Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Partizan

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Cudno da je dosao sada kad zna ko vedri i oblaci ,ko im kapu kroji,mada nikad nije bio iman na milione i na velika ulaganja u klubove u kojima je radio
    Na celom svetu mi je sve,da živim ne mogu bez nje. . .

    Comment


    • Cudno da je dosao sada kad zna ko vedri i oblaci ,ko im kapu kroji,mada nikad nije bio iman na milione i na velika ulaganja u klubove u kojima je radio
      Na celom svetu mi je sve,da živim ne mogu bez nje. . .

      Comment


      • Iz najnovijih izjava Zeljko nije dosao da se obracunava sa Zvezdom a pogotovo ne sa SNS-om, vec da najpre relaksira odnose sto je za svaku pohvalu. Takodje, njegova zelja je da Srbija ima 2 kluba u EL, e sad koliko je to realno i iskreno sa njihove strane ostaje da se vidi...

        Comment


        • Nece on da se obranucava ni sa kim dok lova kaplje i glavni i odgovorni ispunjava obecano, a neka proba da ga otera kao Vujosevica,bas bih voleo to da vidim.

          Comment


          • Pa i da ne kaplje to opet nije razlog da se obracunava ni sa kim... samo nakrivi kapce i kaze ma' dovidjenja. To je isto trebalo da uradi i Vujosevic, a ne ko june u plast.

            Comment


            • Da je cutao znas kad bi dobio svoje zaradjane pare,nikad,ko zna gde bi sada bio Partizan,da li bi uopste postojao ili bi nestao kao klub pa bi vaskrsavao kao ova Coviceva Zvezda.

              Comment


              • Čović i Robija su u dobrim odnosima. Robija je ulio 2 miliona € Zvezdi na transfere samo dva igrača.
                “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                Comment


                • Na transfere vrhunskih i dobro biranih igrača.

                  Comment


                  • Zna on da ce imati strasan budzet zato je i miran,za pohvalu je sto nece raspirivati vatru izmedju dva kluba .Rekao je interesantnu stvar ,da bi najvise voleo da ima 12 igraca iz Srbije? E to ce i pokusati da urade ali to ce biti igraci poput Milosavljevica,Marinkovica,Markovica,Micova,Avramo vica itd itd,dakle kvalitetnih ali skupih igraca!
                    Covic je to pokusavao da uradi ali za Zvezdu je to nemoguca misija dok komsije u doba kad kaze da ih vlast urusava daju za Parahuskog 1.15 mil,za Rasona po 500k po godini ,Zagorca itd itd
                    Na celom svetu mi je sve,da živim ne mogu bez nje. . .

                    Comment


                    • Originally posted by Mihajlo10 View Post
                      Nece on da se obranucava ni sa kim dok lova kaplje i glavni i odgovorni ispunjava obecano, a neka proba da ga otera kao Vujosevica,bas bih voleo to da vidim.
                      A šta će se desiti ako pičkousti poželi da zavrne slavinu i zavrne je? Nemoj da se zavaravaš nekom snagom ni ti a ni mi Zvezdaši.
                      Spoiler
                      Ako mi časi smrti postanu bliski,
                      I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                      Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                      Nije umio da odstupi,
                      Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                      Pao unapred, a ne unazad,
                      I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                      Uračunato i u moj pad.

                      Comment


                      • Punter? Domaci igrac bese?

                        Comment


                        • Ako i Obradovic nastavi sa ovim Amerima,izgubicu volju da gledam Partizan,imao je Vanju Marinkovica slobodnog za beka,mogao je da nadje i nekog tamo u Cacku koji je oprao ruke u Moravi,nemoguce da nemamo dobrog sutera u Srbiji,valjda nece vise od tri Amerikanca,hocu da vidim vise nase dece koji dobijaju sansu da igraju a ne da sede na klupi i masu peskirom.

                          Comment


                          • Ovo nije bomba nego Hirosima.

                            Kad se opasuljimo od cifre, nije tesko uociti da je zestoko precenjen. Za taj novac mogao se dovesti elitni igrac sto Panter nije, iako je dobar... ali 3 miliona???

                            Odakle Vucicu ovolika lova... jel to ono silno stampanje novca u Ameriki koje je spusteno na indijanske zemlje ko sto je nasa, kroz dugove?

                            Comment


                            • Originally posted by Mihajlo10 View Post
                              Ako i Obradovic nastavi sa ovim Amerima,izgubicu volju da gledam Partizan,imao je Vanju Marinkovica slobodnog za beka,mogao je da nadje i nekog tamo u Cacku koji je oprao ruke u Moravi,nemoguce da nemamo dobrog sutera u Srbiji,valjda nece vise od tri Amerikanca,hocu da vidim vise nase dece koji dobijaju sansu da igraju a ne da sede na klupi i masu peskirom.
                              Bice i takvih... ovo je verovatno signal za ostale da Partizan puca na visoko a da nece Zoc voditi samo mladjariju.

                              Comment


                              • Odakle pare sestoplasiranom timu u aba da daje 3 mil za igraca?a pritom igra ec?
                                Na celom svetu mi je sve,da živim ne mogu bez nje. . .

                                Comment

                                Working...
                                X