Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Partizan

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Eurohoops je Partizanov direktor, PR sluzba? Ili je to agent Puntera? Ili su se oni vec ispromasivali ihahaj? Ali nije ni vazno, neka prima i 10 miliona, nije razlog da nam zagadjujete temu.

    Zaustavi se sada ovde, ja bih bio zahvalan.

    Sportski pozdrav.

    Comment


    • U pravu je Ljuba, ne može se ovde sve i svašta pisati.

      Otvorio sam temu ''Pomraćenje'' a i tamo vodite računa šta pišete.

      Comment


      • Pre godinu dana je otisao Trinkijeri zbog navodnog smanjenja plate od 20% i ode Volden u Zvezdu.

        Godinu dana kasnije, sva ovo sto se desava je u SNS maniru bez ikakve jace finansijske logike jer je sve instant i sutra ne postoji. Prime jedan udarac, uzvrate desetostruko.

        Tacno se vidi na osnovu ulaganja kako su stojali finansijski pre godinu dana, a kako stoje danas. Moguce da ima i do toga sto trenutno nemaju puno drugih opcija kao i da su dobili vise para nego sto su se oni sami nadali pre godinu dana ili pola godine.

        Comment


        • Covic i Vucic su se posvadjali i sad Vucic hoce da mu napakosti Jer ima vremena covek da se jebe sa kosarkom
          Aj sad kad je gospodin Karamazov ocistio temu da spekulisemo o novim pojacanjima.

          Moze li biti jos ovakvih bombi ili je ovo jedina?

          Comment


          • Originally posted by Ljuba90 View Post

            Moze li biti jos ovakvih bombi ili je ovo jedina?
            Ima tema za prelazni rok i tvog kluba. Nemoj da i tebe upozoravam kolega.

            Comment


            • Originally posted by Ljuba90 View Post
              Covic i Vucic su se posvadjali i sad Vucic hoce da mu napakosti Jer ima vremena covek da se jebe sa kosarkom
              Aj sad kad je gospodin Karamazov ocistio temu da spekulisemo o novim pojacanjima.

              Moze li biti jos ovakvih bombi ili je ovo jedina?
              Teranje sa teme je kažnjivo. To što neko ne navija za neki tim ne znači da mu nije dozvoljeno da piše na temi tog kluba. Evo jedne zanimljive i sveže slike novog trenera Partizana, neko bi rekao skupe






              Last edited by dekkard; 03-07-21, 15:08.
              “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

              Comment


              • Izgleda dolazi KC Rivers, a i Micov je blizu.
                Originally posted by Casiraghi
                Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                Originally posted by Casiraghi
                Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                Originally posted by Casiraghi
                Srecan Mane svima koji slave.

                Comment


                • Originally posted by MareLFC View Post
                  Izgleda dolazi KC Rivers, a i Micov je blizu.
                  KC je u godinama, ali je ODLICAN kosarkas. Nije zabusant ni u odbrni, lopta mu nije stran predmet, zna da podeli pas, da trojku. U CZ je organizovao igru. Jako zahvalan igrac. Msm da CZ nije imala para da potpise godisnji ugovor (dosao samo na par meseci)

                  Comment


                  • Ja zaboravio kada je Pantara pricao o Ostoji i cega je on sve vlasnik kao i da se u osiguranju probija. Tada je pricao da bi Ostoja trebao da preuzme FK.

                    Pratim samo NBA specijale, ovo sam pogledao samo zato sto se spominje neko iz KK.

                    Comment


                    • Dayman (a-a-ah...)
                      Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                      Champion of the sun (a-a-ah...)
                      You're a master of karate and friendship
                      For everyone

                      Comment


                      • Meni iskreno omiljeni igrac Partizana
                        On je sve ono sto vise ne postoji kod mladih igraca. Steta za povrede, imao bi jos bolju karijeru.

                        Hvala ti Grobarcino za sve!

                        Comment


                        • Skroz mi promaklo da ce eliminacioni deo biti samo jedna tekma. Bas bez veze.

                          Dayman (a-a-ah...)
                          Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                          Champion of the sun (a-a-ah...)
                          You're a master of karate and friendship
                          For everyone

                          Comment


                          • Dayman (a-a-ah...)
                            Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                            Champion of the sun (a-a-ah...)
                            You're a master of karate and friendship
                            For everyone

                            Comment


                            • Mihajlo10 https://www.mozzartsport.com/košarka...00-evra/392678

                              Је л те подесћа ово на брисање дугова као ККЦЗ(како ти тврдиш) или је сад ипак све правно регуларно?

                              Comment


                              • Originally posted by Монтепаски View Post
                                Mihajlo10 https://www.mozzartsport.com/košarka...00-evra/392678

                                Је л те подесћа ово на брисање дугова као ККЦЗ(како ти тврдиш) или је сад ипак све правно регуларно?
                                To je demonstracija sile,zeleda kazu . . . Gledajte mozemo sta hocemo ,vodja nas cuva i finansira
                                Na celom svetu mi je sve,da živim ne mogu bez nje. . .

                                Comment

                                Working...
                                X