Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Partizan

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nema to veze sa amerikancima, oduvijek ih je bilo. Stvar je sto su amerikanci a i srbi kriminalni u ovom Partizanu

    Comment


    • Sve je trulo u današnjem Partizanu.
      Počev od organizacionih sposobnosti Limara Ostoje. Do potpunog kraha sportskog sektora na čelu sa Nikolom Lončarom.
      Timski smo ubijeni u pojam. Sve kreće i potiče od pozicije "1" gde smo mi od starta sezone u golemom problemu. Niti Gorda niti ne baš jeftino plaćeni CMM nisu opravdali očekivanja. Ne zna se s kim izgledamo tragičnije i smušenije.
      Danga pogotovo Zagor nisu kalibar ne za klub koji KAO teži nečim nego za ozbiljno bavljenje košarkom. Pogotovo se ova konstantacija odnosi na Zagorca koji tri sezone u klubu sćerdao na puko iživljavanje i očaj od igre. Bukvalno za tri sezone ne da nije napredovao ni zero već se spustio na nivo ispod Bože Đumića ili Đoke Šalića.
      Mika je takođe priča za sebe. Totalno smo doživeli debakl misleći da sa Amerom pod košem možemo očekivati velike stvari. Ne zna se ko je gori od dvojca Mika - Janković.
      Kasno je za spas sezone. Zakasnilo se sa reakcijom. Dolaskom novog trenera morao se promeniti i igrački roster a ne misleći kako je problem u bivšem šefu i kako će dolazak Filipovskog vratiti sve na staro da će klub početi da guzi koga stigne.
      Teško je danas biti Grobar i gledati grupu građana kome puca ona stvar što nas j*be ko stigne.

      Poslato sa ANA-NX9 pomoću Tapatoka

      Comment


      • Sto se tice KK Partizan 100 posto se slazem sa Duletom Vujosevicem,ne svidja mi se nista u ovom Partizanu,zar mi ne mozemo da napravimo sutera,dovedemo ga iz Cacka,Novog Sada,Kraljeva...nisu ovde deca zaboravila da igraju kosarku nego ne dobijaju sansu da igraju,eno mali Trifunovic redovno greje klupu. Ako je mogao Vujosevic da trpi jednog Kostu Perovica,Tepica,Bozica... i od njih napravi evroligaske igrace mogu i ovi Zagorca,Jaramaza,Trifunovica,Miletica a ne da nam odlaze nasi mladi igraci a da dovode gomilu ovih divljaka stranaca.
        Nema potrebe za 6,7 Amerikanaca,dovedu trojicu koja vrede i koji razumeju evropsku kosarku,ostalo nasa deca,ako moze i neki nas kvalitetan povratnik,ne mozemo sigurno biti prvaci Evrope,pa daj onda bar pravi buduce reprezentativce u Partizanu,a ne da unistavas tradiciju dugu 40 godina dovodjenjem gomile koledz divljaka iz Amerike a rezultata opet nigde.
        Mozlija ovde jedino od stranaca cenim,ostalo su divljaci,Tomas bi isto mogao da bude pojacanje ali je ocigledno lud,stalno pravi probleme,pa nije Vujosevic lud sto je gledao da mu stranci budu prvo dobri ljudi koji hoce da uce kosarku,da se igracki razvijaju.

        Comment


        • Samo da Ostoja ode. To mi je ko titula.

          Comment


          • 50 necemo prebaciti.
            Da su grobari nesto, a ne picketine... Glave bi padale za ovo sto su napravili snsovci od kluba.

            Comment


            • U moje vreme bi radile palija i letele glave. Ne bi se ovako manekenisali i pokazivali kurcobolju. Nisu ovaj dres nosile brojne legende da bi ova skupina idiota olako prokockala sve teško građeno i stečeno. Nije problem izgubiti. Al izgubiti a ne pokazati mrvicu borbenosti to već ne sme se dešavati.
              Jbg zajebano je kad dozvoliš da te napusti trener koji zna više košarke od svih zaposlenih zajedno u klubu.

              Poslato sa ANA-NX9 pomoću Tapatoka
              Last edited by Ruzni Prljavi Zli; 19-12-20, 17:45.

