Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Partizan

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ljudi, malo sam gledao tekmu zbog kladionice i nisam mogao, a da ne primetim kakav je balvan onaj Cakarevic.
    sigpic


    "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

    Comment


    • Zasto Kecman ne moze fizicki preko 20 minuta , odigrao je ove sezone u EL vise meceva preko 20 minuta i dok je on igrao mi smo pobedjivali , Milosavljevic isto oko 20 treba da igra , NE VISE !
      Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

      Comment


      • Originally posted by T-Mac View Post
        Ljudi, malo sam gledao tekmu zbog kladionice i nisam mogao, a da ne primetim kakav je balvan onaj Cakarevic.
        Slobodnpo priznaj da gledas redovno KKP u evroligi,nije to sramota

        Dobar ce biti Caki,ne preterano,ali sasvim dovoljno

        Comment


        • Originally posted by Ljuba90 View Post
          Slobodnpo priznaj da gledas redovno KKP u evroligi,nije to sramota

          Dobar ce biti Caki,ne preterano,ali sasvim dovoljno
          Odvratan je postavlja standarde u beskorisnosti.

          Comment


          • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
            Odvratan je postavlja standarde u beskorisnosti.
            Polako...nijednog igraca ne pljujem dok se ne podvuce crta. A crta se podvlaci na kraju sezone.

            Comment




            • Comment


              • Velika legenda. Nek mu je laka zemlja..
                sigpic

                Comment


                • "Uhvatio" sam njegove dve poslednje godine...Premalo.

                  Comment


                  • Ja sam imao samo 5 godina kada je ubijen. Odgledao sam mnogo njegovih utakmica sa kaseta koje mi je pokazivao otac
                    sigpic

                    Comment


                    • Харис Бркић заувек у нашим срцима
                      24. 8. 1974-15.12.2000


                      ПОЧИВАЈ У МИРУ ЛЕГЕНДО!

                      Last edited by Kalu; 15-12-11, 08:20.
                      CZ-JK-Elton John-Diva

                      Comment


                      • Haris jedna od najvecih legendi naseg kluba, zauvek u nasim srcima
                        Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                        Comment


                        • Dugo ce se pricati o Harisovom produzenom koraku, o instiktu, o zelji, Bog neka ti dusu prosti.

                          p.s. sto se igre sinoc tice, samo cu jedno reci... nije isto bez Pekmena i sa njim.

                          Comment




                          • Legenda

                            Harise, nedostajes nam.
                            Na celom svetu samo Crvena zvezda

                            Comment


                            • Ja ga nisam imao priliku gledati, ali svake godine kada dodje godisnjica njegovog ubistva i kad procitam o njegovoj karijeri i na kakav je nacin ubijen, nikako ne mogu da shvatim ko ga je mogao ubiti. Zasto?

                              Comment


                              • Tegi :
                                Mnoge kritike, mejlove, poruke koje dobijam od gledalaca, čitalaca, navijača i simpatizera su opravdane, realne, piju vodu. Ima i preterivanja, brige, velike ljubavi, nerealnih očekivanja... Zadržite sve to do četvrtka, kumulirajte sve to, podržite Vladu, Loa, Peru, Jareta, Gagija, Anđušu, Keca, Bogdana, Čakija, Luču, Baneta, Makija, Mr.Ca, Raška, Bešketa, izvucite iz njih 120 odsto, neka se trese Pionir, neka se vreme čuda nastavi i ako ne krene u prvom poluvremenu. Posle ćemo kritikovati i pik i odbranu od njega, probleme na zonu, malu minutažu jednih, veliku drugih, pričati o pojačanjima, ulozi pleja, centrima, šutu spoljnih igrača, probijanju prve linije, ziherašenju, 'bezmudosti'... Znaju igrači šta ne valja, kada podbace, pogreše, sigurno im je teže nego nama sa strane. Treba argumentovano analizirati nedostatke, nikako vređati, nipodaštavati, jer svi daju sve od sebe, pošteno rade, bore se i zato zaslužuju podršku, veru, bodrenje. Bar šest dana treba zamrznuti kritike, pomoći im, dići ih da ponove partije protiv Reala i Makabija i u slučaju poraza od Cedevite u subotu, a posle kako ko oseća da treba, po slobodnoj volji i savesti.

                                Comment

                                Working...
                                X