojiti a za ABA i imamo neke sanse.

                              Comment


                              • Originally posted by M-POT View Post
                                Jel hoce neko sezonsku upola cene cu da mu je prodma????Unapred cestitam Zvezdi popedu na derbiju i dva trofeja u domacem takmicenju,ovo je bila poslednja nasa sezona u Evroligi,izgubili smo svaku sansu za A licencom,a ja nevidim da ce mo u skorijoj buducnosti uzeti i neki trofej .I nemoj da dirate Vladu nije on kriv zbog ovog debakla,vec uprava sa cobanom Todoricem,on covek sve bira i on odredjuje ko dolazi ko odlazi.Mi smo toliko bedan tim kad dovodimo igrace na pozajmice,ti ljudi su samo nazadovali cim se vracaju u Srbiju i to je tako oduvek bilo,Koji tim u svetu ima toliko bezvrednih dvojki,pa samo mi,ne zna se ko je veci antitalenat(sem Kecmana),koji tim na svetu igra sa jednim Play-om,samo mi,koji tim u svetu gura igraca koji je savrsena trojka da igra cetvorku,pa mi,koji tim igra sa jednom cetvorkom,pogodite odgovor,koji tim parvi igru oko jednog igraca celog leta i onda ga pusti u sred sezone,odgovor je MI!!!!!!!!Koji tim dovodi igraca koji ima minutazu u svojoj ekipi nekih sest sedam minuta,i na osnovu te minutaze proceni da li je neko dobar igrac(odnosi se na Law)MI!!!!Koji tim potpisuje igrace na jednu sezonu,pa mi!!!!I posle se pitate zasto smo ispali nebudite smesni,Dzaba navijaci kad je tim toliko drven i bez talenta i kavliteta!!!!!!Zbogom Evropo!!!!!
                                Savrsen primer pravog navijaca, bravo majstore! Treba bre da si uz svoj klub i kad je najgore, a ne samo kad pobedjuju. Ja bre sa Severa gledam petu godinu zaredom kako mi Partizan dominira Marakanom i opet ostavljam grlo i dusu na stadionu. Vi niste jednu godinu usli u Top 16, bas vala smak sveta u pm...
                                sigpic


                                "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                                Comment

                                Working...
                                X