              Comment


              • Hahahahhah auu kakav ocaj je ovo.
                Dayman (a-a-ah...)
                Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                Champion of the sun (a-a-ah...)
                You're a master of karate and friendship
                For everyone

                Comment


                • Samo da se Zagorac izbori da ne trenira pre 09h, mica mala.
                  Dayman (a-a-ah...)
                  Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                  Champion of the sun (a-a-ah...)
                  You're a master of karate and friendship
                  For everyone

                  Comment


                  • Originally posted by Mr. Wolf View Post
                    Samo da se Zagorac izbori da ne trenira pre 09h, mica mala.
                    Dogodine ce on u Vrsac ili Vojvodinu. Pa nek’ trenira u podne. Nije problem on nego onaj ko mu nije dao trenutni otkaz kad je tako nesto izgovorio.

                    Comment


                    • Ja bih rekao da ovde igraci nekoga ili nesto bojkotuju.
                      Prosto je nemoguce nista ne pogoditi, ni slobodna.
                      Moguce je i da nema plata pa ljudi nece da igraju za dzaba

                      Comment


                      • Ako nema para, kasni se s platama, jer to ne može na drugu način da se reši. Jednostavno ne izađete na parket, stavite do znanja da je dogorelo do nokata i mirna Bačka.
                        A ne izaći na megdan i igrati ko najveća cava bez blama i stida što te gazi ekipa i kojoj igra neki Vrabac.
                        A i po kom osnovu su zaslužili da se bune za plate. Nek budu srećni što negde mogu igrati jer velika većina ne bi pronašla valjani angažman kamoli imala negde pristojnu ulogu i minute.

                        Poslato sa ANA-NX9 pomoću Tapatoka

                        Comment


                        • Necu da ulazim uopste u nas odnos. To nije tema. Cela poenta je da ja vas ne volim i ne treba da se volimo, ali ne mogu da zamislim kosarku bez vas i bez derbija i zato ne volim kad ste slabi. Druga stvar, meni je reprezentacija svetinja i ona mi je iznad klupske price. Kad se okupumo na leto svi smo Srbi i sve te momke sam voleo, plakao i radovao se sa njima, bez obzira ko gde igra i ko je ciji. Mene zabole za ove placenike. Ali kad vidim kako se ponasaju na terenu Zagorac i Jankovic, normalno da se iznerviram. Nasu decu ne volim da gledam u picka izdanjima i to je to.

                          Comment


                          • Ne volim ni ja vas, da ne kažem grublju reč, ali vas poštujem kao sportskog rivala. Ne bi ljubav prema Partizanu bila toliko velika da nema vas. Verujem da je i obratno tako.
                            Nikada ni jednom igraču CZ ne želim povredu niti nešto gore. Svu mržnju kanališem i ostavljam po strani čim se oglasi poslednji sudijski zvižduk.
                            Najgore što se u Srbiji sportsko rivalstvo meri po partijskoj liniji. Ne po zaslugama pojedinaca, uprava već samo i isključivo po tome ko trenutno vedri i oblači na političkoj sceni.

                            Poslato sa BTV-DL09 pomoću Tapatoka

                            Comment


                            • Pisao sam sta ce se dogoditi.

                              Para nema, uslovi losi, pojacanja nema, plata nema.
                              Da KKP trenira u hladnoj sali koja prokisnjava, da nema para za 2 pojacanja, da nema plata, da nas zajebavaju za sponzorstva...


                              Jbg, namestili nas i sad se izivljavaju.

                              Do nekih boljih vremena.

                              Comment


                              • Originally posted by Cooper View Post
                                Pisao sam sta ce se dogoditi.

                                Para nema, uslovi losi, pojacanja nema, plata nema.
                                Da KKP trenira u hladnoj sali koja prokisnjava, da nema para za 2 pojacanja, da nema plata, da nas zajebavaju za sponzorstva...


                                Jbg, namestili nas i sad se izivljavaju.

                                Do nekih boljih vremena.
                                A Krko puni para i pojacanja...dali ste Krki 50p..sve da ste igrali sa jednom rukom, malo je...
                                3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                                6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                                3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                                2× German League champion (2018, 2019)
                                6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                                4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                                2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                                Comment

                                Working...
                                X