Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Partizan

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Amerikanizacija.
    Neverovatan broj blouauta, veliki broj poena, starteri po 15ak minuta, a neadekvatni uslovi, dosta povreda...

    Jbt, u to vreme dodje Barsa u februaru, bez poraza u EL! starteri cepali 30 plus minuta i mi ih ostavimo na 24 poena na poluvremenu.

    Ogromna energija i koncentracija je bila potrebna za svaki mec.

    A nedelju dana pre toga odes u Atinu Panati na noge, Dimantidis, Spanulis, Jasikevicijus, Focis, Nikols, Pekovic... igraju sa 8 igraca, nema slabe tacke.
    I dobijes ih na 100% obrtaja.

    Svaki napad porodjaj, svaka odbrana litre znoja, svaka pobeda kao planina.

    Te sezone Bo i Roberts igrali po 37 minuta svaku EL utakmicu.

    Comment


    • Dayman (a-a-ah...)
      Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
      Champion of the sun (a-a-ah...)
      You're a master of karate and friendship
      For everyone

      Comment


      • Originally posted by Mr. Wolf View Post
        Odgledao ovo malopre, bas lepo snimljeno. Ja, kao zvezdaš, sam uživao.

        Comment


        • Srećna Nova godina, da vam bude ova bolja nego prethodna (ali ne toliko da budete ispred Zvezde) osim toga želim vam zdravlja.
          Spoiler
          Ako mi časi smrti postanu bliski,
          I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
          Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
          Nije umio da odstupi,
          Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
          Pao unapred, a ne unazad,
          I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
          Uračunato i u moj pad.

          Comment


          • Na ovaj dan, pre sedam godina, na početku TOP 16 faze Evrolige u beogradskoj Areni koplja su ukrstili Partizan i Kraljevski klub iz Madrida.
            Tekmi je prisustvovalo 21,374 navijača, što je druga najveća poseta u istoriji našeg kluba.

            Poslato sa BTV-DL09 pomoću Tapatoka

            Comment


            • Toliko smo prijavili, ali je bilo mnogo vise.
              Mislim da drzimo top 5 ili top6 poseta na ovim prostorima.

              Od ostalih vesti potvrda mojih pisanja koliko su nas zajebali za lovu.
              Dovodimo neke polurekreativce iz donjeg dela poljske i grcke lige.
              Takvi jedva uzmu 2k mesecno.

              Strasno sta su nam uradili ove sezone.
              FMP je doveo pre neki dan skuplje i bolje igrace.

              O bogatijim da ne pisem.

              To nam je sto nam je.
              Da ne sekiramo predsednika, da se malo igramo i to je to.

              Comment


              • A inače Mozli je bio poznat širokoj javnosti.
                Ne znači da će likovi biti promašaji ako dolaze iz ne tako razvijenih košarkaških zemalja.
                A dati 34 poena u nekoj ligi i šutirati za tri 5/6 nije lako ni u Kazahstanskoj ligi.
                A uzimamo igrače koliko para toliko i muzike.
                Jbg svi bi mi voleli Higinsa i Larkina al ne mere...

                Poslato sa ANA-NX9 pomoću Tapatoka

                Comment


                • Jbg, nije svaki trener iz patika Zeljko, niti je svaki igrac iz druge lige Mozli.

                  Govorimo o nekom procentu.

                  Niti je Zvezda bunarila igrace iz poljske lige nego je dovodila provereno iz EL i EC, prvenstveno jer je veca verovatnoca da igrac odgovarta zahtevima ako je vec prosao slicno okruzenje.
                  Zato Lojd i kosta 650k, Brajant 550k, Volden 450k, Hol 350k... a ovi mucenici ne dobace ni to 100k.

                  Nasa pojacanja su Mika, Danguba i ova dva mucenika, sve zajedno za 4 igraca ispod pola milke.
                  Jedino Kodi MM ima 250k.

                  Sta zele sa takvim igracima?
                  Ne zele da osvoje, to je sigurno...

                  Comment


                  • Dokle ce se dozvoljavati ova baljezganja o nikad jadnijem KKP koji je po knjigama(one knjige koje ste lazirali pa vam je dat rok od dodatnih mesec dana da ispisete cifre koje se slazu) samo za plate igraca dao 4 miliona € ili skoro 5 miliona $??? Samo za plate. KKCZ je za plate dala taman toliko vise koliko je novca dobila od EL za ucesce i za ostvarene pobede. Uostalom imate APR i predata finansijska dokumenta pa mozete proveriti sve podatke.
                    Kada se oduzme novac koji KKCZ dobija od EL budzeti oba blizanca su u 3%. To kako ko trosi novac koji ima je druga stvar i ne bi trebalo da se durite i gledate preko ograde vec da sredite svoje dvoriste.

                    Comment


                    • Sto se pisanja gluposti i baljezganja KKCZ topik je oaza za takve postove.
                      Pa vam ne smeta.

                      Sto se tice pribliznih budzeta, u to ne veruje niko normalan, dovoljan je par ociju.

                      A sto se tice trolovanja, opet, prekoputa, pa nastavite.

                      Comment


                      • Dovodite dva pojacanja. Otpustili ste dva domaca i doveli dva Amera. Dovoljno materijala za diskusiju. A ti pominjes Zvezdu. Pobogu covece.

                        Comment


                        • Pa ne igramo protiv sebe, pobogu.

                          Comment


                          • Svima je jasno da Zvezda ima veci budzet.

                            No ne treba zanemariti da je od standardnih Partizan ostao samo bez Voldena, dok je Zvezda ostala bez Lorenca, Berona, Pantera, Dzenkinsa, Stimca, Fajea, Perpera... tako da su to sve oslobodjene plate.

                            Glavni problem Partizana jeste odlazak Trinkija, iz razloga koji ni do dan danas nisu razjasnjeni. Da je on ostao, ovaj tim bi bio konkurentan, koji se najvise razlikuje od proslogodisnjeg time sto je CMM zamenio Voldena.

                            Comment


                            • Pa i kod nas su otisli ovi sa vecim platama.

                              5 od 6 najvecih su imali Trinki, Art, Volden, Pejners i Reding.

                              Uz njih je otisao i Birca.

                              A dovedene zamene znatno jeftinije i koncepcijski skroz progresni profili.

                              NAravno da trebamo da gledam osebe, ali kako to da gledamo da jedino KKP ima znatno jeftiniji tim od konkurencije.

                              Izgleda da je istina da smo najvise prihodovali od navijaca i privatnih sponzora, a da je najmanje drzavnog novca.

                              Comment


                              • Ništa od Goinsa.
                                Decidirano Amer tvrdi da ostaje u Kolososu gde je skoro pa glavni igrač.

                                Poslato sa ANA-NX9 pomoću Tapatoka

                                Comment

                                Working...
                                X