Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Partizan

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Čudna je ta ljubav, nekad pređe i u mržnju a veoma lako završava na sudu kod BATe.
    https://www.czbg.net/wp-content/uplo...ic-version.pdf
    Last edited by nebitan; 26-06-21, 19:43.
    Spoiler
    Ako mi časi smrti postanu bliski,
    I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
    Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
    Nije umio da odstupi,
    Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
    Pao unapred, a ne unazad,
    I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
    Uračunato i u moj pad.

    Comment


    • Nije mi ni nesto zao sto je doslo do toga.

      Trpaj SNS govna!

      Comment

      • This reply by Ivan9 has been deleted by Karamazov

        Originally posted by dekkard
        Sine, vrućina ti je udarila u vugla.
        Vi ste SNS mezimče, i ovaj BAT, kao i neki prethodni je dokaz da ste to oduvek bili, a i dovođenje Robije u koje je lično Vučić bio umešan takođe to pokazuje.
        Ćuti, kenjaj i brzine menjaj, uživajte u blagodatima dok ste u mogućnosti.
        Misliš da Danilo sme da ostane tužan? Pošto su mu pokupili drugare,,,

      • Dayman (a-a-ah...)
        Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
        Champion of the sun (a-a-ah...)
        You're a master of karate and friendship
        For everyone

        Comment


        • Klik na tvit za ceo niz
          Dayman (a-a-ah...)
          Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
          Champion of the sun (a-a-ah...)
          You're a master of karate and friendship
          For everyone

          Comment


          • Ja bih rekao da vas drma neki toplotni udar otkad je Obradovic potpisao za Partizan,nema vise izdrkavanja kao za ovih 7 godina sa izuzetkom korona sezone,zato u fudbalu se sipa za 150 igraca u Zvezdu dok Partizan dovodi pojacanje iz druge belgijske lige,serem se u to pojacanje.
            Privatni klub Covica je dobio dovoljno love i nije nista uradio,vreme je da malo sipa i u KK Partizan,koji je imao uspeha u toj evroligi.

            Comment


            • U ovoj nije ni igrao, a kamoli imao uspeha.
              Prvo vi imajte uspeha u regionu, protiv takvih gromada kao što su Krka i Borac, lako ćemo za kasnije.
              Last edited by dekkard; 27-06-21, 12:56.
              “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

              Comment


              • Imacemo,zato smo i doveli Obradovica,a verujem da uskoro stizu i mnogo bolji igraci, nije on na slepo ovo potpisao.

                Comment


                • Robija nije navikao da radi sa budžetom ispod 30 meleona, sada će imati tek nešto preko upola od toga, biće to nova situacija za njega. Težak aparthejd.
                  “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                  Comment


                  • Ne brinem ja za njega,znam sta moze.

                    Comment


                    • Bolje rečeno šta je mogao.
                      “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                      Comment


                      • Sta moze a sta ne iskljucivo kod vas zavisi od svevisnjeg . Sad prvo da isplati dugove iz budzeta pa onda da vam da pare jer Obradovic nije dosao da ga guzi Krka ,Borac i Cedoli,zna se da ce vam se masne pare dati
                        Na celom svetu mi je sve,da živim ne mogu bez nje. . .

                        Comment


                        • Originally posted by Mihajlo10 View Post
                          Ja bih rekao da vas drma neki toplotni udar otkad je Obradovic potpisao za Partizan,nema vise izdrkavanja kao za ovih 7 godina sa izuzetkom korona sezone,zato u fudbalu se sipa za 150 igraca u Zvezdu dok Partizan dovodi pojacanje iz druge belgijske lige,serem se u to pojacanje.
                          Privatni klub Covica je dobio dovoljno love i nije nista uradio,vreme je da malo sipa i u KK Partizan,koji je imao uspeha u toj evroligi.
                          Sipa se zbog izbora a ne sto vas neko voli. Dogodine ce opet da se zavrsne slavina, a Zoc ce k’o popisan u neku Rusiju.

                          Comment


                          • Nece to tako moci, Obradovic poznaje i u dobrim je odnosima sa mnogo ljudi koji vode tu evroligu, morace da se ispostuje sve sto je dogovoreno, jedna njegova losa rec o Covicevom klubu,o situaciji u zemlji Srbiji svuda u Evropi ce se cuti, a SNS slobodno neka se zajebava ako sme.

                            Comment


                            • Originally posted by Mihajlo10 View Post
                              Nece to tako moci, Obradovic poznaje i u dobrim je odnosima sa mnogo ljudi koji vode tu evroligu, morace da se ispostuje sve sto je dogovoreno, jedna njegova losa rec o Covicevom klubu,o situaciji u zemlji Srbiji svuda u Evropi ce se cuti, a SNS slobodno neka se zajebava ako sme.
                              Како мали Перица замишља политику...


                              ​​​​​​Колико ће СНС морати да ћути,говори то што је презентацију Обрадовића преносио Тањуг...

                              Comment

                              Working...
                              X