Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Partizan

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by trigger View Post
    Raduljicin indeks korisnosti je -18.

    EDIT: Skoro svi su u minusu.
    Brate, koliko vidim, Raduljica je imao indeks 15. U minusu su bili kecman koji imao -1 i Cakarevic sa -7 (sta li on igra )

    http://www.adriaticbasket.info/w2/st...&topic=preview
    sigpic

    Comment


    • Ja sam gledao neki gde su svi u minusu sem kecmana i katica.

      Comment


      • To je ono +- index,razlika za tim (ili protiv) u vreme dok su oni na parketu...A,Marko je definitivno promasio sport...

        Comment


        • Da sam na Vladinom mestu, pa meni bi Rasko igrao 35 minuta, jer od ovog Raduljice stvaaarno 'leba nema.

          Comment


          • Ako izgubimo od Armanija,sto se mene tice,moze da leti jer nijednu akciju nije osmislio,nista novo nije uneo za ovih 18 meseci koliko je ovde,dok je bilo Pekovica bilo je daj mu,pa sta on uradi,kad je on otisao izgubili smo od Sarloa,od Reala,od Cedevite,dobili osakacenu Olimpiju..

            A ovaj nesrecnik Raduljica,umesto da je nesto naucio od majstora kakav je Pekovic,on pravi jedne te iste korake ama svaku utakmicu,ko drvo je,sve mislim da lik ne napreduje,vec nazaduje sve vreme,Katic je za njega bre centar ipo,institucija,ali reci to Jovanovicu..I bre ta njegova mutava faca nezainteresovana me mnogo ne nervira,bas izgleda kao lik da se ne trudi,onako boli me k***c za sve

            Ali Jovanovic je trener,on drzi sve konce u rukama,on zna zasto je to tako,i nek tako ostane sve dok ima rezultata,a sada ih bas i nema..Videcemo cetvrtak.
            Last edited by Kalu; 17-12-11, 22:59.
            CZ-JK-Elton John-Diva

            Comment


            • Originally posted by Kalu View Post
              Ako izgubimo od Armanija,sto se mene tice,moze da leti jer nijednu akciju nije osmislio,nista novo nije uneo za ovih 18 meseci koliko je ovde,dok je bilo Pekovica bilo je daj mu,pa sta on uradi,kad je on otisao izgubili smo od Sarloa,od Reala,od Cedevite,dobili osakacenu Olimpiju..

              A ovaj nesrecnik Raduljica,umesto da je nesto naucio od majstora kakav je Pekovic,on pravi jedne te iste korake ama svaku utakmicu,ko drvo je,sve mislim da lik ne napreduje,vec nazaduje sve vreme,Katic je za njega bre centar ipo,institucija,ali reci to Jovanovicu..I bre ta njegova mutava faca nezainteresovana me mnogo ne nervira,bas izgleda kao lik da se ne trudi,onako boli me kurac za sve

              Ali Jovanovic je trener,on drzi sve konce u rukama,on zna zasto je to tako,i nek tako ostane sve dok ima rezultata,a sada ih bas i nema..Videcemo cetvrtak.
              Prvo ne psuj tako, drugo procitao sam ti post pre edit-a bio je bolji bez tog dodatka.

              Comment


              • Jao,sta bih dao da nas u cetvrtak demantuju i pokidaju Armani!

                Comment


                • savovic i vujanic blizu...

                  Comment


                  • Originally posted by carter985 View Post
                    savovic i vujanic blizu...
                    Savovic se dogovara oko duzine ugovora za Milosa ne znam da li cemo imati para.

                    Comment


                    • Otkud vam te informacije?
                      sigpic

                      Comment


                      • Originally posted by carter985 View Post
                        savovic i vujanic blizu...
                        Usta ti se pozlatila

                        Comment


                        • Originally posted by colke995 View Post
                          Otkud vam te informacije?
                          eeeeee... cia, bia, fbi, mosad, sve je to pod mojom kontrolom

                          Comment


                          • Daj bre mojne nas loziti ,Vujanic i Savovic u Partizanu isuvise dobro da bi bilo istinito xD

                            Comment




                            • Samo za tebe, srce mi kuca, o Partizane, ti dobro znas, Juzna tribina sad je uz tebe, Grobari ti pevaju u glas!

                              AJDE BORBA BRE!

                              Comment


                              • Ne valja kad trema pocne da me hvata 6 sati pre tekme

                                Jedna od najbitnijih utakmica za nas u poslednjih par godina. Ako pobedimo,bicemo nezaustavljivi na svim frontovima.

                                Uzdam se u pionir i borbu nasih igraca.

                                Comment

                                Working...
                                X