Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Partizan

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • https://nova.rs/sport/kosarka/kevin-punter-wiki-hrvati/

    Comment


    • Pitali i Tea i Nemanju B. i dobili nogu...Izgleda da probaju sa Kalinom i Jovićem (drugom je Rašković menadžer ali je ovaj okorela ciganštura).
      Spoiler
      Ako mi časi smrti postanu bliski,
      I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
      Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
      Nije umio da odstupi,
      Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
      Pao unapred, a ne unazad,
      I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
      Uračunato i u moj pad.

      Comment


      • Lepo su specijalizovani kosarkaski novinari objasnili koliko znaci Zeljko.
        Cak su i smislili hestag - zeljko efekat.

        Mnogi, ali mnogi kvalitetni igraci zele da saradjuju sa najboljim u Evropi.
        Masa igraca je stupila u kontakt sa njim i danima se vode pregovori.
        Naravno, nemamo para za vecinu, ali je lepo sto se prethodnih par dana pise najvise o Partizanu i Zeljku.
        Neki ce doci ovog leta, neki sledeceg.

        Ali sve treba da raduje povratak Zeljka i povratak Partizana u evropskim okvirima.
        Partizan nikako nije zasluzio ono sto mu se desavalo od 2011.

        Igrace se vrhunska kosarka narednih godina, u to ne sumnjam.

        Comment


        • Originally posted by Nemam_ti_kad View Post
          Cestitke Partizanu na transfer bombi i pomami koja ke uslijedila nakon lazne inforMacije o vrijednosti ugovora. Jos vece cestitke ako je info namjerno plasirana kako bi Djordiju zinule oci. Zoc, Panter 3 milke....to odjekne u kapitalistickoj EL.
          Ove sezone ti uzimaš Cooperovu ulogu??? Tako je to kad se lomiš između lokalne i opšte navijačke opredeljenosti😊😊😊


          Poslato sa RNE-L21 pomoću Tapatoka

          Comment


          • Odjavili su vas Teo, Bjelica i Jovic. Kalina nije, ali jbg traze ga Barsa i Real. Kazu da je Zoc vec ljut i crven, jer se pita lakvi su to Srbi koji nece da igraju u Srbiji za velike pare. E pa Zelimire, prosto nece. Moraces da se zadovoljis s Gagijem Milosavljevicem. Zao mi je.
            Last edited by Storm; 03-07-21, 11:56.

            Comment


            • Originally posted by Nemam_ti_kad View Post
              Cestitke Partizanu na transfer bombi i pomami koja ke uslijedila nakon lazne inforMacije o vrijednosti ugovora. Jos vece cestitke ako je info namjerno plasirana kako bi Djordiju zinule oci. Zoc, Panter 3 milke....to odjekne u kapitalistickoj EL.
              Samo da znaš , nije lako biti Cooper ali tako je kad se lomiš između lokalnog i opšteg navijačkog opredeljenja .

              Ko se slika sledeći ....

              Last edited by Samo Zvezda; 03-07-21, 11:37.

              Comment


              • Originally posted by jordan loyd View Post
                Odakle pare sestoplasiranom timu u aba da daje 3 mil za igraca?a pritom igra ec?
                Sedmoplasiranom.
                “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                Comment


                • Originally posted by Mihajlo10 View Post
                  Iz istog dzepa iz kojeg Covicev klub izvlaci lovu vec skoro deceniju.
                  Mi smo zaslužili rezultatima, vi niste. Samo je to razlika.
                  “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                  Comment


                  • Ljudi, imate svoju temu. Ako su pravila ista kao nekad, ne bi smeo ovoliko da se nipodastava protivnicki klub na maticnoj temi.
                    Mislim da mi kod vas ne dolazimo sa "proverenim" informacijama ko vas je sve odjebao i da li je Radonjic crven

                    Na stranu to, ali zasto verujete svemu sto procitate na rsbu ili gde vec? Pa o Punteru nije nigde pisalo nista i eto on dosao.
                    I za vas se vezuju neka lepa imena poput Bjelice legende pa imate cemu da se radujete a nas pustite da i mi nakon par godina se bar ponadamo da ce nam igra liciti na nesto

                    Ako ne mozete, onda moderatori moraju da rade svoj posao.

