Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Partizan

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
    Hvala na paznji prijatno vece

    Ali ti tvoji komentari su najkrvaviji!!! svaka ti se dala!!!
    Jedan je Obradovic Zarko!

    Comment


    • Originally posted by S-Nash View Post
      A Srki Grobarcina poludeo za vreme prenosa
      Bas sam sada to komentarisao u njegovoj temi
      Sve je legendarno , prosto sam , ne mogu opisati svoj osecaj , medju top 5 osecaja tokom cele godine sto u sportu sto u privatnom zivotu , koliko me razveselila pobeda , koliko sam skakao u zadnje 2 minute , bukvalno sam drhtao posle trice Macvana za 63-60 , ma momci , vi ste ponos SRBIJE , GROBARI VAS VOLE
      Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

      Comment


      • Originally posted by AcaGrobar View Post
        Ali ti tvoji komentari su najkrvaviji!!! svaka ti se dala!!!
        Хахаха исмејао сам се поштено. Искрено, прекопирао сам га на фб и још два форума.

        Какав сам балван и циган.
        Arise, Serbia!
        You fell asleep long ago,
        And have lain in the dark.
        Now wake up
        And rouse the Serbs!


        sigpic

        Comment


        • Bravooooooo momciiiiii, ovako se igraaa srcem.
          sigpic

          Comment




          • Veliki pozdrav zalizanom, ume da bude hladno i na +21
            Na celom svetu samo Crvena zvezda

            Comment


            • Iako nešto ne volim(eufemizam) Partizan, mora se čestitati na ovakvom, antologijskom i zapanjujućem preokretu.

              Comment


              • Originally posted by Uros94 View Post
                Хихихихи.
                Urose, ovo je moj neki vid sujeverja...kad god gubimo,ja kazem da je gotovo,a u sebi sam siguran da ima nade Do sada nije omanulo

                Comment




                • Znam da spamujem,ali ono...ne mozete mi nista

                  Hvala ti Partizane

                  Comment


                  • Ja u soku... Poslednja cetvrtina 30:9.... Pa ja ne verujem ljudi sta je ovo bre... Najjaci smo breee....
                    sigpic

                    “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                    -Jürgen Klopp

                    Comment


                    • Iju Ljubo kakvo je to ponasanje

                      Spoiler


                      Neverovatna utakmica, verovatno ce uci medju najbolje u novijoj istoriji Eurolige. Pricace se o ovome jos dugo.
                      Na celom svetu samo Crvena zvezda

                      Comment


                      • Real razbio Efes, sad smo ispred njih pred gostovanje tamo. Moraju da dobiju, bice pod pritiskom, nisu u formi a jos ni Kinsey nece igrati. Ovaj pristup, od pocetka do kraja 200% zalaganje pa sta bude. Do pobede se sigurno moze, nisu oni domaca ekipa i mnogi su tu dobijali, medju kojima smo i mi. Jos samo da ruku puste i da sut bude bar malo bolji. Andjusic mora vise da igra definitivno.

                        Mec ne bih komentarisao mnogo, vidi se za sta smo sposobni, jos samo treba popraviti sut i srediti da te rupe koje dodju u svakom mecu svakom timu, ne traju toliko. A petorka Law-Andjusic-Kecman-Macvan-Pekmen je mozda i nasa najbolja.

                        A Bog Otac je jos jednom resio mec iako jedva da je igrao prve 3 cetvritine. Dusan Mr. Clutch Kecman je presudio i Armaniju. Mada igrac utakmice definitivno Macvan. Skok na obe strane, odbrana na coveka perfektna ceo mec, pomagao u odbrani, najbolji strelac i jos postigao kljucnu trojku. Ma ne bi ga sad ni za kakvu NBA cetvorku menjao, nek se zove i Dirk Nowitzki jebe mi se.
                        sigpic

                        Comment


                        • Koliko nasih navijaca bilo u Medoleum Forumu mislio sam da igramo u BG-u.... Komentator je objasnio... Sjajna pobeda, ovo samo samopouzdanje moze da podigne pred Efes koji je u kanalu i sad moramo da ih dokrajcimo... Na pobedu....
                          sigpic

                          “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                          -Jürgen Klopp

                          Comment


                          • CZ-JK-Elton John-Diva

                            Comment


                            • Posle najvece pobede u karijeri, Vlade Jovanovic je za nedelju dana zabelezio jos vecu.
                              sigpic

                              Comment


                              • Originally posted by S-Nash View Post
                                Posle najvece pobede u karijeri, Vlade Jovanovic je za nedelju dana zabelezio jos vecu.

                                Muceni Omar Kuk :S Nikad nas nece dobiti.

                                Comment

                                Working...
                                X