                    Comment


                    • Originally posted by Ljuba90 View Post
                      Ljudi, imate svoju temu. Ako su pravila ista kao nekad, ne bi smeo ovoliko da se nipodastava protivnicki klub na maticnoj temi.
                      Mislim da mi kod vas ne dolazimo sa "proverenim" informacijama ko vas je sve odjebao i da li je Radonjic crven

                      Na stranu to, ali zasto verujete svemu sto procitate na rsbu ili gde vec? Pa o Punteru nije nigde pisalo nista i eto on dosao.
                      I za vas se vezuju neka lepa imena poput Bjelice legende pa imate cemu da se radujete a nas pustite da i mi nakon par godina se bar ponadamo da ce nam igra liciti na nesto

                      Ako ne mozete, onda moderatori moraju da rade svoj posao.
                      nije nipodaštavanje , za ostalo si u pravu

                      Comment


                      • Razumeli smo se siguran sam

                        Ima neko upucen mozda, ali ja sam cuo da Zeljko i zalizani nisu u dobrim odnosima...
                        Da se ne lozimo za Petruseva

                        Comment


                        • Koliko se gamad obogatila tokom covida, negde te pare moraju da se provuku.

                          Siva ekonomija nikad jaca.

                          Da sam sportski novinar i da do mene dodju detalji ugovora, kapiram da bih okacio u svom tekstu pun iznos sume sa svim klauzulama.

                          Comment


                          • Originally posted by Samo Zvezda View Post
                            Ove sezone ti uzimaš Cooperovu ulogu??? Tako je to kad se lomiš između lokalne i opšte navijačke opredeljenosti😊😊😊


                            Poslato sa RNE-L21 pomoću Tapatoka
                            Hahahhahaha nidje veze. Brzopleto si ovo napisao. Zanemaricu.

                            Comment


                            • Elem, da se manemo djecackih svadja izmedju blizanaca i tih fora odakle pare ..itd.

                              Panter je po mom shvatanju , nepotrebna investicija KKP. Racunam i da kosta mnogo. Ok, donijece on 15 ppg ali me jos vise zanima kakva ce biti ostala selekcija. Nisu na dobroj liniji sa Miskom , vidjecemo da li ce se to promijeniti. Vjerujem da Zoc iz mladjih dana ne bi bacao novce na igraca tipa Pantera.

                              Kuper, zna li se ko je od domacih igraca "siguran" u rosteru za sledecu godinu. Znam da ste potpisali nekoliko mladih igraca
                              Last edited by Nemam_ti_kad; 03-07-21, 13:12.

                              Comment


                              • Originally posted by Ljuba90 View Post
                                Ljudi, imate svoju temu. Ako su pravila ista kao nekad, ne bi smeo ovoliko da se nipodastava protivnicki klub na maticnoj temi.
                                Mislim da mi kod vas ne dolazimo sa "proverenim" informacijama ko vas je sve odjebao i da li je Radonjic crven

                                Na stranu to, ali zasto verujete svemu sto procitate na rsbu ili gde vec? Pa o Punteru nije nigde pisalo nista i eto on dosao.
                                I za vas se vezuju neka lepa imena poput Bjelice legende pa imate cemu da se radujete a nas pustite da i mi nakon par godina se bar ponadamo da ce nam igra liciti na nesto

                                Ako ne mozete, onda moderatori moraju da rade svoj posao.
                                Koji RSB, rođeni zvanična informacija.

                                https://twitter.com/Eurohoopsnet/sta...520306178?s=20
                                “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                                Comment

                                Working...
                                X